Jongens onder 12 - 6
3e in poule Zuid-Holland - C
2e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
Feijenoord JO12-1
Rapid JO12-2
Zaterdag 20 april
0
Krimpen JO12-1
2
Waddinxveen JO12-1
Zaterdag 13 april
2
Schiedam JO12-3
2
Feijenoord JO12-1
5
Waddinxveen JO12-1
0
Berkel-Rodenrijs JO12-6
1
Rapid JO12-2
10
Krimpen JO12-1
Wedstrijdschema
JO12-6
Schiedam JO12-3
Thuis
18-05-2024
10:20
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1303766
Feijenoord JO12-1
JO12-6
Uit
25-05-2024
15:25
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303768
Vertrektijd: 14:25, Locatie: Olympia Sportcomplex, Rotterdam
Rapid JO12-2
JO12-6
Uit
01-06-2024
Nr. 1303773
Locatie: Sportpark Molenvliet, Gorinchem
JO12-6
Krimpen JO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303774
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Waddinxveen JO12-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 45 | 2 | 0 | 21 |
2. | Krimpen JO12-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 61 | 9 | 0 | 18 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 15 | 0 | 9 |
4. | Feijenoord JO12-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 17 | 36 | 0 | 7 |
5. | Schiedam JO12-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 23 | 0 | 4 |
6. | Rapid JO12-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 66 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forcial JO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 | 4 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 6 | 0 | 10 |
3. | Wateringse veld JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 16 | 0 | 7 |
4. | Schiedam JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 12 | 0 | 4 |
5. | HDM JO12-6 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 12 | 0 | 3 |
6. | Pijnacker JO12-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 20 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HCRB JO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 35 | 4 | 0 | 15 |
2. | IJssel JO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 49 | 5 | 0 | 12 |
3. | Ommoord JO12-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 15 | 0 | 6 |
4. | Roomburg JO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 | 26 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 28 | 0 | 3 |
6. | HDM JO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 40 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:30
-
19:30
Veld 3 (AB)
do
17:30
-
18:30
Veld 4 (CD)
Team resultaten
Berke | Schie | Feije | Rapid | Waddi | Krimp | |
Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 3 - 2 | 7 - 1 | 0 - 4 | |||
Schiedam JO12-3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 1 - 2 | |||
Feijenoord JO12-1 | 5 - 2 | - | 2 - 5 | |||
Rapid JO12-2 | 1 - 3 | 3 - 6 | 1 - 10 | |||
Waddinxveen JO12-1 | 5 - 0 | 12 - 0 | 17 - 0 | 3 - 1 | ||
Krimpen JO12-1 | 3 - 0 | 10 - 1 | 9 - 0 | 23 - 0 | 0 - 2 |
Berke | Schie | Water | HDM J | Pijna | Forci | |
Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 3 - 2 | 0 - 0 | ||||
Schiedam JO12-3 | 1 - 3 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||
Wateringse veld JO12-2 | 2 - 2 | 3 - 8 | ||||
HDM JO12-6 | 0 - 3 | 0 - 0 | ||||
Pijnacker JO12-2 | 0 - 5 | 0 - 1 | 0 - 11 | |||
Forcial JO12-1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 7 - 0 |
IJsse | Berke | HCRB | Roomb | HDM J | Ommoo | |
IJssel JO12-2 | 12 - 0 | 14 - 1 | 16 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 0 - 9 | 3 - 1 | ||||
HCRB JO12-1 | 4 - 3 | 9 - 0 | ||||
Roomburg JO12-4 | 0 - 8 | 12 - 1 | 2 - 0 | |||
HDM JO12-5 | 4 - 2 | 1 - 5 | ||||
Ommoord JO12-2 | 0 - 4 | 2 - 0 | 5 - 0 |