Dames Jong 1

3e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie 3e klasse D
5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
7
Ommoord DJ2
5
Schoonhoven DJ1
3
Rotterdam DJ1
2
Leiden-Quintus DJ16
1
Barendrecht DJ3
2
Victoria DJ13
3
Delfshaven DJ1
5
Victoria DJ6
Leiden DJ14
Berkel-Rodenrijs DJ1
3
Leonidas DJ3
3
IJssel DJ2
Zondag 8 mei
4
Victoria DJ6
3
Rotterdam DJ1
6
Leiden-Quintus DJ16
2
Ommoord DJ2
7
Berkel-Rodenrijs DJ1
3
Barendrecht DJ3
0
Schoonhoven DJ1
7
Leonidas DJ3
3
IJssel DJ2
4
Leiden DJ14
4
Victoria DJ13
1
Delfshaven DJ1
Zondag 1 mei
Leiden-Quintus DJ16
Leonidas DJ3
Zondag 24 april
Leonidas DJ3
Leiden DJ14
1
Delfshaven DJ1
1
Berkel-Rodenrijs DJ1
1
Rotterdam DJ1
3
Victoria DJ13
5
Ommoord DJ2
3
Victoria DJ6
1
Barendrecht DJ3
1
IJssel DJ2

Wedstrijdschema

DJ1
IJssel DJ2
Thuis
22-05-2022 12:45
Veld 2
Nr. 723837
Scheidsrechters: Leanne Koningen, Valerie Boumeester
DJ1
Leonidas DJ3
Thuis
29-05-2022 14:45
Veld 1
Nr. 723845
Scheidsrechters: Isabel van der Arend, Bas Kleijwegt
Leiden DJ14
DJ1
Uit
04-06-2022 00:00
Nr. 737868
Vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Victoria DJ13
DJ1
Uit
12-06-2022 10:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 723853
Vertrektijd: 09:30, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria DJ138800227024
2.Delfshaven DJ184132816013
3.Berkel-Rodenrijs DJ174122414013
4.Victoria DJ684042321012
5.Rotterdam DJ184041823012
6.Ommoord DJ283232329011
7.Leiden DJ1463121217010
8.Leiden-Quintus DJ166303181609
9.IJssel DJ28224182008
10.Schoonhoven DJ17205132806
11.Barendrecht DJ38125131905
12.Leonidas DJ36114131504
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forcial DJ110811308025
2.Leonidas DJ210721399023
3.Dordrecht DJ1106132618019
4.Krimpen DJ1-O103252324011
5.Berkel-Rodenrijs DJ110307232709
6.Victoria DJ310001056000

Team nieuws

DJ1 wint van Krimpen !

Maandag 22 november 2021
DJ1 verzamelt zich voor een SC

Zon en regen wisselden elkaar af, een mooie regenboog tekende zich af. En er werd een mooi resultaat behaald: 4-2 winst!

Onze clubfotograaf Erik van Dort was ter plaatse en maakte deze plaatjes

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OmmooDelfsRotteVictoIJsseLeoniBerkeVictoLeideLeideSchooBaren
Ommoord DJ25 - 30 - 63 - 37 - 5
Delfshaven DJ19 - 13 - 51 - 17 - 0
Rotterdam DJ11 - 21 - 33 - 22 - 1
Victoria DJ64 - 35 - 20 - 21 - 2
IJssel DJ22 - 33 - 1 - 3 - 4
Leonidas DJ30 - 33 - 3 - 1 - 3
Berkel-Rodenrijs DJ11 - 43 - 25 - 07 - 3
Victoria DJ132 - 14 - 11 - 05 - 2
Leiden-Quintus DJ166 - 21 - 3 - 4 - 1
Leiden DJ141 - 3 - 3 - 11 - 0
Schoonhoven DJ14 - 20 - 71 - 3
Barendrecht DJ32 - 22 - 31 - 11 - 2
ForciVictoKrimpBerkeLeoniDordr
Forcial DJ16 - 12 - 13 - 03 - 11 - 2
Victoria DJ30 - 50 - 21 - 30 - 71 - 2
Krimpen DJ1-O0 - 38 - 15 - 32 - 41 - 1
Berkel-Rodenrijs DJ10 - 37 - 04 - 21 - 43 - 4
Leonidas DJ21 - 113 - 01 - 12 - 15 - 0
Dordrecht DJ12 - 37 - 15 - 13 - 10 - 1