Dames 30+ - 1
12e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Leiden D30-1
1
Pinoké D30-3
0
Alliance D30-1
2
Bloemendaal D30-1
3
Rood-Wit D30-1
1
HBS D30-1
3
Terriërs D30-1
1
HIC D30-1
0
Craeyenhout D30-1
0
Amsterdam D30-2
Zondag 17 maart
1
Pinoké D30-3
4
Alliance D30-1
1
HBS D30-1
3
Craeyenhout D30-1
1
Bloemendaal D30-1
3
Terriërs D30-1
0
Amsterdam D30-2
0
Berkel-Rodenrijs D30-1
2
HIC D30-1
2
Rood-Wit D30-1
2
Abcoude D30-1
6
Leiden D30-1
Zondag 10 maart
1
Berkel-Rodenrijs D30-1
1
HBS D30-1
1
Rood-Wit D30-1
2
Bloemendaal D30-1
1
Terriërs D30-1
2
Alliance D30-1
2
Craeyenhout D30-1
0
HIC D30-1
1
Leiden D30-1
1
Amsterdam D30-2
3
Abcoude D30-1
2
Pinoké D30-3
Zondag 3 maart
0
Pinoké D30-3
2
Terriërs D30-1
4
Amsterdam D30-2
1
Abcoude D30-1
3
Alliance D30-1
0
Rood-Wit D30-1
6
Bloemendaal D30-1
1
Craeyenhout D30-1
2
HBS D30-1
2
Leiden D30-1
1
HIC D30-1
0
Berkel-Rodenrijs D30-1
Wedstrijdschema
D30-1
Abcoude D30-1
Thuis
03-04-2024
20:30
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1159314
Scheidsrechters: Jens Klapwijk, Rezi Breure-Moeling
Leiden D30-1
D30-1
Uit
07-04-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1159317
Vertrektijd: 09:15, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D30-1
Pinoké D30-3
Thuis
14-04-2024
13:00
Veld 1
Nr. 1159326
Scheidsrechters: Michiel van Vugt, Sven Blom
D30-1
Craeyenhout D30-1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1159329
Rood-Wit D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
10:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1159336
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
D30-1
Terriërs D30-1
Thuis
02-06-2024
Nr. 1159342
Alliance D30-1
D30-1
Uit
09-06-2024
11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1159351
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportparklaan, Heemstede
D30-1
Bloemendaal D30-1
Thuis
16-06-2024
Nr. 1159355
Poule stand (12e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance D30-1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 45 | 12 | 0 | 35 |
2. | Terriërs D30-1 | 15 | 11 | 1 | 3 | 45 | 15 | 0 | 34 |
3. | Bloemendaal D30-1 | 15 | 9 | 1 | 5 | 38 | 15 | 0 | 28 |
4. | Amsterdam D30-2 | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 | 17 | 0 | 25 |
5. | Craeyenhout D30-1 | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | 22 | 0 | 25 |
6. | Rood-Wit D30-1 | 15 | 6 | 4 | 5 | 28 | 23 | 0 | 22 |
7. | Leiden D30-1 | 15 | 6 | 4 | 5 | 26 | 26 | 0 | 22 |
8. | HBS D30-1 | 15 | 5 | 2 | 8 | 21 | 31 | 0 | 17 |
9. | Pinoké D30-3 | 15 | 4 | 2 | 9 | 14 | 33 | 0 | 14 |
10. | Abcoude D30-1 | 14 | 4 | 0 | 10 | 17 | 41 | 0 | 12 |
11. | HIC D30-1 | 15 | 3 | 2 | 10 | 11 | 31 | 0 | 11 |
12. | Berkel-Rodenrijs D30-1 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11 | 41 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
Team resultaten
Amste | Berke | HIC D | Pinok | Craey | Abcou | Bloem | Terri | Leide | HBS D | Allia | Rood- | |
Amsterdam D30-2 | 0 - 0 | 5 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | |||||
Berkel-Rodenrijs D30-1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | ||||||
HIC D30-1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 1 | 2 - 2 | ||||
Pinoké D30-3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | |||||
Craeyenhout D30-1 | 0 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | |||||
Abcoude D30-1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 6 | 0 - 6 | 0 - 3 | |||||
Bloemendaal D30-1 | 4 - 1 | 4 - 0 | 6 - 1 | 5 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
Terriërs D30-1 | 10 - 0 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | ||||
Leiden D30-1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 7 | 3 - 5 | 3 - 0 | |||||
HBS D30-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 3 | 4 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | ||||
Alliance D30-1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | ||||
Rood-Wit D30-1 | 2 - 2 | 7 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 |