Jongens A2

4e in poule Jongens A voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
4
Rotterdam JA3
1
Berkel-Rodenrijs JA2
16
HUDITO JA1
0
Waddinxveen JA1
1
Klein Zwitserland JA2
5
Pijnacker JA1
Zaterdag 7 september
1
Pijnacker JA1
5
HUDITO JA1
1
Berkel-Rodenrijs JA2
1
Klein Zwitserland JA2
1
Waddinxveen JA1
4
Rotterdam JA3

Wedstrijdschema

JA2
Hudito JA1
Thuis
21-09-2019 17:00
Veld 4
Nr. 236483
Scheidsrechters: Roy Snijhorst, Edwin den Houter
Pijnacker JA1
JA2
Uit
28-09-2019 16:00
WVK veld (Semiveld)
Nr. 236487
Vertrektijd: 15:15
JA2
Waddinxveen JA1
Thuis
05-10-2019 14:15
Veld 4
Nr. 236489
Scheidsrechters: André van de Graaf, Edwin den Houter

Poule stand (4e in poule Jongens A voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO JA1220021106
2.Rotterdam JA322008206
3.Pijnacker JA121016603
4.Berkel-Rodenrijs JA220112501
5.Klein Zwitserland JA220112601
6.Waddinxveen JA1200212000

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Veld 3 (CD)
do
19:00
-
20:30
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 21 september
Opruimploeg Za: Jongens A2

Team resultaten

BerkeWaddiRottePijnaKleinHUDIT
Berkel-Rodenrijs JA21 - 1
Waddinxveen JA11 - 4
Rotterdam JA34 - 1
Pijnacker JA11 - 5
Klein Zwitserland JA21 - 5
HUDITO JA116 - 0