Veterinnen A

10e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Schiedam DA
6
Leonidas DA
6
Rotterdam DB
1
Derby DA
0
hdm DC
3
HUDITO DA
3
Victoria DB
2
Berkel-Rodenrijs DA
5
Zoetermeer DA
4
HCRB DA
7
Hoeksche Waard DA
2
Westland DA
Zondag 10 november
2
Berkel-Rodenrijs DA
4
Hoeksche Waard DA
4
Leonidas DA
1
Zoetermeer DA
2
HCRB DA
1
Derby DA
4
Rotterdam DB
1
Victoria DB
Zondag 3 november
1
Schiedam DA
3
Westland DA
4
HCRB DA
3
Leonidas DA
2
Derby DA
1
Victoria DB
6
Zoetermeer DA
1
HUDITO DA
1
Hoeksche Waard DA
1
Rotterdam DB
Zondag 27 oktober
6
Leonidas DA
0
Derby DA
2
Westland DA
1
Zoetermeer DA
6
HUDITO DA
2
HCRB DA
3
Victoria DB
1
Hoeksche Waard DA
2
Rotterdam DB
0
hdm DC

Wedstrijdschema

DA
Rotterdam DB
Thuis
24-11-2019 12:45
Veld 1
Nr. 206489
Scheidsrechters: Joost Koot, Teun Kampman
Derby DA
DA
Uit
08-03-2020
Nr. 206497
DA
Westland DA
Thuis
15-03-2020
Nr. 206502
Hudito DA
DA
Uit
22-03-2020
Nr. 206511
DA
Leonidas DA
Thuis
29-03-2020
Nr. 206515
HCRB DA
DA
Uit
05-04-2020
Nr. 206522
DA
Zoetermeer DA
Thuis
19-04-2020
Nr. 206528
Schiedam DA
DA
Uit
10-05-2020
Nr. 206535
DA
HDM DC
Thuis
17-05-2020
Nr. 206538
H'kse Waard DA
DA
Uit
24-05-2020
Nr. 206548
DA
Victoria DB
Thuis
07-06-2020
Nr. 206551
Rotterdam DB
DA
Uit
14-06-2020
Nr. 206557

Poule stand (10e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO DA98012813024
2.Leonidas DA107033817021
3.Hoeksche Waard DA106133524019
4.Zoetermeer DA106133121019
5.Rotterdam DB106132616019
6.Victoria DB104152124013
7.HCRB DA104152529013
8.Derby DA104062028012
9.Schiedam DA93151824010
10.Berkel-Rodenrijs DA10235102109
11.hdm DC1021782407
12.Westland DA10208173606

Begeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

SchieVictoHCRB BerkeWestlRotteLeoniDerbyhdm DHoeksZoeteHUDIT
Schiedam DA1 - 33 - 52 - 62 - 02 - 3
Victoria DB1 - 13 - 23 - 11 - 3
HCRB DA4 - 14 - 14 - 32 - 1
Berkel-Rodenrijs DA0 - 01 - 02 - 4
Westland DA1 - 32 - 53 - 62 - 1
Rotterdam DB4 - 14 - 10 - 26 - 12 - 02 - 1
Leonidas DA4 - 26 - 04 - 11 - 2
Derby DA5 - 12 - 13 - 01 - 5
hdm DC1 - 42 - 32 - 10 - 3
Hoeksche Waard DA7 - 21 - 14 - 34 - 03 - 7
Zoetermeer DA4 - 25 - 41 - 12 - 06 - 1
HUDITO DA6 - 23 - 12 - 13 - 1