Dames 2

1e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 18 september
7
Dordrecht D2 (O)
1
Klein Zwitserland D3
Zondag 15 september
1
Klein Zwitserland D3
2
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
1
Ring Pass Delft D4
3
Schiedam D3
2
Groen-Geel D3 (O)
2
Westland D2 (O)
2
Leonidas D7
0
Dordrecht D2 (O)
Zondag 8 september
1
Victoria D3
1
Ring Pass Delft D4
2
Dordrecht D2 (O)
4
Groen-Geel D3 (O)
1
Schiedam D3
0
Roomburg D3 (O)
4
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
1
Leonidas D7

Wedstrijdschema

D2
Roomburg (O)
Thuis
22-09-2019 10:45
Veld 1
Nr. 231343
Scheidsrechters: Edwin den Houter, Walter van Kaam
Schiedam D3
D2
Uit
29-09-2019 11:00
Barista Italiano koffie – Veld 3 (Waterveld)
Nr. 231354
Vertrektijd: 10:15
D2
Craeyenhout D3
Thuis
06-10-2019 10:45
Veld 1
Nr. 231355
Scheidsrechters: Stefan van der Ree, Aad de Jager
Ring Pass D4
D2
Uit
13-10-2019
Nr. 231365
Dordrecht (O)
D2
Uit
27-10-2019
Nr. 231368
D2
Westland (O)
Thuis
03-11-2019
Nr. 231373
Victoria D3
D2
Uit
10-11-2019
Nr. 231382
D2
DSHC D3
Thuis
17-11-2019
Nr. 231385
DSHC D3
D2
Uit
17-11-2019
Nr. 231449
Groen Geel (O)
D2
Uit
24-11-2019
Nr. 231394
Leonidas D7
D2
Uit
08-03-2020
Nr. 231401
D2
HCKZ D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 231402
Roomburg (O)
D2
Uit
22-03-2020
Nr. 231413
D2
Schiedam D3
Thuis
29-03-2020
Nr. 231415
Craeyenhout D3
D2
Uit
05-04-2020
Nr. 231421
D2
Ring Pass D4
Thuis
19-04-2020
Nr. 231425
D2
Dordrecht (O)
Thuis
10-05-2020
Nr. 231433
Westland (O)
D2
Uit
17-05-2020
Nr. 231444
D2
Victoria D3
Thuis
24-05-2020
Nr. 231445
D2
Groen Geel (O)
Thuis
14-06-2020
Nr. 231456

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D2 (O)22006206
2.Schiedam D322004106
3.Westland D2 (O)21107204
4.Victoria D321107204
5.Groen-Geel D3 (O)21106404
6.Dordrecht D2 (O)31029703
7.Roomburg D3 (O)21013303
8.Leonidas D721013403
9.Ring Pass Delft D420112401
10.Craeyenhout D310012300
11.Klein Zwitserland D320022900
12.DSHC D3200211100

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
vr
21:00
-
22:00
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

SchieWestlVictoRoombRing LeoniKleinGroenDSHC DordrCraeyBerke
Schiedam D31 - 0
Westland D2 (O)
Victoria D31 - 1
Roomburg D3 (O)
Ring Pass Delft D41 - 3
Leonidas D72 - 0
Klein Zwitserland D31 - 2
Groen-Geel D3 (O)2 - 2
DSHC D3
Dordrecht D2 (O)7 - 12 - 4
Craeyenhout D3
Berkel-Rodenrijs D2 (O)4 - 1