Veterinnen A

10e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B

Uitslag

Donderdag 28 november
2
1
Zondag 24 november
2
2
1
1
1
3
1
2
3
2
10
0
Zondag 17 november
2
6
6
1
0
3
3
2
5
4
7
2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (10e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO DA119023116027
2.Leonidas DA118034817024
3.Hoeksche Waard DA117133725022
4.Rotterdam DB116232717020
5.Zoetermeer DA116143324019
6.Victoria DB115152425016
7.Derby DA115062330015
8.HCRB DA114252731014
9.Schiedam DA113262128011
10.Berkel-Rodenrijs DA112451122010
11.hdm DC1121883407
12.Westland DA11209183906

Team resultaten