Jongens onder 12 - 1
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Leiden JO12-1
7
HDM JO12-1
4
Roomburg JO12-1
4
Rotterdam JO12-1
17
Victoria JO12-1
2
HDM JO12-2
5
Berkel-Rodenrijs JO12-1
1
Rotterdam JO12-2
2
Leonidas JO12-1
12
Cartouche JO12-1
0
Forescate JO12-1
9
Klein Zwitserland JO12-1
Zaterdag 16 maart
4
Cartouche JO12-1
1
Leiden JO12-1
5
Rotterdam JO12-2
1
Leonidas JO12-1
4
Rotterdam JO12-1
5
Berkel-Rodenrijs JO12-1
4
HDM JO12-2
5
Roomburg JO12-1
2
Klein Zwitserland JO12-1
4
Victoria JO12-1
9
HDM JO12-1
1
Forescate JO12-1
Zaterdag 9 maart
3
Roomburg JO12-1
4
Klein Zwitserland JO12-1
3
Leiden JO12-1
1
Rotterdam JO12-2
0
Forescate JO12-1
4
Victoria JO12-1
9
Berkel-Rodenrijs JO12-1
1
HDM JO12-2
1
Leonidas JO12-1
12
Rotterdam JO12-1
4
HDM JO12-1
3
Cartouche JO12-1
Zaterdag 2 maart
1
Rotterdam JO12-2
9
HDM JO12-1
11
Victoria JO12-1
1
Roomburg JO12-1
6
Rotterdam JO12-1
1
Leiden JO12-1
14
Cartouche JO12-1
0
Forescate JO12-1
1
HDM JO12-2
3
Leonidas JO12-1
1
Klein Zwitserland JO12-1
2
Berkel-Rodenrijs JO12-1
Wedstrijdschema
Cartouche JO12-1
JO12-1
Uit
06-04-2024
08:30
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1303285
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO12-1
HDM JO12-1
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 1
Nr. 1303294
Scheidsrechters: Neal de Vreede, Romy van Dijk
JO12-1
Victoria JO12-1
Thuis
20-04-2024
Nr. 1303322
Leiden JO12-1
JO12-1
Uit
11-05-2024
Nr. 1303301
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
JO12-1
Leonidas JO12-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303307
JO12-1
Forescate JO12-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1303311
Roomburg JO12-1
JO12-1
Uit
08-06-2024
10:15
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1303320
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 36 | 5 | 0 | 12 |
2. | HDM JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 29 | 7 | 0 | 12 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 21 | 7 | 0 | 12 |
4. | Cartouche JO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 33 | 7 | 0 | 9 |
5. | Rotterdam JO12-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 26 | 11 | 0 | 7 |
6. | Klein Zwitserland JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 9 | 0 | 6 |
7. | Roomburg JO12-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | 23 | 0 | 4 |
8. | Rotterdam JO12-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 18 | 0 | 3 |
9. | Leiden JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 18 | 0 | 3 |
10. | Leonidas JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 30 | 0 | 3 |
11. | HDM JO12-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 34 | 0 | 0 |
12. | Forescate JO12-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 36 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
19:00
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Combi JO12-1/2
vr
17:00
-
18:30
Veld 2 - Mobiel.nl (AB)
Team resultaten
HDM J | HDM J | Victo | Rotte | Rotte | Roomb | Leoni | Leide | Klein | Fores | Carto | Berke | |
HDM JO12-2 | 4 - 5 | 1 - 3 | ||||||||||
HDM JO12-1 | 9 - 1 | 4 - 3 | ||||||||||
Victoria JO12-1 | 17 - 2 | 11 - 1 | ||||||||||
Rotterdam JO12-2 | 1 - 9 | 5 - 1 | ||||||||||
Rotterdam JO12-1 | 6 - 1 | 4 - 5 | ||||||||||
Roomburg JO12-1 | 4 - 4 | 3 - 4 | ||||||||||
Leonidas JO12-1 | 1 - 12 | 2 - 12 | ||||||||||
Leiden JO12-1 | 2 - 7 | 3 - 1 | ||||||||||
Klein Zwitserland JO12-1 | 2 - 4 | 1 - 2 | ||||||||||
Forescate JO12-1 | 0 - 4 | 0 - 9 | ||||||||||
Cartouche JO12-1 | 4 - 1 | 14 - 0 | ||||||||||
Berkel-Rodenrijs JO12-1 | 9 - 1 | 5 - 1 |