Dames Jong 2

8e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 september
6
Evergreen DJ1
1
Voorhout DJ2
0
Leiden DJ6
3
Pollux DJ1
0
Victoria DJ13
1
Alphen DJ3
1
Westland DJ2
4
Cartouche DJ2
4
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Leiden-Leidse Studs DJ5
2
Schiedam DJ3
6
Forescate DJ2
Zondag 20 september
4
Cartouche DJ2
3
Schiedam DJ3
2
Voorhout DJ2
1
Westland DJ2
6
Leiden-Leidse Studs DJ5
3
Evergreen DJ1
3
Alphen DJ3
4
Berkel-Rodenrijs DJ2
4
Pollux DJ1
2
Victoria DJ13
Zondag 13 september
1
Evergreen DJ1
0
Alphen DJ3
2
Berkel-Rodenrijs DJ2
8
Pollux DJ1
0
Victoria DJ13
3
Forescate DJ2
1
Schiedam DJ3
0
Leiden DJ6
4
Cartouche DJ2
4
Voorhout DJ2
Zondag 6 september
3
Leiden-Leidse Studs DJ5
1
Cartouche DJ2
4
Pollux DJ1
4
Evergreen DJ1
4
Forescate DJ2
2
Berkel-Rodenrijs DJ2
0
Leiden DJ6
4
Victoria DJ13
0
Alphen DJ3
2
Westland DJ2
2
Voorhout DJ2
1
Schiedam DJ3

Wedstrijdschema

Voorhout DJ2
DJ2
Uit
04-10-2020 11:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 482219
Vertrektijd: 09:45
DJ2
Cartouche DJ2
Thuis
11-10-2020
Nr. 482222
Westland DJ2
DJ2
Uit
25-10-2020
Nr. 482232
DJ2
Evergreen DJ1
Thuis
01-11-2020
Nr. 482231
DJ2
Schiedam DJ3
Thuis
08-11-2020
Nr. 482238
Victoria DJ13
DJ2
Uit
15-11-2020
Nr. 482247
DJ2
Leiden DJ6
Thuis
22-11-2020
Nr. 482250

Poule stand (8e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate DJ24400254012
2.Pollux DJ14310198010
3.Evergreen DJ14211141107
4.Cartouche DJ24211131107
5.Voorhout DJ2421191207
6.Westland DJ242028606
7.Leiden-Leidse Studs DJ54202101206
8.Berkel-Rodenrijs DJ24202121606
9.Victoria DJ1341036803
10.Alphen DJ341034703
11.Schiedam DJ3410371203
12.Leiden DJ6400402000

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 5 (AB)
Movella
Volledig schema

Team resultaten

ForesAlpheVoorhCartoPolluLeideSchieLeideWestlEvergBerkeVicto
Forescate DJ24 - 2
Alphen DJ30 - 23 - 4
Voorhout DJ22 - 12 - 1
Cartouche DJ24 - 44 - 3
Pollux DJ14 - 44 - 2
Leiden DJ60 - 30 - 4
Schiedam DJ32 - 61 - 0
Leiden-Leidse Studs DJ53 - 16 - 3
Westland DJ21 - 4
Evergreen DJ11 - 06 - 1
Berkel-Rodenrijs DJ22 - 84 - 1
Victoria DJ130 - 30 - 1