Jongens onder 14 - 5
5e in poule Zuid-Holland - A
2e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
0
Ypenburg JO14-2
0
Rotterdam JO14-5
1
Delfshaven JO14-1
6
Rijswijk JO14-2
0
Berkel-Rodenrijs JO14-5
7
HDM JO14-6
Zaterdag 13 april
4
Rotterdam JO14-5
0
Berkel-Rodenrijs JO14-5
10
HDM JO14-6
0
Delfshaven JO14-1
1
Rijswijk JO14-2
0
Ypenburg JO14-2
Wedstrijdschema
Delfshaven JO14-1
JO14-5
Uit
25-05-2024
15:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303848
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam
Rijswijk JO14-2
JO14-5
Uit
01-06-2024
Nr. 1303853
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO14-5
Ypenburg JO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303854
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijswijk JO14-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 26 | 3 | 0 | 19 |
2. | HDM JO14-6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 35 | 11 | 0 | 15 |
3. | Ypenburg JO14-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 9 | 0 | 11 |
4. | Rotterdam JO14-5 | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | 8 | 0 | 9 |
5. | Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | 25 | 0 | 3 |
6. | Delfshaven JO14-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 10 | 41 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM JO14-6 | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 8 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 5 | 0 | 12 |
3. | Cartouche JO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 20 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland JO14-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 14 | 0 | 3 |
5. | Nieuwkoop JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 16 | 0 | 3 |
6. | Forescate JO14-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 23 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forescate JO14-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 37 | 2 | 0 | 15 |
2. | Kieviten JO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 14 | 0 | 12 |
3. | Noordwijk JO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 13 | 0 | 7 |
4. | Wateringse veld JO14-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 22 | 0 | 6 |
5. | Catwijck JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 22 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 20 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:00
Veld 3 (AB)
do
19:30
-
20:30
Veld 3 (CD)
Team resultaten
Berke | Delfs | Ypenb | HDM J | Rijsw | Rotte | |
Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 1 - 3 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 1 | ||
Delfshaven JO14-1 | 2 - 3 | 4 - 7 | 1 - 6 | |||
Ypenburg JO14-2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 4 | 0 - 0 | ||
HDM JO14-6 | 5 - 2 | 10 - 0 | 4 - 1 | |||
Rijswijk JO14-2 | 9 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
Rotterdam JO14-5 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 |
Berke | Nieuw | HDM J | Klein | Fores | Carto | |
Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||||
Nieuwkoop JO14-1 | 0 - 3 | 3 - 8 | 2 - 3 | |||
HDM JO14-6 | 3 - 2 | 9 - 1 | ||||
Klein Zwitserland JO14-5 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
Forescate JO14-4 | 0 - 4 | 3 - 2 | 2 - 6 | |||
Cartouche JO14-5 | 1 - 6 | 1 - 6 | 5 - 4 |
Berke | Water | Noord | Kievi | Fores | Catwi | |
Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 2 - 2 | 4 - 7 | ||||
Wateringse veld JO14-2 | 1 - 0 | 6 - 1 | ||||
Noordwijk JO14-2 | 6 - 3 | 0 - 1 | 4 - 0 | |||
Kieviten JO14-2 | 7 - 3 | 2 - 6 | 3 - 1 | |||
Forescate JO14-3 | 8 - 0 | 8 - 0 | 7 - 0 | |||
Catwijck JO14-1 | 2 - 1 | 0 - 8 |