Jongens D2

1e klasse Jongens D lentecompetitie Poule G

4e in poule 1e klasse Jongens D lentecompetitie Poule G
5e in poule 1e klasse Jongens D tussencompetitie Poule G
1e in poule 2e klasse Jongens D voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
0
Kieviten JD1
5
Alphen JD1
2
Gouda JD1
0
HCRB JD1
4
Berkel-Rodenrijs JD2
2
Zoetermeer JD2
Zaterdag 9 maart
7
Alphen JD1
0
Berkel-Rodenrijs JD2
5
HCRB JD1
2
Kieviten JD1
2
Zoetermeer JD2
16
Gouda JD1

Wedstrijdschema

JD2
Gouda JD1
Thuis
23-03-2019 10:30
Veld 4
Nr. 52940
Scheidsrechters: Sander de Bakker, Tuur van Loosen
Kieviten JD1
JD2
Uit
30-03-2019 11:30
Semiveld
Nr. 53074
Vertrektijd: 10:30. Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR - Veld 2
JD2
HCRB JD1
Thuis
06-04-2019 10:45
Veld 1
Nr. 52941
Scheidsrechters: Caithlin Menting, Anna Wijnand
JD2
Alphen JD1
Thuis
13-04-2019 08:45
Veld 4
Nr. 52942
Scheidsrechters: Roos den Hartog, Fleur Havenaar
Zoetermeer JD2
JD2
Uit
11-05-2019
Nr. 53335
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
Gouda JD1
JD2
Uit
18-05-2019
Nr. 53031
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
JD2
Kieviten JD1
Thuis
25-05-2019
Nr. 52943
HCRB JD1
JD2
Uit
01-06-2019 13:00
Zandveld
Nr. 53493
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal', REEUWIJK - Veld 1 - Reeuwijk

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gouda JD1220018206
2.Alphen JD1220012006
3.HCRB JD121015403
4.Berkel-Rodenrijs JD221014903
5.Kieviten JD1200221000
6.Zoetermeer JD2200242000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker JD15500372015
2.Gouda JD15401177012
3.HCRB JD15203131506
4.Barendrecht JD15203122006
5.Berkel-Rodenrijs JD25203102106
6.Klein Zwitserland JD35005103400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs JD24310225010
2.Westland JD1421121407
3.Ring Pass Delft JD2413010706
4.Zoetermeer JD2411281904
5.Rijswijk JD2400443000

Trainingen

di
16:30
-
17:30
Veld 1 (CD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:30
-
19:00
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerGouHCRKieZoe
Alphen JD17 - 0
Berkel-Rodenrijs JD24 - 2
Gouda JD12 - 0
HCRB JD15 - 2
Kieviten JD10 - 5
Zoetermeer JD22 - 16
BarBerGouHCRKlePij
Barendrecht JD10 - 34 - 3
Berkel-Rodenrijs JD24 - 25 - 20 - 6
Gouda JD17 - 06 - 3
HCRB JD14 - 10 - 10 - 6
Klein Zwitserland JD32 - 43 - 60 - 13
Pijnacker JD18 - 24 - 0
BerRijRinWesZoe
Berkel-Rodenrijs JD23 - 37 - 0
Rijswijk JD20 - 91 - 40 - 11
Ring Pass Delft JD21 - 12 - 2
Westland JD12 - 37 - 0
Zoetermeer JD26 - 3