Dames Jong 2

1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
6
Dopie DJ3
0
Westland DJ2
3
Leonidas DJ4
1
Voorhout DJ2
3
HUDITO DJ4
4
Ring Pass Delft DJ2
0
Victoria DJ4
4
Ypenburg DJ2
3
Leiden-Leidse Studs DJ4
4
Scoop Delft DJ3
4
Scoop Delft DJ3
3
Leiden-Leidse Studs DJ4
Zondag 6 oktober
0
Westland DJ2
7
Leonidas DJ4
2
Voorhout DJ2
5
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Ring Pass Delft DJ2
2
Victoria DJ4
Zondag 29 september
1
Ring Pass Delft DJ2
3
Dopie DJ3
0
Leonidas DJ4
3
Ypenburg DJ2
4
Leiden-Leidse Studs DJ4
1
DSHC DJ1
0
Scoop Delft DJ3
3
Voorhout DJ2
0
HUDITO DJ4
1
Victoria DJ4
7
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Westland DJ2
Zondag 22 september
2
Voorhout DJ2
4
Leiden-Leidse Studs DJ4
1
Ring Pass Delft DJ2
0
Leonidas DJ4
4
Westland DJ2
2
Scoop Delft DJ3
1
Victoria DJ4
0
Dopie DJ3
1
Ypenburg DJ2
5
Berkel-Rodenrijs DJ2

Wedstrijdschema

Leiden DJ4
DJ2
Uit
27-10-2019 16:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 236790
Vertrektijd: 15:00
DJ2
Scoop Delft DJ3
Thuis
03-11-2019
Nr. 236795
DJ2
Hudito DJ4
Thuis
10-11-2019
Nr. 236801
Leonidas DJ4
DJ2
Uit
17-11-2019
Nr. 236808
DJ2
Dopie DJ3
Thuis
24-11-2019
Nr. 236813

Poule stand (1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs DJ265012812015
2.Ring Pass Delft DJ264021712012
3.Victoria DJ4640289012
4.Scoop Delft DJ374031521012
5.Dopie DJ35311102010
6.Leiden-Leidse Studs DJ46303291609
7.Ypenburg DJ25302131009
8.HUDITO DJ452127507
9.Leonidas DJ4620410706
10.Voorhout DJ26204101606
11.Westland DJ2620483306
12.DSHC DJ1600651700

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 5 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbVoorhVictoHUDITWestlRing LeideBerkeLeoniDSHC ScoopDopie
Ypenburg DJ25 - 41 - 5
Voorhout DJ20 - 32 - 42 - 5
Victoria DJ40 - 43 - 41 - 0
HUDITO DJ40 - 13 - 40 - 0
Westland DJ20 - 74 - 2
Ring Pass Delft DJ21 - 21 - 07 - 21 - 3
Leiden-Leidse Studs DJ411 - 04 - 13 - 4
Berkel-Rodenrijs DJ27 - 12 - 3
Leonidas DJ40 - 33 - 1
DSHC DJ11 - 2
Scoop Delft DJ31 - 00 - 34 - 3
Dopie DJ36 - 01 - 0