Dames 2

1e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Dordrecht D2 (O)
3
Victoria D3
6
Roomburg D3 (O)
3
Klein Zwitserland D3
3
Westland D2 (O)
1
Ring Pass Delft D4
1
Schiedam D3
1
Leonidas D7
Zondag 10 november
3
Westland D2 (O)
0
Dordrecht D2 (O)
2
Victoria D3
0
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
4
Leonidas D7
1
Roomburg D3 (O)
3
Klein Zwitserland D3
3
Ring Pass Delft D4
Zondag 3 november
1
Ring Pass Delft D4
1
Dordrecht D2 (O)
1
Klein Zwitserland D3
1
Leonidas D7
2
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
0
Westland D2 (O)
Zondag 27 oktober
3
Leonidas D7
3
Ring Pass Delft D4
4
Westland D2 (O)
1
Craeyenhout D3
0
Victoria D3
1
Schiedam D3
0
Dordrecht D2 (O)
6
Berkel-Rodenrijs D2 (O)

Wedstrijdschema

Groen Geel (O)
D2
Uit
24-11-2019 11:05
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 231394
Vertrektijd: 10:05
DSHC D3
D2
Uit
01-03-2020
Nr. 319542
Leonidas D7
D2
Uit
08-03-2020
Nr. 231401
D2
HCKZ D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 231402
Roomburg (O)
D2
Uit
22-03-2020
Nr. 231413
D2
Schiedam D3
Thuis
29-03-2020
Nr. 231415
Craeyenhout D3
D2
Uit
05-04-2020
Nr. 231421
D2
Ring Pass D4
Thuis
19-04-2020
Nr. 231425
D2
Dordrecht (O)
Thuis
10-05-2020
Nr. 231433
Westland (O)
D2
Uit
17-05-2020
Nr. 231444
D2
Victoria D3
Thuis
24-05-2020
Nr. 231445
D2
DSHC D3
Thuis
07-06-2020
Nr. 231385
D2
Groen Geel (O)
Thuis
14-06-2020
Nr. 231456

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D2 (O)9801349024
2.Westland D2 (O)107122910022
3.Victoria D3107123016022
4.Roomburg D3 (O)106043120018
5.Leonidas D7104421715016
6.Groen-Geel D3 (O)84132323013
7.Dordrecht D2 (O)103162027010
8.Schiedam D393151118010
9.Ring Pass Delft D4102442325010
10.DSHC D38125113005
11.Craeyenhout D37106112803
12.Klein Zwitserland D39036143303

Team nieuws

Dames 2 - roomburg D3

Zondag 22 september

Op de laatste zomerdag van 2019 mochten de dames als voorafje aan Dames 1 aantreden tegen Roomburg D3.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
vr
21:00
-
22:00
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

SchieWestlVictoRoombRing LeoniKleinGroenDSHC DordrCraeyBerke
Schiedam D31 - 01 - 11 - 4
Westland D2 (O)2 - 13 - 10 - 13 - 04 - 1
Victoria D30 - 11 - 13 - 12 - 0
Roomburg D3 (O)7 - 26 - 33 - 2
Ring Pass Delft D41 - 31 - 15 - 13 - 6
Leonidas D70 - 24 - 13 - 32 - 0
Klein Zwitserland D31 - 43 - 31 - 11 - 2
Groen-Geel D3 (O)2 - 2
DSHC D3
Dordrecht D2 (O)3 - 22 - 37 - 12 - 40 - 6
Craeyenhout D31 - 0
Berkel-Rodenrijs D2 (O)2 - 01 - 04 - 19 - 1