Jongens onder 14 - 3
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Berkel-Rodenrijs JO14-3
0
Klein Zwitserland JO14-4
2
HDS JO14-2
5
Noordwijk JO14-2
2
Roomburg JO14-3
5
HDM JO14-4
Zaterdag 16 maart
2
Roomburg JO14-3
3
HDS JO14-2
1
Noordwijk JO14-2
0
Berkel-Rodenrijs JO14-3
2
Klein Zwitserland JO14-4
2
HDM JO14-4
Zaterdag 9 maart
1
HDM JO14-4
1
HDS JO14-2
7
Berkel-Rodenrijs JO14-3
2
Roomburg JO14-3
2
Klein Zwitserland JO14-4
4
Noordwijk JO14-2
Zaterdag 2 maart
4
Noordwijk JO14-2
1
HDM JO14-4
1
Roomburg JO14-3
4
Klein Zwitserland JO14-4
1
HDS JO14-2
3
Berkel-Rodenrijs JO14-3
Wedstrijdschema
HDM JO14-4
JO14-3
Uit
06-04-2024
17:50
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1303951
Vertrektijd: 16:50, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
JO14-3
HDS JO14-2
Thuis
13-04-2024
15:20
Veld 5
Nr. 1303952
Scheidsrechters: Eva Schmets, + ouder
Roomburg JO14-3
JO14-3
Uit
20-04-2024
Nr. 1303956
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
JO14-3
Noordwijk JO14-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303959
HCKZ JO14-4
JO14-3
Uit
01-06-2024
Nr. 1303962
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO14-3
HDM JO14-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303966
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk JO14-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 5 | 0 | 12 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO14-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 4 | 0 | 9 |
3. | HDM JO14-4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 5 |
4. | Klein Zwitserland JO14-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | 0 | 4 |
5. | HDS JO14-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | 0 | 4 |
6. | Roomburg JO14-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs JO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 | 5 | 0 | 12 |
2. | Westland JO14-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 8 | 0 | 12 |
3. | Feijenoord JO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 6 | 0 | 12 |
4. | Ypenburg JO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 16 | 0 | 4 |
5. | Schiedam JO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 26 | 0 | 4 |
6. | Evergreen JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 23 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
18:30
Veld 5 (CD)
do
19:30
-
20:30
Veld 4 (CD)
Team resultaten
Noord | HDS J | HDM J | Berke | Roomb | Klein | |
Noordwijk JO14-2 | 4 - 1 | 1 - 0 | ||||
HDS JO14-2 | 2 - 5 | 1 - 3 | ||||
HDM JO14-4 | 1 - 1 | |||||
Berkel-Rodenrijs JO14-3 | 7 - 2 | 2 - 0 | ||||
Roomburg JO14-3 | 2 - 3 | 2 - 5 | 1 - 4 | |||
Klein Zwitserland JO14-4 | 2 - 4 | 2 - 2 |
Feije | Schie | Ypenb | Berke | Westl | Everg | |
Feijenoord JO14-2 | 5 - 0 | 2 - 1 | ||||
Schiedam JO14-3 | 2 - 2 | 1 - 10 | 0 - 9 | |||
Ypenburg JO14-3 | 0 - 4 | 1 - 3 | 2 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs JO14-3 | 3 - 1 | 11 - 0 | ||||
Westland JO14-1 | 4 - 2 | 7 - 3 | 4 - 0 | |||
Evergreen JO14-1 | 1 - 3 | 0 - 3 |