Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

1e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
4e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-West
1e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-West
8e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
5
Schiedam H1
0
Barendrecht H1
8
DSHC H1
3
Pollux H1
3
Zoetermeer H1
2
Rijswijk H1
0
Groen-Geel H1
2
Forescate H1
2
Warande H1
1
Etten-Leur H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
2
Roomburg H1
Zondag 12 mei
3
Forescate H1
1
Zoetermeer H1
2
Rijswijk H1
1
DSHC H1
3
Pollux H1
1
Barendrecht H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
1
Schiedam H1
4
Roomburg H1
2
Warande H1
3
Etten-Leur H1
1
Groen-Geel H1

Wedstrijdschema

Etten-Leur H1
H1
Uit
26-05-2019 14:45
Waterveld
Nr. 7219
Vertrektijd: 13:15. Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR - Veld 2
H1
Forescate H1
Thuis
02-06-2019 14:45
Veld 1
Nr. 7641

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs H12014336629045
2.Roomburg H12010734229037
3.Schiedam H12011274435035
4.Etten-Leur H12010374939033
5.Zoetermeer H1209294041029
6.Warande H1208395152027
7.DSHC H12082105654026
8.Forescate H1207493638025
9.Pollux H1207493850025
10.Rijswijk H1204974655021
11.Barendrecht H12046102445018
12.Groen-Geel H12043132853015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer H111004103
2.Alphen H111003103
3.Roomburg H110011300
4.Berkel-Rodenrijs H110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs H111005003
2.Roomburg H111005103
3.Zoetermeer H111002003
4.Alphen H110102201
5.Shinty H110102201
6.Ommoord H110010200
7.Pollux H110011500
8.Forescate H110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pollux H111004203
2.Zoetermeer H111003103
3.Ommoord H111004303
4.Alphen H111003203
5.Forescate H111002103
6.IJssel H110103301
7.Roomburg H110103301
8.Berkel-Rodenrijs H110102201
9.Schiedam H110102201
10.Groen-Geel H110013400
11.Dordrecht H110012300
12.Rijswijk H110011200
13.HDS H110012400
14.Barendrecht H110011300

Team nieuws

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 1 (AB)
di
20:00
-
22:00
Veld 4 (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
do
20:30
-
22:30
Veld 1 (AB)
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BarBerDSHEttForGroPolRijRooSchWarZoe
Barendrecht H10 - 10 - 31 - 13 - 20 - 30 - 01 - 21 - 03 - 11 - 1
Berkel-Rodenrijs H16 - 15 - 33 - 42 - 05 - 14 - 11 - 22 - 17 - 12 - 1
DSHC H14 - 40 - 41 - 02 - 14 - 18 - 36 - 32 - 34 - 35 - 1
Etten-Leur H12 - 26 - 22 - 13 - 12 - 17 - 21 - 11 - 54 - 30 - 1
Forescate H11 - 10 - 24 - 32 - 32 - 14 - 21 - 00 - 23 - 13 - 1
Groen-Geel H12 - 01 - 21 - 33 - 20 - 21 - 13 - 33 - 13 - 20 - 4
Pollux H13 - 12 - 84 - 21 - 12 - 13 - 23 - 30 - 10 - 03 - 1
Rijswijk H14 - 33 - 32 - 15 - 33 - 31 - 22 - 25 - 23 - 31 - 3
Roomburg H13 - 03 - 32 - 12 - 23 - 02 - 22 - 20 - 14 - 21 - 0
Schiedam H15 - 01 - 34 - 31 - 03 - 23 - 12 - 13 - 33 - 13 - 1
Warande H11 - 20 - 01 - 12 - 13 - 28 - 14 - 14 - 34 - 23 - 2
Zoetermeer H14 - 32 - 12 - 44 - 12 - 22 - 13 - 22 - 11 - 33 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-West".