Dames onder 25 - 3
Uitslag
Zondag 24 maart
Krimpen DO25-1-O
Alphen DO25-2
2
Bleiswijk DO25-1-O
3
Berkel-Rodenrijs DO25-3
3
Gouda DO25-1
0
Leiden DO25-1
6
Leiden-Leidse Studs DO25-14
3
Capelle DO25-1-O
6
Victoria DO25-5
0
Leonidas DO25-6
Zondag 17 maart
2
Leiden DO25-1
2
Bleiswijk DO25-1-O
5
Alphen DO25-2
3
IJssel DO25-1
4
Leonidas DO25-6
4
Krimpen DO25-1-O
1
Berkel-Rodenrijs DO25-3
1
Victoria DO25-5
5
Capelle DO25-1-O
1
Gouda DO25-1
Zondag 10 maart
3
Victoria DO25-5
0
Leiden DO25-1
1
Krimpen DO25-1-O
1
Berkel-Rodenrijs DO25-3
2
Gouda DO25-1
2
Bleiswijk DO25-1-O
2
IJssel DO25-1
2
Leonidas DO25-6
3
Leiden-Leidse Studs DO25-14
3
Alphen DO25-2
Zondag 3 maart
2
Leiden DO25-1
0
Krimpen DO25-1-O
4
Berkel-Rodenrijs DO25-3
0
IJssel DO25-1
0
Leonidas DO25-6
7
Leiden-Leidse Studs DO25-14
0
Alphen DO25-2
3
Capelle DO25-1-O
0
Bleiswijk DO25-1-O
3
Victoria DO25-5
Wedstrijdschema
DO25-3
Leiden DO25-1
Thuis
07-04-2024
11:45
Veld 4
Nr. 1296749
Scheidsrechters: Luzy Stolk, Lisa van Gelderen
Gouda DO25-1
DO25-3
Uit
19-04-2024
19:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1296756
Vertrektijd: 18:00, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Leonidas DO25-6
DO25-3
Uit
21-04-2024
Nr. 1296758
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
DO25-3
Alphen DO25-2
Thuis
12-05-2024
Nr. 1296762
DO25-3
Capelle DO25-1-O
Thuis
02-06-2024
Nr. 1296773
Leiden DO25-14
DO25-3
Uit
09-06-2024
14:45
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1296779
Vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria DO25-5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 1 | 0 | 10 |
2. | Berkel-Rodenrijs DO25-3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 0 | 8 |
3. | Leiden-Leidse Studs DO25-14 | 3 | 2 | 1 | 0 | 16 | 6 | 0 | 7 |
4. | Capelle DO25-1-O | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 7 | 0 | 6 |
5. | Alphen DO25-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 9 | 0 | 4 |
6. | Gouda DO25-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | 0 | 4 |
7. | Leiden DO25-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | 0 | 4 |
8. | Krimpen DO25-1-O | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 7 | 0 | 2 |
9. | Bleiswijk DO25-1-O | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 10 | 0 | 2 |
10. | Leonidas DO25-6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 19 | 0 | 2 |
11. | IJssel DO25-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 11 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs DO25-3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 26 | 7 | 0 | 24 |
2. | Zoetermeer DO25-4 | 10 | 6 | 0 | 4 | 28 | 16 | 0 | 18 |
3. | Dopie DO25-3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 21 | 19 | 0 | 17 |
4. | Victoria DO25-10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 13 | 0 | 14 |
5. | Leonidas DO25-8 | 10 | 2 | 4 | 4 | 21 | 26 | 0 | 10 |
6. | HUDITO DO25-6 | 10 | 0 | 1 | 9 | 5 | 40 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:30
-
22:00
Veld 3 (CD)
Team resultaten
Alphe | Berke | Victo | Krimp | Capel | IJsse | Leoni | Leide | Bleis | Gouda | Leide | |
Alphen DO25-2 | 0 - 3 | 5 - 3 | |||||||||
Berkel-Rodenrijs DO25-3 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||||||||
Victoria DO25-5 | 6 - 0 | 3 - 0 | |||||||||
Krimpen DO25-1-O | - | 1 - 1 | |||||||||
Capelle DO25-1-O | 5 - 1 | ||||||||||
IJssel DO25-1 | 2 - 2 | ||||||||||
Leonidas DO25-6 | 4 - 4 | 0 - 7 | |||||||||
Leiden DO25-1 | 2 - 0 | 2 - 2 | |||||||||
Bleiswijk DO25-1-O | 2 - 3 | 0 - 3 | |||||||||
Gouda DO25-1 | 3 - 0 | 2 - 2 | |||||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-14 | 3 - 3 | 6 - 3 |
Zoete | Victo | Berke | Leoni | Dopie | HUDIT | |
Zoetermeer DO25-4 | 3 - 1 | 1 - 3 | 5 - 2 | 0 - 3 | 5 - 1 | |
Victoria DO25-10 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 0 | |
Berkel-Rodenrijs DO25-3 | 3 - 0 | 0 - 0 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | |
Leonidas DO25-8 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 4 | 2 - 2 | |
Dopie DO25-3 | 0 - 4 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | |
HUDITO DO25-6 | 0 - 7 | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 3 | 1 - 4 |