Dames Jong 2

4e klasse Dames Jong Senioren Poule B

4e in poule 4e klasse Dames Jong Senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
3
Spijkenisse DJ4
5
Berkel-Rodenrijs DJ2
6
Schiedam DJ3
2
Spijkenisse DJ4
4
Schiedam DJ3
5
Berkel-Rodenrijs DJ2
Zondag 6 januari
1
Evergreen DJ1
2
IJssel DJ6
0
Spijkenisse DJ4
4
IJssel DJ6
1
Berkel-Rodenrijs DJ2
6
Schiedam DJ3
4
Zoetermeer DJ2
2
Schiedam DJ3
5
Zoetermeer DJ2
1
Berkel-Rodenrijs DJ2
5
Evergreen DJ1
1
Spijkenisse DJ4

Wedstrijdschema

Evergreen DJ1
DJ2
Uit
27-01-2019 16:40
Nr. 36910
Vertrektijd: 15:40. Locatie: Wielepet, Sporthal De, MONSTER - Veld 1. Zaalleiding: HDS
HDS DJ2
DJ2
Uit
27-01-2019 17:20
Nr. 36894
Vertrektijd: 16:20. Locatie: Wielepet, Sporthal De, MONSTER - Veld 1. Zaalleiding: HDS
DJ2
Zoetermeer DJ2
Thuis
03-02-2019 16:30
Nr. 36783
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
DJ2
Evergreen DJ1
Thuis
03-02-2019 17:50
Nr. 36791
Locatie: TOGB/ Vermeulenhal, BERKEL EN RODENRIJS - veld 1. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
IJssel DJ6
DJ2
Uit
17-02-2019 13:30
Nr. 36770
Vertrektijd: 12:30. Locatie: Kleine Vink, Sporthal, NIEUWERKERK AD IJSSEL - Veld 1. Zaalleiding: IJssel
DJ2
HDS DJ2
Thuis
17-02-2019 14:10
Nr. 36751
Locatie: Kleine Vink, Sporthal, NIEUWERKERK AD IJSSEL - Veld 1. Zaalleiding: IJssel

Poule stand (4e in poule 4e klasse Dames Jong Senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel DJ64400172012
2.Schiedam DJ383142624010
3.Evergreen DJ1421116707
4.Berkel-Rodenrijs DJ26213152507
5.Zoetermeer DJ222009306
6.HDS DJ242027906
7.Spijkenisse DJ48116113104

Team nieuws

DJ2 tegen Leo DJ4 in beeld

Maandag 5 november 2018
Dames Jonge Senioren 2

Op een wat koude maar zonnige herfstzondag ontving DJ2 de jonge dames van Leonidas.En ook fotograaf van dienst: Henk van Melzen. De wedstrijd leverde 1 wedstrijdpunt op, een mooie teamfoto en meer dan honderd actiefoto's

Lees meer
Toon al het nieuws

Team resultaten

BerEveHDSIJsSchSpiZoe
Berkel-Rodenrijs DJ21 - 51 - 62 - 2
Evergreen DJ16 - 01 - 24 - 45 - 1
HDS DJ21 - 2
IJssel DJ66 - 0
Schiedam DJ34 - 51 - 46 - 2
Spijkenisse DJ43 - 50 - 20 - 43 - 1
Zoetermeer DJ25 - 14 - 2