Jongens A3

3e klasse Jongens A regulier Poule A

8e in poule 3e klasse Jongens A regulier Poule A
2e in poule 3e klasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
Berkel-Rodenrijs JA3
Ring Pass Delft JA2
3
Voorne JA1
1
Victoria JA4
7
Waddinxveen JA1
1
HUDITO JA2
1
Barendrecht JA3
2
Evergreen JA1
Zaterdag 9 maart
5
Ring Pass Delft JA2
3
Waddinxveen JA1
1
HUDITO JA2
1
Voorne JA1
2
Victoria JA4
3
Barendrecht JA3
8
Evergreen JA1
2
Berkel-Rodenrijs JA3

Wedstrijdschema

JA3
Barendrecht JA3
Thuis
23-03-2019 17:45
Veld 1
Nr. 19096
Scheidsrechters: Thomas Geuzinge, Maurice Daalmeijer
Hudito JA2
JA3
Uit
30-03-2019 13:00
Zandveld
Nr. 19140
Vertrektijd: 12:15. Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Code
JA3
Voorne JA1
Thuis
07-04-2019 15:15
Veld 1
Nr. 19178
Scheidsrechters: Andreas Vallianatos, Geert Schaap
Victoria JA4
JA3
Uit
13-04-2019
Nr. 19210
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
JA3
Ring Pass JA2
Thuis
20-04-2019
Nr. 62423
JA3
Waddinxveen JA1
Thuis
11-05-2019
Nr. 19260
JA3
Evergreen JA1
Thuis
18-05-2019
Nr. 19300
Ring Pass JA2
JA3
Uit
25-05-2019
Nr. 19348
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Evergreen JA176103012019
2.Waddinxveen JA174122312013
3.Barendrecht JA37412179013
4.Voorne JA17322109011
5.Ring Pass Delft JA26303221809
6.Victoria JA47205132606
7.HUDITO JA27124162305
8.Berkel-Rodenrijs JA36015103201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waddinxveen JA15320161011
2.Berkel-Rodenrijs JA35302101109
3.Derby JA2522111608
4.Victoria JA3520341106
5.hdm JA551226705
6.Noordwijk JA2510461703

Trainingen

ma
18:30
-
19:30
Veld 2 (ABCD)
vr
19:30
-
20:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BarBerEveHUDRinVicVooWad
Barendrecht JA39 - 21 - 21 - 00 - 0
Berkel-Rodenrijs JA33 - 32 - 3
Evergreen JA18 - 25 - 27 - 12 - 2
HUDITO JA22 - 37 - 51 - 1
Ring Pass Delft JA23 - 06 - 15 - 3
Victoria JA42 - 33 - 22 - 3
Voorne JA10 - 32 - 02 - 13 - 1
Waddinxveen JA17 - 12 - 37 - 11 - 0
BerDerhdmNooVicWad
Berkel-Rodenrijs JA34 - 33 - 1
Derby JA23 - 15 - 01 - 1
hdm JA52 - 20 - 0
Noordwijk JA20 - 15 - 1
Victoria JA30 - 22 - 01 - 0
Waddinxveen JA14 - 07 - 04 - 0