Dames Jong 2

3e klasse Dames Jong Senioren Poule B

5e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
Noordwijk DJ1 (D3)
5
Schoonhoven DJ1
1
Zoetermeer DJ2
3
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Hudito DJ3 (D9)
6
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
5
Victoria DJ2 (D11)
0
Leonidas DJ4 (D23)
5
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
0
HDS DJ2
Zondag 10 maart
2
Schoonhoven DJ1
4
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
1
HDS DJ2
3
Victoria DJ2 (D11)
3
Leonidas DJ4 (D23)
0
Hudito DJ3 (D9)
2
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
1
Thor DJ1 (O) D2
1
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Noordwijk DJ1 (D3)

Wedstrijdschema

DJ2
LSH Thor DJ1
Thuis
24-03-2019 15:00
Veld 4
Nr. 16128
Scheidsrechters: Valerie Boumeester, Emma Hartman
Hudito DJ3
DJ2
Uit
31-03-2019 16:00
Semiveld
Nr. 16149
Vertrektijd: 15:15. Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Maltha Sport
DJ2
Victoria DJ2
Thuis
07-04-2019 13:30
Veld 1
Nr. 16167
Scheidsrechters: Anja Spoelstra, Maurits Fransoo
DJ2
HDS DJ2
Thuis
12-04-2019
Nr. 16206
HCKZ DJ1
DJ2
Uit
14-04-2019 14:00
Waterveld
Nr. 16179
Vertrektijd: 13:00. Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE - Veld 6
Leonidas DJ4
DJ2
Uit
12-05-2019
Nr. 16228
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
DJ2
Leiden DJ2
Thuis
19-05-2019
Nr. 16245
DJ2
Schoonhoven DJ1
Thuis
02-06-2019
Nr. 16284

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DJ1 (D4)129123318028
2.Zoetermeer DJ2117222615023
3.Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)126513721023
4.Schoonhoven DJ1126332819021
5.Berkel-Rodenrijs DJ2124622220018
6.Noordwijk DJ1 (D3)124532118017
7.Victoria DJ2 (D11)126152627316
8.Thor DJ1 (O) D2115061914015
9.Hudito DJ3 (D9)12219122507
10.HDS DJ212201093306
11.Leonidas DJ4 (D23)12129103305

Team nieuws

DJ2 tegen Leo DJ4 in beeld

Maandag 5 november 2018
Dames Jonge Senioren 2

Op een wat koude maar zonnige herfstzondag ontving DJ2 de jonge dames van Leonidas.En ook fotograaf van dienst: Henk van Melzen. De wedstrijd leverde 1 wedstrijdpunt op, een mooie teamfoto en meer dan honderd actiefoto's

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 3 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiLeoNooSchThoVicZoe
Berkel-Rodenrijs DJ22 - 10 - 32 - 21 - 10 - 0
HDS DJ20 - 31 - 01 - 41 - 32 - 31 - 30 - 3
HUDITO DJ30 - 21 - 65 - 01 - 11 - 0
Klein Zwitserland DJ15 - 01 - 03 - 20 - 41 - 06 - 4
Leiden DJ25 - 53 - 02 - 27 - 01 - 12 - 14 - 4
Leonidas DJ41 - 23 - 01 - 32 - 20 - 20 - 1
Noordwijk DJ11 - 13 - 11 - 11 - 53 - 02 - 2
Schoonhoven DJ11 - 13 - 12 - 41 - 03 - 12 - 4
Thor DJ14 - 12 - 04 - 05 - 10 - 2
Victoria DJ21 - 33 - 03 - 21 - 35 - 02 - 10 - 4
Zoetermeer DJ21 - 31 - 03 - 23 - 11 - 3