Jongens D2

1e klasse Jongens D lentecompetitie Poule G

4e in poule 1e klasse Jongens D lentecompetitie Poule G
5e in poule 1e klasse Jongens D tussencompetitie Poule G
1e in poule 2e klasse Jongens D voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
Kieviten JD1
4
Zoetermeer JD2
9
Gouda JD1
0
Berkel-Rodenrijs JD2
2
HCRB JD1
4
Alphen JD1
Zaterdag 11 mei
9
Alphen JD1
1
Kieviten JD1
2
HCRB JD1
3
Gouda JD1
3
Zoetermeer JD2
9
Berkel-Rodenrijs JD2

Wedstrijdschema

JD2
Kieviten JD1
Thuis
25-05-2019 10:30
Veld 4
Nr. 52943
Scheidsrechters: André van de Graaf, Edwin den Houter
JD2
Ouders JD2
Thuis
26-05-2019 16:15
Veld 1
Nr.
HCRB JD1
JD2
Uit
01-06-2019 13:00
Zandveld
Nr. 53493
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal', REEUWIJK - Veld 1 - Reeuwijk

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen JD18701515021
2.Gouda JD187015111021
3.HCRB JD185033215015
4.Berkel-Rodenrijs JD28305184409
5.Kieviten JD18206184406
6.Zoetermeer JD28008166700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker JD15500372015
2.Gouda JD15401177012
3.HCRB JD15203131506
4.Barendrecht JD15203122006
5.Berkel-Rodenrijs JD25203102106
6.Klein Zwitserland JD35005103400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs JD24310225010
2.Westland JD1421121407
3.Ring Pass Delft JD2413010706
4.Zoetermeer JD2411281904
5.Rijswijk JD2400443000

Trainingen

di
16:30
-
17:30
Veld 1 (CD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:30
-
19:00
Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerGouHCRKieZoe
Alphen JD17 - 05 - 01 - 29 - 1
Berkel-Rodenrijs JD20 - 100 - 40 - 64 - 2
Gouda JD19 - 02 - 09 - 18 - 1
HCRB JD12 - 42 - 35 - 210 - 2
Kieviten JD10 - 53 - 51 - 55 - 4
Zoetermeer JD20 - 103 - 92 - 162 - 5
BarBerGouHCRKlePij
Barendrecht JD10 - 34 - 3
Berkel-Rodenrijs JD24 - 25 - 20 - 6
Gouda JD17 - 06 - 3
HCRB JD14 - 10 - 10 - 6
Klein Zwitserland JD32 - 43 - 60 - 13
Pijnacker JD18 - 24 - 0
BerRijRinWesZoe
Berkel-Rodenrijs JD23 - 37 - 0
Rijswijk JD20 - 91 - 40 - 11
Ring Pass Delft JD21 - 12 - 2
Westland JD12 - 37 - 0
Zoetermeer JD26 - 3