Jongens A2

3e in poule Jongens A regulier 2e klasse A
5e in poule Jongens A voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
hdm JA4
5
Rotterdam JA4
1
Berkel-Rodenrijs JA2
1
Westland JA1
3
Derby JA2
2
Klein Zwitserland JA6
3
HGC JA2
4
Capelle JA1
Zaterdag 2 november
15
Westland JA1
0
HGC JA2
1
Klein Zwitserland JA6
9
Berkel-Rodenrijs JA2
1
Capelle JA1
2
hdm JA4
2
Rotterdam JA4
0
Derby JA2

Wedstrijdschema

JA2
HGC JA2
Thuis
16-11-2019 16:05
Veld 4
Nr. 291061
Scheidsrechters: Aad de Jager, Edwin den Houter
JA2
Derby JA2
Thuis
23-11-2019 17:40
Veld 1
Nr. 291091
Scheidsrechters: Edwin den Houter, Maurits Fransoo
JA2
HDM JA4
Thuis
30-11-2019 14:00
Veld 1
Nr. 291067
Scheidsrechters: Wim van Leeuwen, André van de Graaf
Capelle JA1
JA2
Uit
07-03-2020
Nr. 291073
JA2
Rotterdam JA4
Thuis
14-03-2020
Nr. 291079
JA2
HCKZ JA6
Thuis
21-03-2020
Nr. 291076
Westland JA1
JA2
Uit
28-03-2020
Nr. 291087
HGC JA2
JA2
Uit
04-04-2020
Nr. 291089
Derby JA2
JA2
Uit
18-04-2020
Nr. 291064
HDM JA4
JA2
Uit
09-05-2020
Nr. 307541
JA2
Capelle JA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 307542
Rotterdam JA4
JA2
Uit
06-06-2020
Nr. 307548

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam JA422007006
2.Westland JA1211016104
3.Berkel-Rodenrijs JA2211010204
4.Capelle JA121015503
5.Derby JA221013403
6.hdm JA421012603
7.Klein Zwitserland JA6200231200
8.HGC JA2200231900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO JA15410347013
2.Pijnacker JA153112010010
3.Klein Zwitserland JA2522191108
4.Rotterdam JA35212131207
5.Berkel-Rodenrijs JA25113141504
6.Waddinxveen JA1500533800

Begeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Veld 3 (CD)
do
19:00
-
20:30
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 23 november
Opruimploeg Za: Jongens A2

Team resultaten

KleinBerkehdm JWestlRotteHGC JDerbyCapel
Klein Zwitserland JA61 - 9
Berkel-Rodenrijs JA21 - 1
hdm JA40 - 5
Westland JA115 - 0
Rotterdam JA42 - 0
HGC JA23 - 4
Derby JA23 - 2
Capelle JA11 - 2
BerkeWaddiRottePijnaKleinHUDIT
Berkel-Rodenrijs JA28 - 01 - 1
Waddinxveen JA11 - 40 - 72 - 3
Rotterdam JA34 - 12 - 21 - 2
Pijnacker JA15 - 21 - 5
Klein Zwitserland JA21 - 52 - 2
HUDITO JA116 - 06 - 2