Meisjes Onder 18 - 5
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
Rotterdam MO18-3
0
Berkel-Rodenrijs MO18-5
2
Tempo '34 MO18-1
2
Souburgh MO18-1
4
Krimpen MO18-1
2
Schiedam MO18-4
1
Voorne MO18-2
4
Ring Pass Delft MO18-2
Zaterdag 16 maart
0
Ring Pass Delft MO18-2
1
Tempo '34 MO18-1
5
Berkel-Rodenrijs MO18-5
1
Voorne MO18-2
2
Souburgh MO18-1
2
Krimpen MO18-1
0
Schiedam MO18-4
5
Rotterdam MO18-3
Zaterdag 9 maart
0
Ring Pass Delft MO18-2
2
Krimpen MO18-1
2
Voorne MO18-2
3
Tempo '34 MO18-1
1
Souburgh MO18-1
7
Rotterdam MO18-3
2
Schiedam MO18-4
4
Berkel-Rodenrijs MO18-5
Zaterdag 2 maart
5
Rotterdam MO18-3
0
Ring Pass Delft MO18-2
4
Tempo '34 MO18-1
2
Berkel-Rodenrijs MO18-5
1
Schiedam MO18-4
2
Souburgh MO18-1
3
Krimpen MO18-1
0
Voorne MO18-2
Wedstrijdschema
MO18-5
Ring Pass MO18-2
Thuis
06-04-2024
17:55
Veld 4
Nr. 1203675
Scheidsrechters: Marten Hoogstraten, + ouder
Krimpen MO18-1
MO18-5
Uit
13-04-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1203678
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark Driekamp, Krimpen aan den Ijssel
MO18-5
Souburgh MO18-1
Thuis
11-05-2024
Nr. 1203683
MO18-5
Tempo '34 MO18-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1203687
MO18-5
Schiedam MO18-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1203663
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam MO18-3 | 9 | 9 | 0 | 0 | 39 | 7 | 0 | 27 |
2. | Krimpen MO18-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 37 | 16 | 0 | 22 |
3. | Ring Pass Delft MO18-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 21 | 13 | 0 | 16 |
4. | Souburgh MO18-1 | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | 20 | 0 | 15 |
5. | Tempo '34 MO18-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 24 | 0 | 13 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO18-5 | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 | 25 | 0 | 9 |
7. | Voorne MO18-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 11 | 28 | 0 | 3 |
8. | Schiedam MO18-4 | 9 | 0 | 0 | 9 | 13 | 42 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schiedam MO18-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 25 | 3 | 0 | 15 |
2. | Rotterdam MO18-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 4 | 0 | 10 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO18-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 19 | 0 | 9 |
4. | Evergreen MO18-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 16 | 0 | 6 |
5. | Ring Pass Delft MO18-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | 0 | 4 |
6. | Gouda MO18-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 25 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
19:30
-
20:30
Veld 5 (CD)
vr
19:00
-
20:00
Veld 4 (CD)
Overige activiteiten
Zaterdag 6 april
Opruimploeg Za: Berkel-Rodenrijs MO18-5
Team resultaten
Schie | Berke | Krimp | Voorn | Tempo | Soubu | Rotte | Ring | |
Schiedam MO18-4 | 2 - 4 | 1 - 8 | 3 - 4 | 1 - 2 | 0 - 5 | |||
Berkel-Rodenrijs MO18-5 | 1 - 5 | 5 - 1 | 0 - 1 | |||||
Krimpen MO18-1 | 4 - 2 | 3 - 0 | 5 - 3 | 3 - 4 | ||||
Voorne MO18-2 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 4 | |||
Tempo '34 MO18-1 | 4 - 2 | 4 - 2 | 3 - 5 | 2 - 2 | 0 - 6 | |||
Souburgh MO18-1 | 3 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 1 - 7 | 2 - 2 | |||
Rotterdam MO18-3 | 10 - 2 | 4 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | ||||
Ring Pass Delft MO18-2 | 1 - 0 | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 |
Schie | Berke | Rotte | Ring | Gouda | Everg | |
Schiedam MO18-3 | 7 - 0 | 2 - 1 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO18-5 | 0 - 6 | 3 - 1 | 1 - 0 | |||
Rotterdam MO18-3 | 2 - 2 | 6 - 0 | 7 - 0 | |||
Ring Pass Delft MO18-3 | 2 - 3 | 0 - 1 | ||||
Gouda MO18-2 | 0 - 7 | 5 - 7 | 1 - 2 | |||
Evergreen MO18-1 | 0 - 6 | 3 - 2 |