Heren 3

11e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
Leiden-Leidse Studs H4
1
Berkel-Rodenrijs H3
0
HUDITO H3
0
Ring Pass Delft H4
2
Cartouche H5
2
Victoria H4
4
Pollux H2 (O)
4
Roomburg H3
4
Spijkenisse H2 (O)
2
Alecto H3
Zondag 8 september
0
Alecto H3
3
Pollux H2 (O)
2
Victoria H4
2
Leiden-Leidse Studs H4
3
Zoetermeer H3
2
Cartouche H5
4
Ring Pass Delft H4
0
Spijkenisse H2 (O)
1
Roomburg H3
4
Leonidas H7
1
Berkel-Rodenrijs H3
3
HUDITO H3

Wedstrijdschema

Ring Pass H4
H3
Uit
22-09-2019 16:00
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 228551
Vertrektijd: 15:00
Thuis
29-09-2019 12:30
Veld 4
Nr. 228555
Scheidsrechters: Stijn Aartsen, Maxime Companus
Roomburg H3
H3
Uit
06-10-2019 16:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 228564
Vertrektijd: 15:00
H3
Zoetermeer H3
Thuis
13-10-2019 12:30
Veld 4
Nr. 228566
Scheidsrechters: Jasper van Dijk, Pim van der Arend
Victoria H4
H3
Uit
27-10-2019
Nr. 228577
H3
Cartouche H5
Thuis
03-11-2019
Nr. 228581
Leonidas H7
H3
Uit
10-11-2019
Nr. 228586
H3
Pollux (O)
Thuis
17-11-2019
Nr. 228592
Spijkenisse (O)
H3
Uit
24-11-2019
Nr. 228601
Let op: Reserve tenue
Hudito H3
H3
Uit
08-03-2020
Nr. 228604
H3
Leiden H4
Thuis
15-03-2020
Nr. 228610
H3
Ring Pass H4
Thuis
22-03-2020
Nr. 228616
Uit
29-03-2020
Nr. 228621
Let op: Reserve tenue
H3
Roomburg H3
Thuis
05-04-2020
Nr. 228627
Zoetermeer H3
H3
Uit
19-04-2020
Nr. 228638
H3
Victoria H4
Thuis
10-05-2020
Nr. 228639
Cartouche H5
H3
Uit
17-05-2020
Nr. 228645
H3
Leonidas H7
Thuis
24-05-2020
Nr. 228653
Pollux (O)
H3
Uit
07-06-2020
Nr. 228661
H3
Spijkenisse (O)
Thuis
14-06-2020
Nr. 228665

Poule stand (11e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H722008106
2.Ring Pass Delft H421104004
3.Pollux H2 (O)21107404
4.Leiden-Leidse Studs H421105304
5.HUDITO H321103104
6.Spijkenisse H2 (O)21014603
7.Zoetermeer H321013603
8.Victoria H420204402
9.Cartouche H520114501
10.Roomburg H320115801
11.Berkel-Rodenrijs H320022600
12.Alecto H320022700

Spelers (1)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

ZoeteVictoSpijkRoombRing PolluLeoniLeideHUDITCartoBerkeAlect
Zoetermeer H33 - 2
Victoria H42 - 2
Spijkenisse H2 (O)4 - 2
Roomburg H31 - 4
Ring Pass Delft H44 - 0
Pollux H2 (O)4 - 4
Leonidas H7
Leiden-Leidse Studs H43 - 1
HUDITO H30 - 0
Cartouche H52 - 2
Berkel-Rodenrijs H31 - 3
Alecto H30 - 3