Veterinnen A

10e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 28 november
2
HUDITO DA
1
Schiedam DA
Zondag 24 november
2
HCRB DA
2
Schiedam DA
1
Berkel-Rodenrijs DA
1
Rotterdam DB
1
Westland DA
3
Victoria DB
1
HUDITO DA
2
Hoeksche Waard DA
3
Derby DA
2
Zoetermeer DA
10
Leonidas DA
0
hdm DC
Zondag 17 november
2
Schiedam DA
6
Leonidas DA
6
Rotterdam DB
1
Derby DA
0
hdm DC
3
HUDITO DA
3
Victoria DB
2
Berkel-Rodenrijs DA
5
Zoetermeer DA
4
HCRB DA
7
Hoeksche Waard DA
2
Westland DA

Wedstrijdschema

Derby DA
DA
Uit
08-03-2020
Nr. 206497
DA
Westland DA
Thuis
15-03-2020
Nr. 206502
Hudito DA
DA
Uit
22-03-2020
Nr. 206511
DA
Leonidas DA
Thuis
29-03-2020
Nr. 206515
HCRB DA
DA
Uit
05-04-2020
Nr. 206522
DA
Zoetermeer DA
Thuis
19-04-2020
Nr. 206528
Schiedam DA
DA
Uit
10-05-2020
Nr. 206535
DA
HDM DC
Thuis
17-05-2020
Nr. 206538
H'kse Waard DA
DA
Uit
24-05-2020
Nr. 206548
DA
Victoria DB
Thuis
07-06-2020
Nr. 206551
Rotterdam DB
DA
Uit
14-06-2020
Nr. 206557

Poule stand (10e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO DA119023116027
2.Leonidas DA118034817024
3.Hoeksche Waard DA117133725022
4.Rotterdam DB116232717020
5.Zoetermeer DA116143324019
6.Victoria DB115152425016
7.Derby DA115062330015
8.HCRB DA114252731014
9.Schiedam DA113262128011
10.Berkel-Rodenrijs DA112451122010
11.hdm DC1121883407
12.Westland DA11209183906

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

SchieVictoHCRB BerkeWestlRotteLeoniDerbyhdm DHoeksZoeteHUDIT
Schiedam DA1 - 33 - 52 - 62 - 02 - 3
Victoria DB1 - 13 - 23 - 11 - 3
HCRB DA2 - 24 - 14 - 14 - 32 - 1
Berkel-Rodenrijs DA0 - 01 - 11 - 02 - 4
Westland DA1 - 31 - 32 - 53 - 62 - 1
Rotterdam DB4 - 14 - 10 - 26 - 12 - 02 - 1
Leonidas DA4 - 26 - 010 - 04 - 11 - 2
Derby DA5 - 12 - 13 - 01 - 53 - 2
hdm DC1 - 42 - 32 - 10 - 3
Hoeksche Waard DA7 - 21 - 14 - 34 - 03 - 7
Zoetermeer DA4 - 25 - 41 - 12 - 06 - 1
HUDITO DA2 - 16 - 23 - 12 - 13 - 11 - 2