Dames 4
4e klasse Dames Jong Senioren Poule B
7e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
1
Berkel-Rodenrijs D4
0
Leonidas D24
1
Dordrecht D3
4
Leonidas D26
0
Souburgh D2-O
3
Capelle D2
1
Spijkenisse D4
0
Leonidas D22
Woensdag 17 april
2
Ommoord D3
1
Berkel-Rodenrijs D4
Dinsdag 16 april
1
Feijenoord D1
2
Spijkenisse D4
Zondag 14 april
12
Leonidas D24
2
Dordrecht D3
Wedstrijdschema
Leonidas D26
D4
Uit
12-05-2024
15:15
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1173369
Vertrektijd: 14:15, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D4
Capelle D2
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173377
D4
Leonidas D22
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173390
Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - D)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D26 | 16 | 14 | 0 | 2 | 61 | 14 | 0 | 42 |
2. | IJssel D4 | 16 | 12 | 2 | 2 | 55 | 18 | 0 | 38 |
3. | Feijenoord D1 | 16 | 10 | 1 | 5 | 64 | 31 | 0 | 31 |
4. | Spijkenisse D4 | 16 | 10 | 1 | 5 | 43 | 34 | 0 | 31 |
5. | Leonidas D24 | 16 | 9 | 3 | 4 | 58 | 17 | 0 | 30 |
6. | Leonidas D22 | 16 | 7 | 2 | 7 | 53 | 40 | 0 | 23 |
7. | Berkel-Rodenrijs D4 | 17 | 7 | 1 | 9 | 29 | 36 | 0 | 22 |
8. | Ommoord D3 | 15 | 5 | 1 | 9 | 28 | 36 | 0 | 16 |
9. | Capelle D2 | 16 | 4 | 2 | 10 | 27 | 65 | 0 | 14 |
10. | Souburgh D2-O | 17 | 2 | 1 | 14 | 23 | 66 | 0 | 7 |
11. | Dordrecht D3 | 17 | 2 | 0 | 15 | 26 | 110 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
20:30
-
22:00
Veld 4 (CD)
Team resultaten
Berke | Capel | Spijk | Soubu | Feije | Leoni | Leoni | IJsse | Leoni | Ommoo | Dordr | |
Berkel-Rodenrijs D4 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 5 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||
Capelle D2 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 6 | 1 - 8 | 3 - 2 | |||
Spijkenisse D4 | 3 - 0 | 5 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 6 - 0 | |||
Souburgh D2-O | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 6 | 3 - 4 | 1 - 2 | 0 - 4 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
Feijenoord D1 | 6 - 1 | - | 1 - 2 | 7 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 6 - 2 | 12 - 0 | |||
Leonidas D26 | 9 - 0 | 2 - 4 | 6 - 2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 7 - 0 | |||
Leonidas D24 | 5 - 0 | 3 - 0 | 6 - 0 | 5 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 12 - 2 | |||
IJssel D4 | 1 - 0 | 6 - 1 | 8 - 1 | 5 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 10 - 0 | ||
Leonidas D22 | 2 - 5 | 7 - 1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 4 - 2 | 1 - 2 | 0 - 6 | 4 - 2 | |||
Ommoord D3 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 3 | 0 - 4 | 0 - 0 | 6 - 2 | 3 - 1 | ||||
Dordrecht D3 | 0 - 5 | 5 - 4 | 1 - 10 | 6 - 0 | 2 - 7 | 1 - 4 | 1 - 9 | 2 - 11 | 2 - 5 |