Dames 2

5e in poule Dames senioren reserve 1e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
0
Berkel-Rodenrijs D2-O
1
Schiedam D2-O
4
Zoetermeer D2-O
1
Victoria D3
Zondag 12 september
2
Schiedam D2-O
1
Zoetermeer D2-O
0
Rotterdam D3
4
Roomburg D3-O

Wedstrijdschema

Uit
26-09-2021 12:45
De Klapperboom (Waterveld)
Nr. 517574
Vertrektijd: 11:15, Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D2-O
Victoria D3
Thuis
03-10-2021 10:45
Veld 1
Nr. 517577
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, Marjanne van Laviere
Roomburg D3
D2-O
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 517584
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D2-O
Leonidas D7
Thuis
17-10-2021 12:45
Veld 1
Nr. 517588
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, Lars Buningh
Leonidas D6
D2-O
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 517598
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D2-O
Rotterdam D3
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 517595
Leiden D3
D2-O
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 517606
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
IJssel D2
D2-O
Uit
21-11-2021 13:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 517609
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D2-O
Zoetermeer D2
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 517613
D2-O
DSHC D2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 519941
Schiedam D2
D2-O
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 517623
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 517628
Victoria D3
D2-O
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 517637
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D2-O
Roomburg D3
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 517639
Leonidas D7
D2-O
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 517645
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D2-O
Leonidas D6
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 517649
Rotterdam D3
D2-O
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 517655
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D2-O
Leiden D3
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 517659
D2-O
IJssel D2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 517663
Zoetermeer D2
D2-O
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 517672
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve 1e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampong D522009106
2.Schiedam D2-O22003106
3.Roomburg D3-O21106204
4.Zoetermeer D2-O21015303
5.Berkel-Rodenrijs D2-O21012103
6.Leonidas D721012203
7.Victoria D321013403
8.Leiden D321012303
9.Rotterdam D321011403
10.IJssel D2-O201131001
11.Leonidas D620020200
12.DSHC D2-O20020300

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 4 (AB)
vr
19:30
-
21:00
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

SchieZoeteIJsseVictoRotteRoombLeoniLeoniLeideKampoBerkeDSHC
Schiedam D2-O2 - 1
Zoetermeer D2-O4 - 1
IJssel D2-O
Victoria D3
Rotterdam D30 - 4
Roomburg D3-O
Leonidas D7
Leonidas D6
Leiden D3
Kampong D5
Berkel-Rodenrijs D2-O0 - 1
DSHC D2-O