Jongens D3

2e klasse Jongens D lentecompetitie Poule C

5e in poule 2e klasse Jongens D lentecompetitie Poule C
3e in poule 2e klasse Jongens D tussencompetitie Poule D
1e in poule 3e klasse Jongens D voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
5
Leonidas JD2
1
Derby JD2
3
HUDITO JD2
0
Victoria JD3
0
Berkel-Rodenrijs JD3
1
Rotterdam JD3
Zaterdag 9 maart
2
Derby JD2
3
HUDITO JD2
2
Victoria JD3
0
Berkel-Rodenrijs JD3
3
Rotterdam JD3
1
Leonidas JD2

Wedstrijdschema

Hudito JD2
JD3
Uit
23-03-2019 09:00
Waterveld
Nr. 53064
Vertrektijd: 08:15. Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Rabo veld
Derby JD2
JD3
Uit
30-03-2019 10:30
Waterveld
Nr. 52990
Vertrektijd: 09:30. Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 2
JD3
Leonidas JD2
Thuis
06-04-2019 11:45
Veld 2
Nr. 53460
Scheidsrechters: Mayte Kleijwegt. + ouder JD3
JD3
Victoria JD3
Thuis
13-04-2019 10:30
Veld 4
Nr. 53461
Scheidsrechters: Gwen van Adrichem. + ouder JD3
Rotterdam JD3
JD3
Uit
11-05-2019
Nr. 53234
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
JD3
Hudito JD2
Thuis
18-05-2019
Nr. 53462
JD3
Derby JD2
Thuis
25-05-2019
Nr. 53463
Leonidas JD2
JD3
Uit
01-06-2019
Nr. 53151
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO JD222006206
2.Rotterdam JD322004106
3.Leonidas JD221016403
4.Victoria JD321012303
5.Berkel-Rodenrijs JD320020300
6.Derby JD220023800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorne JD15410205013
2.Schiedam JD25410198013
3.Berkel-Rodenrijs JD3530218909
4.HGC JD35203122006
5.Forescate JD2510491403
6.hdm JD4500522400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs JD35500322015
2.Schoonhoven JD1530218809
3.HCRB JD25302141009
4.HUDITO JD3521271007
5.Bleiswijk JD1511322204
6.Gouda JD2500512200

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 2 (CD)
wo
18:30
-
19:30
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerDerHUDLeoRotVic
Berkel-Rodenrijs JD30 - 1
Derby JD22 - 3
HUDITO JD23 - 0
Leonidas JD25 - 1
Rotterdam JD33 - 1
Victoria JD32 - 0
BerForhdmHGCSchVoo
Berkel-Rodenrijs JD311 - 04 - 11 - 3
Forescate JD21 - 23 - 0
hdm JD40 - 41 - 41 - 2
HGC JD34 - 22 - 8
Schiedam JD24 - 36 - 1
Voorne JD14 - 04 - 02 - 2
BerBleGouHCRHUDSch
Berkel-Rodenrijs JD39 - 04 - 2
Bleiswijk JD12 - 10 - 80 - 4
Gouda JD20 - 90 - 6
HCRB JD20 - 42 - 03 - 1
HUDITO JD30 - 60 - 03 - 0
Schoonhoven JD15 - 11 - 3