Dames Jong 2

5e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie Jong Senioren 4e klasse B
3e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
4
Victoria DJ5
1
Scoop Delft DJ3
1
Voorhout DJ2
6
Ring Pass Delft DJ2
3
HUDITO DJ4
3
Ypenburg DJ2
0
Leiden-Leidse Studs DJ4
4
Dopie DJ3
3
Berkel-Rodenrijs DJ2
2
Leonidas DJ4
7
Schiedam DJ3
2
Westland DJ2

Wedstrijdschema

Voorhout
DJ2
Uit
29-03-2020 14:45
veld 2 (Zandveld)
Nr. 389820
AFGELAST, ,
DJ2
Schiedam
Thuis
05-04-2020
Nr. 389824
Ypenburg DJ2
DJ2
Uit
19-04-2020 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 389835
Vertrektijd: 11:45
Victoria DJ5
DJ2
Uit
10-05-2020
Nr. 389840
DJ2
Leiden DJ4
Thuis
17-05-2020
Nr. 389841
Hudito DJ4
DJ2
Uit
24-05-2020
Nr. 389848
DJ2
Dopie DJ3
Thuis
07-06-2020
Nr. 389853
Scoop Delft DJ3
DJ2
Uit
14-06-2020
Nr. 389862

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam DJ311007203
2.Ring Pass Delft DJ211006103
3.Dopie DJ311004003
4.Victoria DJ511004103
5.Berkel-Rodenrijs DJ211003203
6.Ypenburg DJ210103301
7.HUDITO DJ410103301
8.Leonidas DJ410012300
9.Scoop Delft DJ310011400
10.Leiden-Leidse Studs DJ410010400
11.Westland DJ210012700
12.Voorhout DJ210011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria DJ4129032713027
2.Leiden-Leidse Studs DJ4128134826025
3.Berkel-Rodenrijs DJ2118124321025
4.Ypenburg DJ2127143518022
5.Dopie DJ3116232414020
6.Ring Pass Delft DJ2115153931016
7.Leonidas DJ4114252516014
8.HUDITO DJ4114252219014
9.Scoop Delft DJ3124171942013
10.Voorhout DJ2114072024012
11.Westland DJ211308136009
12.DSHC DJ111011094001

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbVoorhVictoHUDITSchieWestlRing LeideBerkeLeoniScoopDopie
Ypenburg DJ2
Voorhout DJ21 - 6
Victoria DJ54 - 1
HUDITO DJ43 - 3
Schiedam DJ37 - 2
Westland DJ2
Ring Pass Delft DJ2
Leiden-Leidse Studs DJ40 - 4
Berkel-Rodenrijs DJ23 - 2
Leonidas DJ4
Scoop Delft DJ3
Dopie DJ3
YpenbVoorhVictoHUDITWestlRing LeideBerkeLeoniDSHC ScoopDopie
Ypenburg DJ21 - 07 - 15 - 41 - 51 - 1
Voorhout DJ20 - 36 - 13 - 22 - 42 - 50 - 2
Victoria DJ40 - 42 - 11 - 23 - 41 - 0
HUDITO DJ43 - 10 - 13 - 42 - 20 - 0
Westland DJ20 - 40 - 33 - 20 - 74 - 2
Ring Pass Delft DJ21 - 212 - 11 - 03 - 37 - 21 - 3
Leiden-Leidse Studs DJ43 - 111 - 05 - 42 - 14 - 13 - 44 - 0
Berkel-Rodenrijs DJ23 - 27 - 12 - 31 - 16 - 2
Leonidas DJ40 - 33 - 13 - 32 - 4
DSHC DJ10 - 81 - 20 - 6
Scoop Delft DJ31 - 00 - 31 - 42 - 54 - 30 - 4
Dopie DJ36 - 01 - 07 - 0