Dames Jong 2

3e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pollux DJ16510299016
2.Forescate DJ264112713013
3.Berkel-Rodenrijs DJ264022119012
4.Evergreen DJ163122015010
5.Cartouche DJ263121820010
6.Westland DJ26303151209
7.Victoria DJ13630311909
8.Leiden-Leidse Studs DJ56303151609
9.Alphen DJ36213101007
10.Voorhout DJ2621391407
11.Schiedam DJ3610592003
12.Leiden DJ6600612800

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (CD)
Movella
Volledig schema

Team resultaten

ForesAlpheVoorhCartoPolluLeideSchieLeideWestlEvergBerkeVicto
Forescate DJ22 - 24 - 2
Alphen DJ34 - 10 - 23 - 4
Voorhout DJ22 - 12 - 1
Cartouche DJ24 - 44 - 32 - 1
Pollux DJ17 - 04 - 44 - 2
Leiden DJ60 - 30 - 40 - 4
Schiedam DJ32 - 61 - 31 - 0
Leiden-Leidse Studs DJ53 - 16 - 31 - 4
Westland DJ21 - 45 - 1
Evergreen DJ11 - 06 - 15 - 2
Berkel-Rodenrijs DJ28 - 32 - 84 - 1
Victoria DJ130 - 30 - 11 - 0