Jongens onder 12 - 5
5e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - B
1e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
18
Roomburg JO12-2
0
HDM JO12-4
Zaterdag 23 maart
3
Alecto JO12-1
1
Rijswijk JO12-2
6
Wateringse veld JO12-1
2
Berkel-Rodenrijs JO12-5
Zaterdag 16 maart
0
HDM JO12-4
5
Wateringse veld JO12-1
3
Alecto JO12-1
2
Roomburg JO12-2
2
Berkel-Rodenrijs JO12-5
4
Rijswijk JO12-2
Zaterdag 9 maart
2
Rijswijk JO12-2
3
Roomburg JO12-2
3
Berkel-Rodenrijs JO12-5
2
HDM JO12-4
1
Wateringse veld JO12-1
3
Alecto JO12-1
Zaterdag 2 maart
0
HDM JO12-4
3
Rijswijk JO12-2
4
Roomburg JO12-2
3
Wateringse veld JO12-1
16
Alecto JO12-1
0
Berkel-Rodenrijs JO12-5
Wedstrijdschema
JO12-5
Roomburg JO12-2
Thuis
06-04-2024
12:25
Veld 4
Nr. 1303460
Scheidsrechters: Anouk Breure, + ouder
JO12-5
Alecto JO12-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1303463
HDM JO12-4
JO12-5
Uit
20-04-2024
Nr. 1303465
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Rijswijk JO12-2
JO12-5
Uit
25-05-2024
Nr. 1303470
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO12-5
W'se Veld JO12-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1303472
Roomburg JO12-2
JO12-5
Uit
08-06-2024
16:00
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1303475
Vertrektijd: 14:45, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | 4 | 0 | 12 |
2. | Roomburg JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 27 | 8 | 0 | 9 |
3. | Wateringse veld JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 9 | 0 | 6 |
4. | Rijswijk JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs JO12-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 28 | 0 | 3 |
6. | HDM JO12-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten JO12-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 25 | 6 | 0 | 13 |
2. | Leiden JO12-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 1 | 0 | 13 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 15 | 0 | 7 |
4. | HDM JO12-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 12 | 0 | 7 |
5. | Forescate JO12-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 12 | 0 | 3 |
6. | Alecto JO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 21 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs JO12-5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 7 | 0 | 9 |
2. | Schoonhoven JO12-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | 8 | 0 | 7 |
3. | Schiedam JO12-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 8 | 0 | 7 |
4. | Victoria JO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 6 | 0 | 6 |
5. | Barendrecht JO12-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 27 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 3 (AB)
vr
18:00
-
19:00
Veld 4 (AB)
Team resultaten
Berke | Water | HDM J | Rijsw | Roomb | Alect | |
Berkel-Rodenrijs JO12-5 | 3 - 2 | 2 - 4 | ||||
Wateringse veld JO12-1 | 6 - 2 | 1 - 3 | ||||
HDM JO12-4 | 0 - 5 | 0 - 3 | ||||
Rijswijk JO12-2 | 2 - 3 | |||||
Roomburg JO12-2 | 4 - 3 | 18 - 0 | ||||
Alecto JO12-1 | 16 - 0 | 3 - 1 | 3 - 2 |
Berke | HDM J | Leide | Kievi | Fores | Alect | |
Berkel-Rodenrijs JO12-5 | 2 - 1 | |||||
HDM JO12-4 | 1 - 1 | 0 - 6 | 2 - 0 | |||
Leiden JO12-2 | 5 - 0 | 5 - 0 | 3 - 0 | |||
Kieviten JO12-1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 8 - 1 | |||
Forescate JO12-2 | 3 - 5 | 3 - 0 | ||||
Alecto JO12-2 | 3 - 4 | 0 - 2 | 0 - 4 |
Schie | Berke | Victo | Schoo | Baren | |
Schiedam JO12-2 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||
Berkel-Rodenrijs JO12-5 | 8 - 1 | ||||
Victoria JO12-3 | 1 - 3 | 8 - 0 | |||
Schoonhoven JO12-1 | 3 - 1 | 1 - 4 | |||
Barendrecht JO12-2 | 1 - 4 | 1 - 7 |