Dames onder 25 - 2
Uitslag
Donderdag 2 mei
1
Ring Pass Delft DO25-2
1
Alecto DO25-2
Woensdag 24 april
11
Leiden-Leidse Studs DO25-13
1
Evergreen DO25-2
Maandag 22 april
5
Berkel-Rodenrijs DO25-2
5
Leiden-Leidse Studs DO25-13
Zondag 21 april
1
Dopie DO25-3
4
Victoria DO25-10
5
Westland DO25-2
3
Wateringse veld DO25-1
3
Leiden DO25-9
2
Roomburg DO25-1
2
Leonidas DO25-8
3
Berkel-Rodenrijs DO25-2
Woensdag 17 april
2
Victoria DO25-10
2
Leonidas DO25-8
Zondag 14 april
2
Roomburg DO25-1
4
Dopie DO25-3
3
Ring Pass Delft DO25-2
1
Westland DO25-2
1
Wateringse veld DO25-1
1
Leiden DO25-9
3
Alecto DO25-2
2
Evergreen DO25-2
Wedstrijdschema
DO25-2
Dopie DO25-3
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld 1
Nr. 1296880
Scheidsrechters: Sanne van Polen, Max Streefkerk, Max ipv Jade
Leiden DO25-9
DO25-2
Uit
26-05-2024
15:00
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1296890
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
DO25-2
Westland DO25-2
Thuis
02-06-2024
Nr. 1296894
Ring Pass DO25-2
DO25-2
Uit
09-06-2024
12:30
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 1296899
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria DO25-10 | 7 | 6 | 1 | 0 | 27 | 6 | 0 | 19 |
2. | Berkel-Rodenrijs DO25-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 25 | 16 | 0 | 16 |
3. | Westland DO25-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 | 17 | 0 | 15 |
4. | Leiden-Leidse Studs DO25-13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 24 | 16 | 0 | 13 |
5. | Dopie DO25-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 17 | 0 | 13 |
6. | Leonidas DO25-8 | 7 | 3 | 3 | 1 | 24 | 17 | 0 | 12 |
7. | Ring Pass Delft DO25-2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 | 14 | 0 | 9 |
8. | Leiden DO25-9 | 7 | 2 | 2 | 3 | 20 | 24 | 0 | 8 |
9. | Wateringse veld DO25-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 18 | 16 | 0 | 5 |
10. | Alecto DO25-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 24 | 0 | 5 |
11. | Evergreen DO25-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 | 39 | 0 | 3 |
12. | Roomburg DO25-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 9 | 23 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria DO25-7 | 10 | 7 | 2 | 1 | 26 | 15 | 0 | 23 |
2. | HUDITO DO25-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 34 | 16 | 0 | 22 |
3. | Ypenburg DO25-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 35 | 22 | 0 | 18 |
4. | Scoop Delft DO25-2 | 10 | 3 | 2 | 5 | 19 | 23 | 0 | 11 |
5. | Dopie DO25-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 18 | 32 | 0 | 6 |
6. | Berkel-Rodenrijs DO25-2 | 10 | 1 | 3 | 6 | 17 | 41 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
20:30
-
22:00
Veld 5 (CD)
Team resultaten
Victo | Everg | Leide | Leoni | Alect | Westl | Water | Ring | Berke | Roomb | Leide | Dopie | |
Victoria DO25-10 | 4 - 1 | 2 - 2 | 5 - 0 | |||||||||
Evergreen DO25-2 | 2 - 5 | 1 - 6 | 2 - 1 | |||||||||
Leiden DO25-9 | 6 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 5 | ||||||||
Leonidas DO25-8 | 8 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 3 - 1 | ||||||||
Alecto DO25-2 | 0 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | |||||||||
Westland DO25-2 | 5 - 2 | 3 - 4 | 5 - 3 | 5 - 3 | ||||||||
Wateringse veld DO25-1 | 9 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | |||||||||
Ring Pass Delft DO25-2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 3 | ||||||||
Berkel-Rodenrijs DO25-2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 5 - 5 | |||||||||
Roomburg DO25-1 | 3 - 4 | 0 - 2 | 2 - 4 | |||||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-13 | 1 - 7 | 11 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | ||||||||
Dopie DO25-3 | 1 - 4 | 4 - 4 | 1 - 4 | 1 - 0 |
Ypenb | Victo | Dopie | Berke | HUDIT | Scoop | |
Ypenburg DO25-2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 6 - 2 | 4 - 5 | 4 - 3 | |
Victoria DO25-7 | 2 - 1 | 2 - 1 | 6 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | |
Dopie DO25-2 | 3 - 4 | 2 - 3 | 5 - 3 | 0 - 7 | 1 - 4 | |
Berkel-Rodenrijs DO25-2 | 2 - 8 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | |
HUDITO DO25-2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 3 | 7 - 0 | 2 - 1 | |
Scoop Delft DO25-2 | 0 - 4 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 |