Jongens A2

2e klasse Jongens A regulier Poule B

3e in poule 2e klasse Jongens A regulier Poule B
3e in poule 2e klasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
2
Tempo '34 JA1
5
Victoria JA5
3
IJssel JA1
1
Hoeksche Waard JA2
1
Ommoord JA1
3
Berkel-Rodenrijs JA2
Zaterdag 9 maart
1
Rotterdam JA3
4
IJssel JA1
5
Hoeksche Waard JA2
3
Tempo '34 JA1
1
Victoria JA5
10
Ommoord JA1

Wedstrijdschema

Tempo '34 JA1
JA2
Uit
23-03-2019 12:15
Zandveld
Nr. 19089
Vertrektijd: 11:15. Locatie: Zuidelijk randpark, ROTTERDAM - Veld 1
JA2
IJssel JA1
Thuis
30-03-2019 16:30
Veld 3
Nr. 19117
Scheidsrechters: Mathijs de Veer, Teun Mooldijk
Rotterdam JA3
JA2
Uit
06-04-2019
Nr. 19163
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
JA2
H'kse Waard JA2
Thuis
13-04-2019 17:45
Veld 1
Nr. 19198
Scheidsrechters: Paul Teuwen, Lucas de Roon
Victoria JA5
JA2
Uit
11-05-2019
Nr. 19228
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
JA2
Ommoord JA1
Thuis
25-05-2019
Nr. 19312

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel JA16600287018
2.Ommoord JA164022511012
3.Berkel-Rodenrijs JA264021511012
4.Victoria JA564022531012
5.Hoeksche Waard JA26204122406
6.Tempo '34 JA1610581803
7.Rotterdam JA3600661700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg JA25500275015
2.HCRB JA15401217012
3.Berkel-Rodenrijs JA2521281107
4.Rotterdam JA3520392006
5.Hoeksche Waard JA2511371804
6.Cartouche JA4500531400

Trainingen

ma
18:30
-
19:30
Veld 2 (ABCD)
vr
19:30
-
20:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerHoeIJsOmmRotTemVic
Berkel-Rodenrijs JA22 - 13 - 04 - 5
Hoeksche Waard JA22 - 32 - 15 - 3
IJssel JA12 - 03 - 13 - 0
Ommoord JA11 - 37 - 11 - 3
Rotterdam JA31 - 42 - 41 - 3
Tempo '34 JA11 - 22 - 02 - 5
Victoria JA57 - 14 - 131 - 10
BerCarHCRHoeRooRot
Berkel-Rodenrijs JA20 - 23 - 33 - 1
Cartouche JA40 - 22 - 30 - 6
HCRB JA12 - 39 - 1
Hoeksche Waard JA21 - 01 - 51 - 3
Roomburg JA25 - 07 - 1
Rotterdam JA32 - 12 - 6