Dames 30+ - 1
12e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
1
Rood-Wit D30-1
0
Abcoude D30-1
5
Craeyenhout D30-1
2
Leiden D30-1
1
Berkel-Rodenrijs D30-1
0
Pinoké D30-3
3
Bloemendaal D30-1
0
HIC D30-1
3
Alliance D30-1
2
HBS D30-1
8
Terriërs D30-1
2
Amsterdam D30-2
Zondag 7 april
1
Pinoké D30-3
5
Bloemendaal D30-1
0
HBS D30-1
2
Terriërs D30-1
1
Abcoude D30-1
4
Craeyenhout D30-1
0
HIC D30-1
2
Alliance D30-1
0
Amsterdam D30-2
1
Rood-Wit D30-1
4
Leiden D30-1
1
Berkel-Rodenrijs D30-1
Woensdag 3 april
1
Berkel-Rodenrijs D30-1
2
Abcoude D30-1
Zondag 24 maart
0
Leiden D30-1
1
Pinoké D30-3
0
Alliance D30-1
2
Bloemendaal D30-1
3
Rood-Wit D30-1
1
HBS D30-1
3
Terriërs D30-1
1
HIC D30-1
0
Craeyenhout D30-1
0
Amsterdam D30-2
Wedstrijdschema
D30-1
Craeyenhout D30-1
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1159329
Scheidsrechters: Britt de Jonge, Kim Onnink
Rood-Wit D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
10:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1159336
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
D30-1
Terriërs D30-1
Thuis
02-06-2024
Nr. 1159342
Alliance D30-1
D30-1
Uit
09-06-2024
11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1159351
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportparklaan, Heemstede
D30-1
Bloemendaal D30-1
Thuis
16-06-2024
Nr. 1159355
Poule stand (12e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance D30-1 | 17 | 13 | 2 | 2 | 50 | 14 | 0 | 41 |
2. | Terriërs D30-1 | 17 | 13 | 1 | 3 | 55 | 17 | 0 | 40 |
3. | Bloemendaal D30-1 | 17 | 11 | 1 | 5 | 46 | 16 | 0 | 34 |
4. | Craeyenhout D30-1 | 17 | 9 | 4 | 4 | 34 | 25 | 0 | 31 |
5. | Rood-Wit D30-1 | 17 | 8 | 4 | 5 | 30 | 23 | 0 | 28 |
6. | Amsterdam D30-2 | 17 | 7 | 4 | 6 | 28 | 26 | 0 | 25 |
7. | Leiden D30-1 | 17 | 7 | 4 | 6 | 32 | 32 | 0 | 25 |
8. | HBS D30-1 | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | 36 | 0 | 17 |
9. | Abcoude D30-1 | 17 | 5 | 0 | 12 | 20 | 47 | 0 | 15 |
10. | Pinoké D30-3 | 17 | 4 | 2 | 11 | 15 | 39 | 0 | 14 |
11. | HIC D30-1 | 17 | 3 | 2 | 12 | 11 | 36 | 0 | 11 |
12. | Berkel-Rodenrijs D30-1 | 17 | 2 | 4 | 11 | 14 | 47 | 0 | 10 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
Team resultaten
Amste | Berke | HIC D | Pinok | Craey | Abcou | Bloem | Terri | Leide | HBS D | Allia | Rood- | |
Amsterdam D30-2 | 0 - 0 | 5 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | 0 - 1 | ||||
Berkel-Rodenrijs D30-1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | ||||
HIC D30-1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | |||
Pinoké D30-3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 5 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | ||||
Craeyenhout D30-1 | 0 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 5 - 2 | 0 - 3 | ||||
Abcoude D30-1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 2 - 6 | 0 - 6 | 0 - 3 | ||||
Bloemendaal D30-1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 6 - 1 | 5 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | |||
Terriërs D30-1 | 8 - 2 | 10 - 0 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | |||
Leiden D30-1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 7 | 3 - 5 | 3 - 0 | ||||
HBS D30-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 3 | 4 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | |||
Alliance D30-1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | |||
Rood-Wit D30-1 | 2 - 2 | 7 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 |