Heren 2
2e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
2
Schiedam H3
1
Cartouche H3
3
Leonidas H4
4
Rotterdam H3
2
Victoria H3
0
Barendrecht H2-O
2
HDS H2-O
1
Rijswijk H2-O
7
Pijnacker H2-O
2
Leonidas H6
6
Berkel-Rodenrijs H2-O
1
HUDITO H3
Zondag 17 maart
0
Leonidas H6
1
Berkel-Rodenrijs H2-O
2
Rotterdam H3
2
Victoria H3
1
Barendrecht H2-O
1
Schiedam H3
5
Cartouche H3
0
HDS H2-O
2
Rijswijk H2-O
2
Pijnacker H2-O
0
HUDITO H3
8
Leonidas H4
Zondag 10 maart
1
Leonidas H4
0
Berkel-Rodenrijs H2-O
4
Schiedam H3
1
Rotterdam H3
2
HDS H2-O
4
Barendrecht H2-O
3
Pijnacker H2-O
2
Cartouche H3
3
Rijswijk H2-O
3
Leonidas H6
8
Victoria H3
1
HUDITO H3
Zondag 3 maart
Cartouche H3
Rijswijk H2-O
2
Leonidas H6
3
Leonidas H4
3
Berkel-Rodenrijs H2-O
0
Victoria H3
0
Barendrecht H2-O
1
Pijnacker H2-O
3
HUDITO H3
1
Schiedam H3
3
Rotterdam H3
1
HDS H2-O
Wedstrijdschema
Rotterdam H3
H2
Uit
07-04-2024
14:00
Het Schouten Zekerheid Stadion (Waterveld)
Nr. 1160501
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
H2
Barendrecht H2-O
Thuis
14-04-2024
11:00
Veld 1
Nr. 1160508
Cartouche H3
H2
Uit
21-04-2024
Nr. 1160512
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
H2
Rijswijk H2-O
Thuis
26-05-2024
Nr. 1160520
Pijnacker H2-O
H2
Uit
02-06-2024
10:45
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1160523
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
H2
HDS H2-O
Thuis
09-06-2024
Nr. 1160531
Schiedam H3
H2
Uit
16-06-2024
Nr. 1160534
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Poule stand (2e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schiedam H3 | 15 | 11 | 2 | 2 | 47 | 25 | 0 | 35 |
2. | Berkel-Rodenrijs H2-O | 15 | 11 | 1 | 3 | 48 | 24 | 0 | 34 |
3. | Leonidas H4 | 15 | 10 | 2 | 3 | 56 | 23 | 0 | 32 |
4. | Rotterdam H3 | 15 | 9 | 3 | 3 | 42 | 33 | 0 | 30 |
5. | Pijnacker H2-O | 15 | 7 | 1 | 7 | 52 | 42 | 0 | 22 |
6. | Barendrecht H2-O | 15 | 6 | 3 | 6 | 38 | 36 | 0 | 21 |
7. | Leonidas H6 | 15 | 6 | 2 | 7 | 43 | 35 | 0 | 20 |
8. | Cartouche H3 | 14 | 6 | 1 | 7 | 41 | 33 | 0 | 19 |
9. | Victoria H3 | 15 | 4 | 5 | 6 | 38 | 46 | 0 | 17 |
10. | HDS H2-O | 15 | 4 | 2 | 9 | 22 | 45 | 3 | 11 |
11. | HUDITO H3 | 15 | 1 | 2 | 12 | 15 | 73 | 0 | 5 |
12. | Rijswijk H2-O | 14 | 0 | 4 | 10 | 25 | 52 | 0 | 4 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
20:30
-
22:00
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (AB)
Team resultaten
Schie | HDS H | Victo | Rijsw | Rotte | Pijna | Leoni | Leoni | HUDIT | Carto | Berke | Baren | |
Schiedam H3 | 7 - 2 | 3 - 2 | 4 - 1 | 6 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
HDS H2-O | 3 - 3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 4 | |||||
Victoria H3 | 3 - 3 | 6 - 5 | 3 - 5 | 1 - 6 | 8 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||||
Rijswijk H2-O | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 3 - 3 | 3 - 5 | 3 - 6 | |||||
Rotterdam H3 | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 3 | ||||
Pijnacker H2-O | 3 - 4 | 7 - 0 | 7 - 2 | 1 - 4 | 10 - 1 | 3 - 2 | 3 - 5 | |||||
Leonidas H6 | 1 - 3 | 4 - 0 | 4 - 1 | 8 - 3 | 2 - 3 | 6 - 3 | 0 - 1 | |||||
Leonidas H4 | 3 - 0 | 7 - 2 | 7 - 1 | 3 - 4 | 3 - 1 | 5 - 0 | 1 - 0 | 7 - 0 | ||||
HUDITO H3 | 3 - 1 | 1 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 0 - 8 | 1 - 6 | 2 - 7 | ||||
Cartouche H3 | 1 - 3 | 5 - 0 | - | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 0 | 7 - 3 | |||||
Berkel-Rodenrijs H2-O | 2 - 3 | 3 - 0 | 6 - 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 6 - 1 | 3 - 1 | ||||
Barendrecht H2-O | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 6 - 1 |