Jongens D5

5e klasse Jongens D lentecompetitie Poule C

4e in poule 5e klasse Jongens D lentecompetitie Poule C
3e in poule 5e klasse Jongens D tussencompetitie Poule B
5e in poule 4e klasse Jongens D voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
Berkel-Rodenrijs JD5
Alphen JD3
2
Roomburg JD4
5
Delfshaven JD1
4
Zoetermeer JD3
3
Bleiswijk JD1
Zaterdag 9 maart
5
Bleiswijk JD1
1
Roomburg JD4
3
Delfshaven JD1
2
Berkel-Rodenrijs JD5
0
Alphen JD3
4
Zoetermeer JD3

Wedstrijdschema

JD5
Zoetermeer JD3
Thuis
23-03-2019 15:45
Veld 4
Nr. 53500
Scheidsrechters: Lisa Gonlag, Thom van der Boon. (JD5)
Roomburg JD4
JD5
Uit
30-03-2019 14:45
Zandveld
Nr. 53485
Vertrektijd: 13:30. Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Veld 3
JD5
Bleiswijk JD1
Thuis
06-04-2019 14:45
Veld 2
Nr. 53501
Scheidsrechters: Lotte Bartels, Thom van der Boon. (JD5)
JD5
Delfshaven JD1
Thuis
13-04-2019 14:00
Veld 4
Nr. 53502
Scheidsrechters: Nicole Koeleman, Thom van der Boon. (JD5)
JD5
Alphen JD3
Thuis
20-04-2019
Nr. 62421
Alphen JD3
JD5
Uit
11-05-2019
Nr. 53350
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Zoetermeer JD3
JD5
Uit
18-05-2019
Nr. 53340
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
JD5
Roomburg JD4
Thuis
25-05-2019
Nr. 53503
Scheidsrechters: Thom van der Boon. (JD5)
Bleiswijk JD1
JD5
Uit
01-06-2019 12:45
Semiveld
Nr. 52948
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK - Havecon veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer JD322008306
2.Delfshaven JD122008406
3.Bleiswijk JD121018503
4.Berkel-Rodenrijs JD510012300
5.Alphen JD310010400
6.Roomburg JD4200231000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goeree Overflakkee JD15401169012
2.Delfshaven JD15311118010
3.Berkel-Rodenrijs JD55212131207
4.Feijenoord JD252127807
5.Derby JD3512291205
6.Rotterdam JD650141801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria JD45500285015
2.Schiedam JD354013212012
3.Spijkenisse JD15302161109
4.Delfshaven JD1520361706
5.Berkel-Rodenrijs JD55014101901
6.Rotterdam JD6501423001

Trainingen

ma
16:30
-
17:30
Veld 3 (CD)
wo
17:30
-
18:30
Veld 4 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AlpBerBleDelRooZoe
Alphen JD30 - 4
Berkel-Rodenrijs JD5
Bleiswijk JD15 - 1
Delfshaven JD13 - 2
Roomburg JD42 - 5
Zoetermeer JD34 - 3
BerDelDerFeiGoeRot
Berkel-Rodenrijs JD51 - 12 - 4
Delfshaven JD14 - 12 - 1
Derby JD34 - 51 - 13 - 2
Feijenoord JD23 - 21 - 31 - 0
Goeree Overflakkee JD15 - 22 - 1
Rotterdam JD60 - 30 - 20 - 0
BerDelRotSchSpiVic
Berkel-Rodenrijs JD51 - 22 - 23 - 5
Delfshaven JD10 - 30 - 5
Rotterdam JD60 - 10 - 4
Schiedam JD38 - 312 - 03 - 5
Spijkenisse JD17 - 31 - 4
Victoria JD43 - 111 - 04 - 1