Jongens C1

Subtopklasse Jongens C lentecompetitie Poule C

5e in poule Subtopklasse Jongens C lentecompetitie Poule C
5e in poule Subtopklasse Jongens C herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
2
Schiedam JC1
3
Cartouche JC3
4
Westland JC1
1
Berkel-Rodenrijs JC1
10
Rapid JC1
0
Leiden JC2
Zaterdag 9 maart
1
Leiden JC2
4
Westland JC1
1
Cartouche JC3
6
Rapid JC1
0
Berkel-Rodenrijs JC1
0
Schiedam JC1

Wedstrijdschema

JC1
Leiden JC2
Thuis
23-03-2019 12:30
Veld 1
Nr. 52374
Scheidsrechters: Matthijs van der Boon, Quinten-Damy de Koning
JC1
Rapid JC1
Thuis
30-03-2019 12:30
Veld 1
Nr. 52375
Scheidsrechters: Sorin Blendea, Wim van Leeuwen
Cartouche JC3
JC1
Uit
06-04-2019 14:30
Zandveld
Nr. 52395
Vertrektijd: 13:30. Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Kunstgrasveld 5
Schiedam JC1
JC1
Uit
13-04-2019
Nr. 52882
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
JC1
Westland JC1
Thuis
11-05-2019
Nr. 52376
Leiden JC2
JC1
Uit
18-05-2019
Nr. 52549
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
Rapid JC1
JC1
Uit
25-05-2019
Nr. 52598
Locatie: Sportpark Molenvliet, GORINCHEM
JC1
Cartouche JC3
Thuis
01-06-2019
Nr. 52377

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rapid JC1220016106
2.Westland JC122008206
3.Cartouche JC321014803
4.Schiedam JC120112301
5.Berkel-Rodenrijs JC120111401
6.Leiden JC2200211400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas JC110811409025
2.Zoetermeer JC1108022316024
3.Schiedam JC1104242124014
4.Rotterdam JC2104152635013
5.Berkel-Rodenrijs JC1103161521010
6.HDS JC11001982801

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
di
18:30
-
20:00
Veld 1 (AB)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerCarLeiRapSchWes
Berkel-Rodenrijs JC10 - 0
Cartouche JC31 - 6
Leiden JC21 - 4
Rapid JC110 - 0
Schiedam JC12 - 3
Westland JC14 - 1
BerHDSLeoRotSchZoe
Berkel-Rodenrijs JC12 - 10 - 53 - 41 - 40 - 1
HDS JC11 - 50 - 21 - 40 - 00 - 2
Leonidas JC12 - 25 - 15 - 04 - 11 - 2
Rotterdam JC20 - 13 - 11 - 95 - 55 - 4
Schiedam JC12 - 12 - 12 - 52 - 12 - 4
Zoetermeer JC11 - 03 - 20 - 24 - 32 - 1