Meisjes Onder 18 - 2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Ommoord MO18-2
6
Pijnacker MO18-1
3
Berkel-Rodenrijs MO18-2
1
Barendrecht MO18-2
0
Hoeksche Waard MO18-1
2
Rotterdam MO18-5
2
Leonidas MO18-2
0
Victoria MO18-3
Zaterdag 16 maart
2
Rotterdam MO18-5
1
Leonidas MO18-2
3
Victoria MO18-3
1
Berkel-Rodenrijs MO18-2
0
Barendrecht MO18-2
5
Ommoord MO18-2
4
Pijnacker MO18-1
2
Hoeksche Waard MO18-1
Zaterdag 9 maart
2
Rotterdam MO18-5
1
Berkel-Rodenrijs MO18-2
0
Victoria MO18-3
1
Ommoord MO18-2
9
Pijnacker MO18-1
1
Barendrecht MO18-2
1
Hoeksche Waard MO18-1
1
Leonidas MO18-2
Zaterdag 2 maart
1
Berkel-Rodenrijs MO18-2
2
Hoeksche Waard MO18-1
4
Ommoord MO18-2
3
Rotterdam MO18-5
2
Barendrecht MO18-2
6
Victoria MO18-3
1
Leonidas MO18-2
1
Pijnacker MO18-1
Wedstrijdschema
Ommoord MO18-2
MO18-2
Uit
06-04-2024
15:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1203518
Vertrektijd: 14:50, Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
MO18-2
Pijnacker MO18-1
Thuis
13-04-2024
12:25
Veld 4
Nr. 1203524
Scheidsrechters: Luke Menting, + Ouder
MO18-2
Leonidas MO18-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1203526
H'kse Waard MO18-1
MO18-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1203530
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
MO18-2
Rotterdam MO18-5
Thuis
01-06-2024
Nr. 1203535
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Pijnacker MO18-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 38 | 12 | 0 | 25 |
2. | Leonidas MO18-2 | 9 | 6 | 2 | 1 | 24 | 7 | 0 | 20 |
3. | Rotterdam MO18-5 | 9 | 6 | 0 | 3 | 21 | 15 | 0 | 18 |
4. | Ommoord MO18-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | 17 | 0 | 13 |
5. | Victoria MO18-3 | 9 | 3 | 0 | 6 | 16 | 19 | 0 | 9 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 13 | 20 | 0 | 9 |
7. | Hoeksche Waard MO18-1 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 20 | 0 | 9 |
8. | Barendrecht MO18-2 | 9 | 0 | 1 | 8 | 8 | 38 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer MO18-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 6 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 0 | 10 |
3. | Pollux MO18-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 8 |
4. | Victoria MO18-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 |
5. | Bleiswijk MO18-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 12 | 0 | 5 |
6. | Westland MO18-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 21 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 4 (AB)
Team resultaten
Pijna | Berke | Baren | Victo | Rotte | Ommoo | Leoni | Hoeks | |
Pijnacker MO18-1 | 4 - 2 | 9 - 1 | 1 - 0 | 4 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | ||||
Barendrecht MO18-2 | 1 - 2 | 2 - 6 | 0 - 5 | 2 - 2 | ||||
Victoria MO18-3 | 2 - 5 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 3 | |||
Rotterdam MO18-5 | 2 - 4 | 2 - 1 | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
Ommoord MO18-2 | 1 - 6 | 1 - 0 | 4 - 3 | 0 - 3 | ||||
Leonidas MO18-2 | 1 - 1 | 6 - 1 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||
Hoeksche Waard MO18-1 | 1 - 4 | 3 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 |
Bleis | Berke | Zoete | Westl | Victo | Pollu | |
Bleiswijk MO18-1 | 0 - 2 | 3 - 3 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO18-2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Zoetermeer MO18-2 | 2 - 1 | 6 - 2 | 4 - 1 | |||
Westland MO18-2 | 2 - 4 | 0 - 4 | ||||
Victoria MO18-3 | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | |||
Pollux MO18-1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 |