Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

1e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
3e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
Zoetermeer H1
3
Schiedam H1
1
Groen-Geel H1
3
DSHC H1
1
Warande H1
2
Barendrecht H1
5
Berkel-Rodenrijs H1
1
Pollux H1
2
Roomburg H1
2
Rijswijk H1
2
Etten-Leur H1
1
Forescate H1
Zondag 10 maart
1
Schiedam H1
0
Etten-Leur H1
0
Forescate H1
2
Roomburg H1
3
Rijswijk H1
3
Berkel-Rodenrijs H1
3
Pollux H1
1
Warande H1
3
Barendrecht H1
2
Groen-Geel H1
5
DSHC H1
1
Zoetermeer H1

Wedstrijdschema

Schiedam H1
H1
Uit
22-03-2019 20:30
Waterveld
Nr. 17548
Vertrektijd: 19:45. Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM - Rabobank - Veld 1
Barendrecht H1
H1
Uit
24-03-2019 14:45
Waterveld
Nr. 4822
Vertrektijd: 13:45. Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT - Veld 1
H1
DSHC H1
Thuis
31-03-2019 14:45
Veld 1
Nr. 5181
Zoetermeer H1
H1
Uit
07-04-2019
Nr. 5470
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
H1
Groen Geel H1
Thuis
14-04-2019 14:45
Veld 1
Nr. 5901
Bonds
Warande H1
H1
Uit
05-05-2019
Nr. 6130
Locatie: Sportpark 'Paterserf', OOSTERHOUT NB
H1
Schiedam H1
Thuis
12-05-2019
Nr. 6621
H1
Roomburg H1
Thuis
19-05-2019
Nr. 6861
Etten-Leur H1
H1
Uit
26-05-2019 14:45
Waterveld
Nr. 7219
Vertrektijd: 13:15. Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR - Veld 2
H1
Forescate H1
Thuis
02-06-2019
Nr. 7641

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs H11310215219032
2.Schiedam H1138142720025
3.Zoetermeer H1137152623022
4.Etten-Leur H1135352726018
5.Roomburg H1134632521018
6.DSHC H1135263431017
7.Warande H1135263536017
8.Barendrecht H1134452229016
9.Pollux H1134452634016
10.Forescate H1134362529015
11.Rijswijk H1132743342013
12.Groen-Geel H1132110163807
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen H100000000
2.Barendrecht H100000000
3.Berkel-Rodenrijs H100000000
4.Dordrecht H100000000
5.Forescate H100000000
6.Groen-Geel H100000000
7.HDS H100000000
8.IJssel H100000000
9.Ommoord H100000000
10.Pollux H100000000
11.Rijswijk H100000000
12.Roomburg H100000000
13.Schiedam H100000000
14.Zoetermeer H100000000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 1 (AB)
di
20:00
-
22:00
Veld 4 (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
do
20:30
-
22:30
Veld 1 (AB)
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BarBerDSHEttForGroPolRijRooSchWarZoe
Barendrecht H11 - 13 - 20 - 31 - 21 - 03 - 11 - 1
Berkel-Rodenrijs H16 - 13 - 45 - 14 - 17 - 12 - 1
DSHC H14 - 40 - 41 - 04 - 16 - 35 - 1
Etten-Leur H12 - 22 - 17 - 21 - 11 - 54 - 30 - 1
Forescate H10 - 24 - 32 - 32 - 14 - 20 - 23 - 1
Groen-Geel H12 - 01 - 21 - 33 - 21 - 10 - 4
Pollux H12 - 84 - 21 - 13 - 23 - 30 - 03 - 1
Rijswijk H14 - 33 - 33 - 32 - 25 - 23 - 31 - 3
Roomburg H13 - 32 - 12 - 23 - 02 - 22 - 20 - 1
Schiedam H11 - 34 - 31 - 03 - 13 - 13 - 1
Warande H11 - 21 - 13 - 28 - 14 - 14 - 3
Zoetermeer H12 - 14 - 12 - 12 - 11 - 33 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-West".