Meisjes Onder 18 - 2
Uitslag
Zaterdag 13 april
1
Rotterdam MO18-5
1
Victoria MO18-3
0
Berkel-Rodenrijs MO18-2
3
Pijnacker MO18-1
1
Leonidas MO18-2
0
Ommoord MO18-2
3
Hoeksche Waard MO18-1
1
Barendrecht MO18-2
Zaterdag 6 april
1
Ommoord MO18-2
1
Berkel-Rodenrijs MO18-2
0
Barendrecht MO18-2
6
Leonidas MO18-2
1
Victoria MO18-3
4
Hoeksche Waard MO18-1
8
Pijnacker MO18-1
2
Rotterdam MO18-5
Zaterdag 23 maart
1
Ommoord MO18-2
6
Pijnacker MO18-1
3
Berkel-Rodenrijs MO18-2
1
Barendrecht MO18-2
0
Hoeksche Waard MO18-1
2
Rotterdam MO18-5
2
Leonidas MO18-2
0
Victoria MO18-3
Wedstrijdschema
MO18-2
Leonidas MO18-2
Thuis
20-04-2024
16:05
Veld 4
Nr. 1203526
Scheidsrechters: Max Kuijpers, Max ipv Tessa + ouder
MO18-2
Rotterdam MO18-5
Thuis
22-04-2024
20:45
Veld 5
Nr. 1203535
H'kse Waard MO18-1
MO18-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1203530
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Pijnacker MO18-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 49 | 14 | 0 | 31 |
2. | Leonidas MO18-2 | 11 | 8 | 2 | 1 | 31 | 7 | 0 | 26 |
3. | Rotterdam MO18-5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 24 | 24 | 0 | 19 |
4. | Hoeksche Waard MO18-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 21 | 22 | 0 | 15 |
5. | Ommoord MO18-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 19 | 0 | 14 |
6. | Victoria MO18-3 | 11 | 3 | 1 | 7 | 18 | 24 | 0 | 10 |
7. | Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 14 | 24 | 0 | 10 |
8. | Barendrecht MO18-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 9 | 47 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer MO18-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 6 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 0 | 10 |
3. | Pollux MO18-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 8 |
4. | Victoria MO18-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 |
5. | Bleiswijk MO18-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 12 | 0 | 5 |
6. | Westland MO18-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 21 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 4 (AB)
Overige activiteiten
Zaterdag 20 april
Opruimploeg Za: Berkel-Rodenrijs MO18-2
Team resultaten
Pijna | Berke | Baren | Victo | Rotte | Ommoo | Leoni | Hoeks | |
Pijnacker MO18-1 | 4 - 2 | 9 - 1 | 8 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | |||
Barendrecht MO18-2 | 1 - 2 | 2 - 6 | 0 - 5 | 0 - 6 | 2 - 2 | |||
Victoria MO18-3 | 2 - 5 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 4 | ||
Rotterdam MO18-5 | 2 - 4 | 2 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
Ommoord MO18-2 | 1 - 6 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 3 | 0 - 3 | |||
Leonidas MO18-2 | 1 - 1 | 6 - 1 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||
Hoeksche Waard MO18-1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 |
Bleis | Berke | Zoete | Westl | Victo | Pollu | |
Bleiswijk MO18-1 | 0 - 2 | 3 - 3 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Zoetermeer MO18-2 | 2 - 1 | 6 - 2 | 4 - 1 | |||
Westland MO18-2 | 2 - 4 | 0 - 4 | ||||
Victoria MO18-3 | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | |||
Pollux MO18-1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 |