Jongens onder 16 - 2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Rijswijk JO16-2
9
Barendrecht JO16-2
2
Berkel-Rodenrijs JO16-2
3
Derby JO16-1
3
Rotterdam JO16-5
3
Forcial JO16-1
Zaterdag 16 maart
3
Derby JO16-1
2
Barendrecht JO16-2
2
Forcial JO16-1
0
Berkel-Rodenrijs JO16-2
0
Rijswijk JO16-2
1
Rotterdam JO16-5
Zaterdag 9 maart
1
Berkel-Rodenrijs JO16-2
0
Rijswijk JO16-2
3
Barendrecht JO16-2
1
Rotterdam JO16-5
0
Derby JO16-1
0
Forcial JO16-1
Zaterdag 2 maart
0
Rotterdam JO16-5
9
Berkel-Rodenrijs JO16-2
1
Forcial JO16-1
2
Barendrecht JO16-2
2
Rijswijk JO16-2
3
Derby JO16-1
Wedstrijdschema
Barendrecht JO16-2
JO16-2
Uit
06-04-2024
14:15
INHUIS plaza veld (Waterveld)
Nr. 1304341
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
JO16-2
Rotterdam JO16-5
Thuis
13-04-2024
16:05
Veld 4
Nr. 1304342
Scheidsrechters: Margriet Hoebee-Dik, + ouder
Rijswijk JO16-2
JO16-2
Uit
20-04-2024
Nr. 1304346
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO16-2
Forcial JO16-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1304349
Derby JO16-1
JO16-2
Uit
01-06-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304352
Vertrektijd: 11:10, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
JO16-2
Barendrecht JO16-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304356
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Derby JO16-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 0 | 10 |
2. | Barendrecht JO16-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 8 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 0 | 6 |
4. | Forcial JO16-1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 5 | 0 | 5 |
5. | Rotterdam JO16-5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 15 | 0 | 4 |
6. | Rijswijk JO16-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria JO16-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | 4 | 0 | 15 |
2. | Ommoord JO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 9 | 0 | 10 |
3. | IJssel JO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 21 | 19 | 0 | 7 |
4. | Rotterdam JO16-3 | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 15 | 0 | 6 |
5. | Rapid JO16-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 18 | 0 | 4 |
6. | Berkel-Rodenrijs JO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 30 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:00
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
do
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
Team resultaten
Forci | Baren | Rijsw | Rotte | Derby | Berke | |
Forcial JO16-1 | 1 - 2 | 2 - 0 | ||||
Barendrecht JO16-2 | 3 - 1 | |||||
Rijswijk JO16-2 | 3 - 9 | 0 - 1 | 2 - 3 | |||
Rotterdam JO16-5 | 3 - 3 | 0 - 9 | ||||
Derby JO16-1 | 0 - 0 | 3 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs JO16-2 | 1 - 0 | 2 - 3 |
IJsse | Victo | Rotte | Rapid | Ommoo | Berke | |
IJssel JO16-1 | 2 - 3 | 3 - 8 | 8 - 1 | |||
Victoria JO16-2 | 6 - 0 | 8 - 0 | 4 - 2 | |||
Rotterdam JO16-3 | 4 - 4 | 3 - 3 | 1 - 1 | |||
Rapid JO16-1 | 3 - 4 | 5 - 1 | ||||
Ommoord JO16-1 | 2 - 1 | 5 - 0 | ||||
Berkel-Rodenrijs JO16-2 | 0 - 9 | 1 - 3 |