Heren 1

8e in poule Heren senioren Overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Union H1
3
Berkel-Enschot H1
3
Ede H1
2
Leiden H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
3
Gooische H1
1
Upward H1
0
Hattem H1
3
Phoenix H1
2
Groningen H1
Zondag 10 november
1
Union H1
4
Upward H1
2
IJsseloever H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
7
Leiden H1
4
Berkel-Enschot H1
1
Groningen H1
3
Ede H1
2
Gooische H1
3
Phoenix H1
Zondag 3 november
2
Berkel-Enschot H1
4
Upward H1
5
Leiden H1
1
Groningen H1
2
Ede H1
2
Gooische H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
1
Hattem H1
1
Phoenix H1
0
IJsseloever H1
3
Zwart-Wit H1
2
Union H1
Zondag 27 oktober
1
Upward H1
3
Zwart-Wit H1
3
Union H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
2
IJsseloever H1
3
Ede H1
1
Groningen H1
3
Berkel-Enschot H1
2
Gooische H1
4
Leiden H1

Wedstrijdschema

Groningen H1
H1
Uit
24-11-2019 14:45
Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 203646
Leiden H1
H1
Uit
08-03-2020
Nr. 203656
H1
Ede H1
Thuis
15-03-2020
Nr. 203657
Phoenix H1
H1
Uit
22-03-2020
Nr. 203668
H1
Berkel-Enschot H1
Thuis
29-03-2020
Nr. 203669
H1
Zwart-Wit H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 203677
Upward H1
H1
Uit
19-04-2020
Nr. 203685
H1
Union H1
Thuis
26-04-2020
Nr. 203688
Hattem H1
H1
Uit
03-05-2020
Nr. 203697
H1
IJsseloever H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 203700
Gooische H1
H1
Uit
17-05-2020
Nr. 203707
H1
Groningen H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 203711

Poule stand (8e in poule Heren senioren Overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden H1107123822022
2.Upward H1107122917022
3.Phoenix H1107122219022
4.Zwart-Wit H1106224222020
5.Ede H1105322623018
6.IJsseloever H1105141917016
7.Gooische H1104332826015
8.Berkel-Rodenrijs H1103251921011
9.Berkel-Enschot H110235283709
10.Hattem H110127183005
11.Union H110127162805
12.Groningen H110118174004

Team nieuws

Natte overwinning H1 op Hattem

Maandag 4 november

Het was een goede dag voor de eerste senioren teams van HBR. Beide teams wonnen hun thuiswedstrijd. De dames hadden een mooi cadeau voor hun jarige coach Charlie Barto, ze versloegen koploper Roomburg met 3-1 en de heren wonnen van Hattem met 2-1.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (5)

Spelers (18)

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
di
20:30
-
22:00
Veld 4 (ABCD)
do
20:30
-
22:30
Veld 1 (ABCD)
vr
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ZwartIJsseUpwarUnionPhoenLeideHatteGroniGooisEde HBerkeBerke
Zwart-Wit H13 - 211 - 15 - 22 - 3
IJsseloever H12 - 12 - 02 - 32 - 15 - 2
Upward H11 - 34 - 16 - 51 - 05 - 1
Union H12 - 31 - 41 - 13 - 53 - 23 - 3
Phoenix H13 - 21 - 01 - 03 - 22 - 1
Leiden H12 - 13 - 05 - 17 - 4
Hattem H10 - 43 - 43 - 3
Groningen H11 - 27 - 32 - 71 - 31 - 3
Gooische H11 - 13 - 12 - 32 - 43 - 3
Ede H12 - 23 - 23 - 22 - 22 - 2
Berkel-Rodenrijs H11 - 03 - 32 - 32 - 12 - 3
Berkel-Enschot H12 - 43 - 42 - 1