Dames Jong 1

3e klasse Dames Jong Senioren Poule A

1e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
0
HDS DJ1 (O)
4
Victoria DJ1 (D10)
3
Crayenhout DJ1 (D5)
0
DSHC DJ2 (D6)
1
Dordrecht DJ1
1
Leonidas DJ3 (D22)
1
Ommoord DJ1 (D4)
4
Ring Pass Delft DJ1 (D8)
0
Scoop Delft DJ2 (D3)
3
Berkel-Rodenrijs DJ1
Zondag 10 maart
1
Victoria DJ1 (D10)
2
Berkel-Rodenrijs DJ1
5
Scoop Delft DJ2 (D3)
0
Ommoord DJ1 (D4)
1
Ring Pass Delft DJ1 (D8)
2
Dordrecht DJ1
3
Leonidas DJ3 (D22)
1
Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10)
1
Hudito DJ2 (D8)
2
Crayenhout DJ1 (D5)
2
DSHC DJ2 (D6)
7
HDS DJ1 (O)

Wedstrijdschema

Ring Pass DJ1
DJ1
Uit
24-03-2019 14:30
Semiveld
Nr. 16137
Vertrektijd: 13:30. Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - DSW veld
DJ1
Leonidas DJ3
Thuis
31-03-2019 12:45
Veld 1
Nr. 16144
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, Aad de Jager
Hudito DJ2
DJ1
Uit
07-04-2019
Nr. 16170
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
DJ1
DSHC DJ2
Thuis
14-04-2019 15:30
Veld 4
Nr. 16180
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen
HDS DJ1
DJ1
Uit
05-05-2019
Nr. 16204
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
DJ1
Craeyenhout DJ1
Thuis
12-05-2019
Nr. 16216
Leiden DJ1
DJ1
Uit
19-05-2019 12:30
Semiveld
Nr. 16237
Vertrektijd: 11:15. Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 3
DJ1
Dordrecht DJ1
Thuis
26-05-2019
Nr. 16252
Ommoord DJ1
DJ1
Uit
02-06-2019 09:15
Semiveld
Nr. 16270
Vertrektijd: 08:15. Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM - Veld 1

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs DJ1131201499036
2.HDS DJ1 (O)1310034514030
3.Scoop Delft DJ2 (D3)139135622028
4.Victoria DJ1 (D10)138054221024
5.Dordrecht DJ1137243822023
6.Leonidas DJ3 (D22)136252533020
7.Ring Pass Delft DJ1 (D8)136072635018
8.Crayenhout DJ1 (D5)135172134016
9.Hudito DJ2 (D8)124172121013
10.Ommoord DJ1 (D4)134182745013
11.Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10)122010254906
12.DSHC DJ2 (D6)13001387800

Team nieuws

DJ1 Zaalkampioen!

Maandag 18 februari
kampioenen

De beslissing viel in het laatste zaalweekend. Na het gelijke spel vorige week hadden we nog 4 punten nodig. Vol goede moed gingen we met z'n allen richting Schoonhoven.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 3 (AB)
vr
20:30
-
22:00
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerCraDorDSHHDSHUDLeiLeoOmmRinScoVic
Berkel-Rodenrijs DJ13 - 21 - 04 - 06 - 07 - 02 - 13 - 2
Craeyenhout DJ10 - 32 - 13 - 00 - 70 - 31 - 0
Dordrecht DJ13 - 11 - 29 - 01 - 15 - 1
DSHC DJ20 - 100 - 90 - 32 - 70 - 41 - 2
HDS DJ15 - 05 - 02 - 06 - 02 - 10 - 4
HUDITO DJ21 - 21 - 22 - 32 - 10 - 13 - 02 - 21 - 3
Leiden DJ16 - 212 - 02 - 31 - 41 - 7
Leonidas DJ30 - 42 - 02 - 25 - 13 - 12 - 11 - 7
Ommoord DJ11 - 11 - 46 - 44 - 21 - 43 - 42 - 3
Ring Pass Delft DJ11 - 21 - 06 - 24 - 12 - 51 - 73 - 1
Scoop Delft DJ20 - 34 - 05 - 49 - 08 - 35 - 03 - 1
Victoria DJ11 - 26 - 15 - 13 - 00 - 46 - 0