Dames 3
4e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
4
Roomburg D8
2
Groen-Geel D11
3
Leonidas D20
3
Roomburg D10
3
Cartouche D5
3
Rijswijk D4
2
Leiden D9
2
Rotterdam D6
Leonidas D23
Klein Zwitserland D7
1
HUDITO D7
3
Berkel-Rodenrijs D3
Zondag 17 maart
3
Roomburg D10
2
Leiden D9
8
Rijswijk D4
1
Leonidas D20
1
Berkel-Rodenrijs D3
1
Roomburg D8
0
Klein Zwitserland D7
2
Cartouche D5
3
Rotterdam D6
2
HUDITO D7
0
Groen-Geel D11
2
Leonidas D23
Zondag 10 maart
1
Roomburg D8
3
Rotterdam D6
2
Leiden D9
0
Rijswijk D4
4
Berkel-Rodenrijs D3
1
Groen-Geel D11
1
Cartouche D5
3
Leonidas D23
2
HUDITO D7
2
Roomburg D10
4
Leonidas D20
0
Klein Zwitserland D7
Zondag 3 maart
2
Rotterdam D6
3
Berkel-Rodenrijs D3
3
Roomburg D10
1
Roomburg D8
3
Groen-Geel D11
4
Cartouche D5
3
Rijswijk D4
0
HUDITO D7
2
Leonidas D23
1
Leonidas D20
Wedstrijdschema
D3
Leiden D9
Thuis
07-04-2024
13:45
Veld 4
Nr. 1173088
Scheidsrechters: Suzanne Brand, Lisa Kwaaitaal
Leonidas D20
D3
Uit
10-04-2024
19:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1173094
Vertrektijd: 18:45, Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
D3
Cartouche D5
Thuis
21-04-2024
Nr. 1173101
Leonidas D23
D3
Uit
12-05-2024
Nr. 1173110
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D3
HCKZ D7
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173114
Rijswijk D4
D3
Uit
02-06-2024
11:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1173119
Vertrektijd: 10:30, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
D3
Roomburg D10
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173127
Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam D6 | 15 | 11 | 2 | 2 | 65 | 22 | 0 | 35 |
2. | Leiden D9 | 14 | 10 | 2 | 2 | 43 | 15 | 0 | 32 |
3. | Leonidas D23 | 13 | 9 | 0 | 4 | 28 | 26 | 0 | 27 |
4. | Berkel-Rodenrijs D3 | 15 | 7 | 4 | 4 | 37 | 43 | 0 | 25 |
5. | Cartouche D5 | 14 | 7 | 3 | 4 | 27 | 24 | 0 | 24 |
6. | HUDITO D7 | 15 | 7 | 1 | 7 | 34 | 28 | 0 | 22 |
7. | Rijswijk D4 | 14 | 6 | 3 | 5 | 36 | 25 | 0 | 21 |
8. | Roomburg D10 | 15 | 6 | 3 | 6 | 34 | 46 | 0 | 21 |
9. | Leonidas D20 | 14 | 3 | 4 | 7 | 36 | 49 | 0 | 13 |
10. | Klein Zwitserland D7 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 16 | 0 | 8 |
11. | Roomburg D8 | 15 | 2 | 2 | 11 | 18 | 39 | 0 | 8 |
12. | Groen-Geel D11 | 14 | 0 | 0 | 14 | 15 | 51 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
Team resultaten
Carto | Klein | Rijsw | Leoni | Leoni | Roomb | Roomb | Leide | HUDIT | Groen | Berke | Rotte | |
Cartouche D5 | 11 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
Klein Zwitserland D7 | 0 - 2 | 0 - 12 | 0 - 10 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 5 | 4 - 4 | ||||
Rijswijk D4 | 0 - 0 | 9 - 0 | 8 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
Leonidas D23 | 0 - 4 | - | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 7 | |||||
Leonidas D20 | 4 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 5 | 8 - 0 | 2 - 7 | ||||
Roomburg D10 | 1 - 5 | 5 - 3 | 4 - 5 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 5 | 3 - 2 | 3 - 5 | ||||
Roomburg D8 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 4 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | |||||
Leiden D9 | 3 - 0 | 15 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | ||||
HUDITO D7 | 5 - 1 | 0 - 4 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 3 - 4 | |||||
Groen-Geel D11 | 3 - 4 | 0 - 2 | 3 - 4 | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 5 | |||||
Berkel-Rodenrijs D3 | 3 - 2 | 1 - 2 | 5 - 5 | 1 - 1 | 2 - 5 | 4 - 1 | - | |||||
Rotterdam D6 | 7 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 6 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 |