Dames 3

1e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Roomburg D10
3
HDS D3
8
Rotterdam D7
2
Spijkenisse D3
4
Berkel-Rodenrijs D3
0
Leonidas D25
2
Goeree Overflakkee D1
0
Forcial D1
Zondag 8 september
1
Forcial D1
3
Berkel-Rodenrijs D3
0
Spijkenisse D3
1
Roomburg D10
6
HDS D3
5
Leonidas D24
4
Leonidas D25
1
Rotterdam D7

Wedstrijdschema

Spijkenisse D3
D3
Uit
22-09-2019 15:30
Jumboveld (Semiveld)
Nr. 232708
Vertrektijd: 14:15
Let op: Reserve tenue
D3
HDS D3
Thuis
29-09-2019 10:30
Veld 2
Nr. 232709
Scheidsrechters: Disa Oostrom, Amber Kobus
Dordrecht D3
D3
Uit
06-10-2019
Nr. 232715
D3
Leonidas D24
Thuis
13-10-2019 10:30
Veld 5
Nr. 232721
Scheidsrechters: Pieter van Steenbergen, Marnix Siemerink
Roomburg D10
D3
Uit
27-10-2019
Nr. 232732
D3
Rotterdam D7
Thuis
03-11-2019
Nr. 272971
D3
Groen Geel D13
Thuis
10-11-2019
Nr. 232739
HCGO D1
D3
Uit
17-11-2019 12:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 275830
Vertrektijd: 11:00
Roomburg D9
D3
Uit
17-11-2019
Nr. 232749
D3
Schiedam D11
Thuis
24-11-2019
Nr. 272976
D3
Forcial D1
Thuis
08-03-2020
Nr. 232757
Leonidas D25
D3
Uit
15-03-2020
Nr. 232765
D3
Spijkenisse D3
Thuis
22-03-2020
Nr. 232768
HDS D3
D3
Uit
29-03-2020
Nr. 232777
D3
Dordrecht D3
Thuis
05-04-2020
Nr. 232781
Leonidas D24
D3
Uit
19-04-2020
Nr. 232788
D3
Roomburg D10
Thuis
10-05-2020
Nr. 232792
Rotterdam D7
D3
Uit
17-05-2020
Nr. 273204
Groen Geel D13
D3
Uit
24-05-2020
Nr. 232806
D3
Roomburg D9
Thuis
07-06-2020
Nr. 232811
Schiedam D11
D3
Uit
14-06-2020
Nr. 273209

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D322007106
2.Goeree Overflakkee D122007306
3.HDS D322009606
4.Rotterdam D721019603
5.Leonidas D2421018803
6.Schiedam D1121016603
7.Dordrecht D321013303
8.Leonidas D2521014503
9.Roomburg D1021012303
10.Roomburg D910100001
11.Forcial D130121501
12.Groen-Geel D1320021400
13.Spijkenisse D320022900

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 3 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

GoereLeideHDS DSchieLeoniLeoniVictoSpijkRotteRoombRoombGroenDordrBerkeForci
Goeree Overflakkee D12 - 0
Leiden D11
HDS D36 - 5
Schiedam D11
Leonidas D254 - 1
Leonidas D24
Victoria D12
Spijkenisse D30 - 1
Rotterdam D78 - 2
Roomburg D101 - 3
Roomburg D9
Groen-Geel D13
Dordrecht D3
Berkel-Rodenrijs D34 - 0
Forcial D11 - 3