Heren 3

5e in poule Heren senioren reserve 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
2
Victoria H4
2
HUDITO H4
2
Schiedam H4
1
Derby H2-O
4
Berkel-Rodenrijs H3
2
Rotterdam H5
Zondag 12 september
1
Pollux H2-O
1
Leonidas H11
1
Derby H2-O
0
Leonidas H9

Wedstrijdschema

Leonidas H11
H3
Uit
26-09-2021 09:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 564780
Vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H3
Hudito H4
Thuis
03-10-2021 12:45
Veld 1
Nr. 564779
Scheidsrechters: Hans Sappelli, Stijn van der Heijden
Pijnacker H3
H3
Uit
10-10-2021 13:05
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 564790
Vertrektijd: 12:20, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
H3
Derby H2
Thuis
24-10-2021 10:45
Veld 1
Nr. 564794
Scheidsrechters: Andreas Vallianatos, Olivier Stoute
Leonidas H9
H3
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 564801
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H3
IJssel H2
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 564804
Schiedam H4
H3
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 564815
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Pollux H2
H3
Uit
21-11-2021 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 564819
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
H3
Victoria H4
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 564822
H3
DSHC H3
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 564827
Rotterdam H5
H3
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 564839
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
H3
Leonidas H11
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 564840
Hudito H4
H3
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 564848
Vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H3
Pijnacker H3
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 564850
Derby H2
H3
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 564858
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
H3
Leonidas H9
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 564863
IJssel H2
H3
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 564871
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
H3
Schiedam H4
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 564876
H3
Pollux H2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 564880
Victoria H4
H3
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 564892
Vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM

Poule stand (5e in poule Heren senioren reserve 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel H2-O220014206
2.Pollux H2-O21106204
3.DSHC H321107504
4.HUDITO H421105404
5.Berkel-Rodenrijs H321015503
6.Schiedam H421014403
7.Derby H2-O21012203
8.Leonidas H1120205502
9.Victoria H420203302
10.Rotterdam H520113501
11.Leonidas H920020800
12.Pijnacker H3-O200231200

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

SchieIJsseVictoRottePijnaPolluLeoniLeoniHUDITDSHC DerbyBerke
Schiedam H42 - 1
IJssel H2-O
Victoria H42 - 2
Rotterdam H5
Pijnacker H3-O
Pollux H2-O1 - 1
Leonidas H11
Leonidas H9
HUDITO H4
DSHC H3
Derby H2-O1 - 0
Berkel-Rodenrijs H34 - 2