Dames 3

2e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
1
Spijkenisse D3
1
Dordrecht D3
3
Goeree Overflakkee D1
1
Berkel-Rodenrijs D3
4
Schiedam D11
4
Rotterdam D7
1
Forcial D1
0
Roomburg D10
Zondag 10 november
5
Leonidas D24
0
Forcial D1
2
Dordrecht D3
4
Leonidas D25
1
Roomburg D10
5
Schiedam D11
7
Berkel-Rodenrijs D3
1
Groen-Geel D13
3
HDS D3
1
Spijkenisse D3
Woensdag 6 november
7
HDS D3
0
Forcial D1
Zondag 3 november
0
Forcial D1
12
Dordrecht D3
4
Goeree Overflakkee D1
2
Roomburg D10
4
Berkel-Rodenrijs D3
2
Rotterdam D7
2
Leonidas D25
1
HDS D3
Zondag 27 oktober
1
Leonidas D24
2
Goeree Overflakkee D1
4
Dordrecht D3
2
Schiedam D11
1
Roomburg D10
2
Berkel-Rodenrijs D3
2
Spijkenisse D3
2
Leonidas D25

Wedstrijdschema

D3
Schiedam D11
Thuis
24-11-2019 10:30
Veld 4
Nr. 272976
Scheidsrechters: Thom van der Boon, Paulien Fawzi, Paulien ipv Melanie; Thom ipv Susan
D3
Forcial D1
Thuis
08-03-2020
Nr. 232757
Leonidas D25
D3
Uit
15-03-2020
Nr. 232765
D3
Spijkenisse D3
Thuis
22-03-2020
Nr. 232768
HDS D3
D3
Uit
29-03-2020
Nr. 232777
D3
Dordrecht D3
Thuis
05-04-2020
Nr. 232781
Leonidas D24
D3
Uit
19-04-2020
Nr. 232788
D3
Roomburg D10
Thuis
10-05-2020
Nr. 232792
Rotterdam D7
D3
Uit
17-05-2020
Nr. 273204
Groen Geel D13
D3
Uit
24-05-2020
Nr. 232806
D3
Roomburg D9
Thuis
07-06-2020
Nr. 232811
D3
HCGO D1
Thuis
07-06-2020
Nr. 276667
Schiedam D11
D3
Uit
14-06-2020
Nr. 273209

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS D3107124216022
2.Berkel-Rodenrijs D3107123117022
3.Goeree Overflakkee D1107123023022
4.Schiedam D11106133125019
5.Dordrecht D3105323518018
6.Leonidas D2495043317015
7.Leonidas D2594142017013
8.Spijkenisse D3103341923012
9.Groen-Geel D13103341521012
10.Rotterdam D710226243908
11.Forcial D11111944804
12.Roomburg D1010109113103
13.Roomburg D910100001

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 3 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

GoereLeideHDS DSchieLeoniLeoniVictoSpijkRotteRoombRoombGroenDordrBerkeForci
Goeree Overflakkee D11 - 44 - 22 - 23 - 12 - 0
Leiden D11
HDS D35 - 26 - 53 - 18 - 07 - 0
Schiedam D112 - 14 - 4
Leonidas D252 - 32 - 14 - 15 - 0
Leonidas D241 - 25 - 0
Victoria D12
Spijkenisse D31 - 22 - 20 - 11 - 14 - 3
Rotterdam D78 - 23 - 11 - 3
Roomburg D101 - 31 - 51 - 61 - 2
Roomburg D9
Groen-Geel D132 - 0
Dordrecht D34 - 22 - 45 - 2
Berkel-Rodenrijs D34 - 04 - 27 - 1
Forcial D11 - 61 - 31 - 00 - 121 - 3