Dames 3
5e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
4
HUDITO D7
1
Groen-Geel D11
0
Klein Zwitserland D7
3
Rijswijk D4
1
Leiden D9
2
Roomburg D8
3
Cartouche D5
5
Rotterdam D6
Woensdag 10 april
1
Leonidas D20
2
Berkel-Rodenrijs D3
Maandag 8 april
2
Leonidas D23
2
Roomburg D10
Zondag 7 april
0
Roomburg D8
2
HUDITO D7
4
Rotterdam D6
2
Leonidas D20
2
Roomburg D10
1
Cartouche D5
1
Berkel-Rodenrijs D3
2
Leiden D9
0
Groen-Geel D11
0
Klein Zwitserland D7
5
Rijswijk D4
3
Leonidas D23
Zondag 24 maart
4
Roomburg D8
2
Groen-Geel D11
3
Leonidas D20
3
Roomburg D10
3
Cartouche D5
3
Rijswijk D4
2
Leiden D9
2
Rotterdam D6
Leonidas D23
Klein Zwitserland D7
1
HUDITO D7
3
Berkel-Rodenrijs D3
Wedstrijdschema
D3
Cartouche D5
Thuis
21-04-2024
10:45
Veld 1
Nr. 1173101
Scheidsrechters: Mathijs Rijfkogel, Stefan Kocken
Leonidas D23
D3
Uit
12-05-2024
Nr. 1173110
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D3
HCKZ D7
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173114
Rijswijk D4
D3
Uit
02-06-2024
11:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1173119
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
D3
Roomburg D10
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173127
Poule stand (5e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam D6 | 17 | 13 | 2 | 2 | 74 | 27 | 0 | 41 |
2. | Leiden D9 | 16 | 11 | 2 | 3 | 46 | 18 | 0 | 35 |
3. | HUDITO D7 | 17 | 9 | 1 | 7 | 40 | 29 | 0 | 28 |
4. | Leonidas D23 | 15 | 9 | 1 | 5 | 33 | 33 | 0 | 28 |
5. | Berkel-Rodenrijs D3 | 17 | 8 | 4 | 5 | 40 | 46 | 0 | 28 |
6. | Rijswijk D4 | 16 | 8 | 3 | 5 | 44 | 28 | 0 | 27 |
7. | Roomburg D10 | 17 | 7 | 4 | 6 | 38 | 49 | 0 | 25 |
8. | Cartouche D5 | 16 | 7 | 3 | 6 | 31 | 31 | 0 | 24 |
9. | Leonidas D20 | 16 | 3 | 4 | 9 | 39 | 55 | 0 | 13 |
10. | Roomburg D8 | 17 | 3 | 2 | 12 | 20 | 42 | 0 | 11 |
11. | Klein Zwitserland D7 | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 19 | 0 | 9 |
12. | Groen-Geel D11 | 16 | 0 | 1 | 15 | 16 | 55 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
Team resultaten
Carto | Klein | Rijsw | Leoni | Leoni | Roomb | Roomb | Leide | HUDIT | Groen | Berke | Rotte | |
Cartouche D5 | 11 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 5 | |||
Klein Zwitserland D7 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 12 | 0 - 10 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 5 | 4 - 4 | |||
Rijswijk D4 | 0 - 0 | 9 - 0 | 5 - 3 | 8 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
Leonidas D23 | 0 - 4 | - | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 7 | ||||
Leonidas D20 | 4 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 5 | 8 - 0 | 1 - 2 | 2 - 7 | |||
Roomburg D10 | 2 - 1 | 1 - 5 | 5 - 3 | 4 - 5 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 5 | 3 - 2 | 3 - 5 | |||
Roomburg D8 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 4 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | ||||
Leiden D9 | 3 - 0 | 15 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | |||
HUDITO D7 | 5 - 1 | 0 - 4 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 3 | 3 - 4 | ||||
Groen-Geel D11 | 3 - 4 | 0 - 0 | 0 - 2 | 3 - 4 | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 5 | ||||
Berkel-Rodenrijs D3 | 3 - 2 | 1 - 2 | 5 - 5 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 5 | 4 - 1 | - | ||||
Rotterdam D6 | 7 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 | 6 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 |