Jongensonder 16 - 3
1e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
5
Cartouche JO16-6
1
Leiden JO16-4
5
Berkel-Rodenrijs JO16-3
2
HDM JO16-5
Zaterdag 13 april
1
HDM JO16-5
7
Schiedam JO16-2
1
Klein Zwitserland JO16-5
8
Cartouche JO16-6
1
Leiden JO16-4
1
Berkel-Rodenrijs JO16-3
Zaterdag 6 april
3
Leiden JO16-4
2
Klein Zwitserland JO16-5
0
HDM JO16-5
0
Cartouche JO16-6
4
Berkel-Rodenrijs JO16-3
4
Schiedam JO16-2
Zaterdag 30 maart
12
Schiedam JO16-2
0
Leiden JO16-4
Wedstrijdschema
HCKZ JO16-5
JO16-3
Uit
25-05-2024
15:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1304509
Vertrektijd: 14:30, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO16-3
Cartouche JO16-6
Thuis
01-06-2024
Nr. 1304511
Schiedam JO16-2
JO16-3
Uit
08-06-2024
15:00
Rabobank - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304514
Vertrektijd: 14:15, Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs JO16-3 | 7 | 5 | 2 | 0 | 30 | 12 | 0 | 17 |
2. | Schiedam JO16-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 40 | 7 | 0 | 16 |
3. | Cartouche JO16-6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 26 | 14 | 0 | 13 |
4. | Leiden JO16-4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 30 | 0 | 7 |
5. | HDM JO16-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 11 | 27 | 0 | 4 |
6. | Klein Zwitserland JO16-5 | 6 | 0 | 0 | 6 | 11 | 40 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Roomburg JO16-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 | 7 | 0 | 15 |
2. | Cartouche JO16-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 8 | 0 | 10 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO16-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 8 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland JO16-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 16 | 0 | 4 |
5. | Leiden JO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 15 | 0 | 4 |
6. | HDM JO16-5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 15 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gouda JO16-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 19 | 9 | 0 | 11 |
2. | Souburgh JO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 11 | 0 | 10 |
3. | Dordrecht JO16-2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 14 | 9 | 0 | 9 |
4. | Rapid JO16-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 17 | 12 | 0 | 8 |
5. | Leonidas JO16-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 20 | 0 | 1 |
6. | Berkel-Rodenrijs JO16-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 24 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
do
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
Team resultaten
Schie | Berke | HDM J | Carto | Leide | Klein | |
Schiedam JO16-2 | 4 - 1 | 3 - 1 | 12 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs JO16-3 | 4 - 4 | 5 - 2 | 5 - 2 | 5 - 3 | ||
HDM JO16-5 | 1 - 7 | 0 - 4 | 0 - 0 | 2 - 4 | ||
Cartouche JO16-6 | 0 - 6 | 5 - 1 | 9 - 2 | |||
Leiden JO16-4 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO16-5 | 0 - 10 | 3 - 5 | 1 - 8 |
Berke | HDM J | Carto | Roomb | Leide | Klein | |
Berkel-Rodenrijs JO16-3 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
HDM JO16-5 | 0 - 4 | 0 - 1 | ||||
Cartouche JO16-6 | 2 - 0 | 0 - 6 | 5 - 0 | |||
Roomburg JO16-4 | 5 - 1 | 8 - 1 | ||||
Leiden JO16-4 | 0 - 0 | 1 - 6 | 3 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO16-5 | 0 - 5 | 2 - 2 | 4 - 6 |
Berke | Soubu | Rapid | Leoni | Gouda | Dordr | |
Berkel-Rodenrijs JO16-3 | 0 - 5 | 2 - 2 | 1 - 5 | |||
Souburgh JO16-1 | 7 - 1 | 5 - 2 | ||||
Rapid JO16-2 | 2 - 5 | 6 - 3 | ||||
Leonidas JO16-2 | 0 - 5 | 1 - 2 | ||||
Gouda JO16-2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 3 | |||
Dordrecht JO16-2 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 |