Jongens onder 18 - 2
Uitslag
Donderdag 28 maart
6
Dordrecht JO18-1
1
Ypenburg JO18-2
Zaterdag 23 maart
2
Gouda/HCRB JO18-1
2
Berkel-Rodenrijs JO18-2
0
Ypenburg JO18-2
3
HUDITO JO18-1
0
Rijswijk JO18-1
5
Cartouche JO18-4
1
Victoria JO18-2
4
Dordrecht JO18-1
Zaterdag 16 maart
6
Berkel-Rodenrijs JO18-2
3
Victoria JO18-2
4
HUDITO JO18-1
2
Rijswijk JO18-1
3
Cartouche JO18-4
4
Gouda/HCRB JO18-1
Zaterdag 9 maart
2
Dordrecht JO18-1
1
Rijswijk JO18-1
3
Victoria JO18-2
1
Ypenburg JO18-2
4
Berkel-Rodenrijs JO18-2
2
Cartouche JO18-4
4
HUDITO JO18-1
4
Gouda/HCRB JO18-1
Zaterdag 2 maart
4
Ypenburg JO18-2
2
Berkel-Rodenrijs JO18-2
2
Cartouche JO18-4
6
HUDITO JO18-1
8
Gouda/HCRB JO18-1
0
Dordrecht JO18-1
3
Rijswijk JO18-1
0
Victoria JO18-2
Wedstrijdschema
JO18-2
Dordrecht JO18-1
Thuis
06-04-2024
16:05
Veld 4
Nr. 1202350
Scheidsrechters: Floris Muis, + ouder
Rijswijk JO18-1
JO18-2
Uit
13-04-2024
15:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1202353
Vertrektijd: 14:00, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO18-2
Hudito JO18-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1202358
JO18-2
Ypenburg JO18-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1202362
Cartouche JO18-4
JO18-2
Uit
01-06-2024
Nr. 1202366
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HUDITO JO18-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 36 | 13 | 0 | 25 |
2. | Dordrecht JO18-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 30 | 22 | 0 | 21 |
3. | Gouda/HCRB JO18-1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 37 | 16 | 0 | 21 |
4. | Berkel-Rodenrijs JO18-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 22 | 28 | 0 | 10 |
5. | Rijswijk JO18-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 18 | 22 | 0 | 8 |
6. | Cartouche JO18-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 21 | 28 | 0 | 7 |
7. | Victoria JO18-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 20 | 33 | 0 | 6 |
8. | Ypenburg JO18-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | 31 | 3 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Barendrecht JO18-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 25 | 6 | 0 | 13 |
2. | Rijswijk JO18-1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 20 | 8 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO18-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 0 | 8 |
4. | Ypenburg JO18-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 15 | 18 | 0 | 6 |
5. | HCRB/Gouda JO18-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 22 | 0 | 4 |
6. | HDS JO18-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 28 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:30
Veld 4 (CD)
do
19:30
-
20:30
Veld 3 (AB)
Team resultaten
Ypenb | Berke | Carto | Rijsw | Victo | HUDIT | Gouda | Dordr | |
Ypenburg JO18-2 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs JO18-2 | 4 - 2 | 0 - 3 | 6 - 3 | 1 - 5 | ||||
Cartouche JO18-4 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 6 | 3 - 4 | ||||
Rijswijk JO18-1 | 0 - 5 | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 3 | ||||
Victoria JO18-2 | 3 - 1 | 3 - 5 | 2 - 4 | 2 - 3 | 1 - 4 | |||
HUDITO JO18-1 | 8 - 0 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 4 | 2 - 0 | |||
Gouda/HCRB JO18-1 | 5 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 8 - 0 | ||||
Dordrecht JO18-1 | 6 - 1 | 4 - 1 | 6 - 4 | 2 - 1 | 6 - 3 |
Ypenb | HCRB/ | HDS J | Berke | Rijsw | Baren | |
Ypenburg JO18-2 | 2 - 2 | 3 - 3 | ||||
HCRB/Gouda JO18-2 | 2 - 2 | 5 - 3 | ||||
HDS JO18-2 | 2 - 7 | 2 - 7 | ||||
Berkel-Rodenrijs JO18-2 | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
Rijswijk JO18-1 | 7 - 1 | 7 - 1 | 2 - 2 | |||
Barendrecht JO18-1 | 9 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 |