Meisjes A4

5e klasse Meisjes A regulier Poule E

2e in poule 5e klasse Meisjes A regulier Poule E
4e in poule 5e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Gouda MA4
5
Barendrecht MA5
0
Dordrecht MA3
11
Waddinxveen MA1
Berkel-Rodenrijs MA4
Hoeksche Waard MA3
3
Schiedam MA5
0
Leonidas MA6
Zaterdag 9 maart
1
Barendrecht MA5
2
Berkel-Rodenrijs MA4
1
Hoeksche Waard MA3
1
Dordrecht MA3
7
Waddinxveen MA1
1
Schiedam MA5
2
Leonidas MA6
2
Gouda MA4

Wedstrijdschema

MA4
Waddinxveen MA1
Thuis
23-03-2019 17:30
Veld 2
Nr. 21378
Scheidsrechters: Anoosh Haidari, Thom van der Boon. Anoosh ipv Wieke, Thom ipv Carolien
Leonidas MA6
MA4
Uit
30-03-2019 13:00
Semiveld
Nr. 21467
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - veld 3
MA4
Schiedam MA5
Thuis
06-04-2019 17:45
Veld 2
Nr. 21583
Scheidsrechters: Oscar van den Hul, Martin van der Ree
Dordrecht MA3
MA4
Uit
13-04-2019
Nr. 21700
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
MA4
H'kse Waard MA3
Thuis
20-04-2019
Nr. 62427
Gouda MA4
MA4
Uit
11-05-2019
Nr. 21790
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
MA4
Barendrecht MA5
Thuis
18-05-2019
Nr. 21832
H'kse Waard MA3
MA4
Uit
25-05-2019
Nr. 21946
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waddinxveen MA17601457018
2.Berkel-Rodenrijs MA465012510015
3.Schiedam MA575022921015
4.Leonidas MA674121013013
5.Barendrecht MA5720591306
6.Dordrecht MA37115132704
7.Gouda MA47115163104
8.Hoeksche Waard MA3611473204
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle MA25500217015
2.HCRB MA253112612010
3.Roomburg MA45203141306
4.Berkel-Rodenrijs MA45131141506
5.Leiden MA7511392204
6.Rotterdam MA7501492401

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Veld 2 (AB)
wo
18:30
-
19:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BarBerDorGouHoeLeoSchWad
Barendrecht MA51 - 21 - 40 - 3
Berkel-Rodenrijs MA45 - 15 - 00 - 2
Dordrecht MA31 - 27 - 23 - 50 - 11
Gouda MA41 - 510 - 21 - 6
Hoeksche Waard MA31 - 01 - 12 - 3
Leonidas MA61 - 01 - 02 - 2
Schiedam MA53 - 94 - 09 - 13 - 0
Waddinxveen MA13 - 49 - 06 - 17 - 1
BerCapHCRLeiRooRot
Berkel-Rodenrijs MA43 - 34 - 44 - 4
Capelle MA23 - 04 - 24 - 2
HCRB MA24 - 39 - 1
Leiden MA70 - 61 - 8
Roomburg MA41 - 34 - 1
Rotterdam MA73 - 40 - 31 - 4