Heren 30+ - 1
2e in poule Landelijk - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
4
IJssel H30-1
1
Klein Zwitserland H30-3
1
Berkel-Rodenrijs H30-1
2
HDM H30-3
2
HUDITO H30-1
3
HDS H30-1
5
Klein Zwitserland H30-2
0
Pijnacker H30-1
5
Rotterdam H30-2
2
Gouda H30-1
Zondag 17 maart
2
HDM H30-3
0
HUDITO H30-1
3
Rotterdam H30-2
0
HDS H30-1
1
Klein Zwitserland H30-3
3
Berkel-Rodenrijs H30-1
3
Pijnacker H30-1
1
IJssel H30-1
2
Gouda H30-1
1
Klein Zwitserland H30-2
Zondag 10 maart
3
Rotterdam H30-2
1
HDM H30-3
5
IJssel H30-1
2
Gouda H30-1
5
Pijnacker H30-1
0
Klein Zwitserland H30-3
3
HUDITO H30-1
2
Berkel-Rodenrijs H30-1
Zondag 3 maart
4
Klein Zwitserland H30-2
2
HDS H30-1
Wedstrijdschema
HDS H30-1
H30-1
Uit
07-04-2024
13:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1189175
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
H30-1
Gouda H30-1
Thuis
14-04-2024
13:15
Veld 4
Nr. 1189183
Scheidsrechters: Joost Koot, Bas Wubbolts
Pijnacker H30-1
H30-1
Uit
21-04-2024
10:45
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1189187
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
H30-1
IJssel H30-1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1189193
HCKZ H30-2
H30-1
Uit
02-06-2024
Nr. 1189199
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Poule stand (2e in poule Landelijk - D)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam H30-2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 36 | 20 | 0 | 29 |
2. | Berkel-Rodenrijs H30-1 | 13 | 9 | 0 | 4 | 36 | 19 | 0 | 27 |
3. | HDM H30-3 | 13 | 8 | 3 | 2 | 31 | 15 | 0 | 27 |
4. | HUDITO H30-1 | 13 | 8 | 1 | 4 | 39 | 24 | 0 | 25 |
5. | Pijnacker H30-1 | 13 | 7 | 1 | 5 | 39 | 24 | 0 | 22 |
6. | Klein Zwitserland H30-2 | 13 | 5 | 2 | 6 | 28 | 27 | 0 | 17 |
7. | HDS H30-1 | 13 | 4 | 4 | 5 | 25 | 31 | 0 | 16 |
8. | Gouda H30-1 | 13 | 4 | 0 | 9 | 31 | 55 | 0 | 12 |
9. | IJssel H30-1 | 13 | 3 | 3 | 7 | 26 | 33 | 0 | 12 |
10. | Klein Zwitserland H30-3 | 13 | 0 | 0 | 13 | 10 | 53 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:30
-
22:00
Veld 4 (AB)
Team resultaten
Gouda | HDM H | Klein | HDS H | Berke | IJsse | Rotte | Pijna | Klein | HUDIT | |
Gouda H30-1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 7 - 3 | 2 - 4 | 0 - 5 | 2 - 1 | ||||
HDM H30-3 | 7 - 1 | 3 - 0 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | |||
Klein Zwitserland H30-3 | 3 - 6 | 1 - 3 | 1 - 4 | 0 - 5 | 2 - 4 | 0 - 3 | ||||
HDS H30-1 | 2 - 2 | 4 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 4 | 3 - 3 | ||||
Berkel-Rodenrijs H30-1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | |||
IJssel H30-1 | 5 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | ||||
Rotterdam H30-2 | 5 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
Pijnacker H30-1 | 5 - 2 | 0 - 3 | 5 - 0 | 3 - 1 | 7 - 0 | 3 - 5 | ||||
Klein Zwitserland H30-2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 5 - 0 | 0 - 2 | ||||
HUDITO H30-1 | 8 - 2 | 0 - 2 | 5 - 0 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 1 | 4 - 3 |