Jongens A2

2e klasse Jongens A regulier Poule B

4e in poule 2e klasse Jongens A regulier Poule B
3e in poule 2e klasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
Tempo '34 JA1
0
Hoeksche Waard JA2
4
IJssel JA1
1
Rotterdam JA3
3
Ommoord JA1
0
Victoria JA5
Zaterdag 11 mei
6
Rotterdam JA3
0
Tempo '34 JA1
2
Hoeksche Waard JA2
10
Ommoord JA1
5
Victoria JA5
2
Berkel-Rodenrijs JA2

Wedstrijdschema

JA2
Ommoord JA1
Thuis
25-05-2019 16:00
Veld 1
Nr. 19312
Scheidsrechters: Aad de Jager, Jarno van Melzen

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel JA11111005414033
2.Ommoord JA1118034621024
3.Victoria JA5117044751021
4.Berkel-Rodenrijs JA2116142222019
5.Hoeksche Waard JA211218204707
6.Tempo '34 JA111209133506
7.Rotterdam JA312129193105
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg JA25500275015
2.HCRB JA15401217012
3.Berkel-Rodenrijs JA2521281107
4.Rotterdam JA3520392006
5.Hoeksche Waard JA2511371804
6.Cartouche JA4500531400

Trainingen

ma
18:30
-
19:30
Veld 2 (ABCD)
vr
19:30
-
20:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerHoeIJsOmmRotTemVic
Berkel-Rodenrijs JA21 - 00 - 42 - 13 - 04 - 5
Hoeksche Waard JA22 - 32 - 102 - 15 - 34 - 9
IJssel JA12 - 03 - 15 - 14 - 13 - 09 - 4
Ommoord JA11 - 37 - 11 - 33 - 14 - 23 - 0
Rotterdam JA31 - 12 - 21 - 42 - 46 - 01 - 3
Tempo '34 JA11 - 31 - 01 - 41 - 22 - 02 - 5
Victoria JA55 - 27 - 14 - 131 - 104 - 2
BerCarHCRHoeRooRot
Berkel-Rodenrijs JA20 - 23 - 33 - 1
Cartouche JA40 - 22 - 30 - 6
HCRB JA12 - 39 - 1
Hoeksche Waard JA21 - 01 - 51 - 3
Roomburg JA25 - 07 - 1
Rotterdam JA32 - 12 - 6