Meisjes A6

1e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
4
Wateringse veld MA3
1
HUDITO MA3
2
Zoetermeer MA8
0
Dordrecht MA5
Zaterdag 12 september
2
Cartouche MA6
3
Wateringse veld MA3
1
Dordrecht MA5
8
HUDITO MA3
1
Zoetermeer MA8
4
Berkel-Rodenrijs MA6
Zaterdag 5 september
3
Wateringse veld MA3
1
Zoetermeer MA8
6
HUDITO MA3
1
Cartouche MA6

Wedstrijdschema

Hudito MA3
MA6
Uit
26-09-2020 17:05
Xpol veld (Semiveld)
Nr. 480382
Vertrektijd: 16:20
MA6
W'se Veld MA3
Thuis
03-10-2020 17:40
Veld 1
Nr. 480381
Scheidsrechters: Charlotte van Rossum, Valerie Vogels

Poule stand (1e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA6330011509
2.Wateringse veld MA3330010409
3.HUDITO MA3320115606
4.Zoetermeer MA831024703
5.Cartouche MA6300351200
6.Dordrecht MA5300331400

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

ma
20:30
-
21:30
Veld 5 (AB)
wo
19:30
-
20:30
Veld 3 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

ZoeteBerkeDordrWaterHUDITCarto
Zoetermeer MA81 - 42 - 0
Berkel-Rodenrijs MA6
Dordrecht MA51 - 8
Wateringse veld MA33 - 14 - 1
HUDITO MA36 - 1
Cartouche MA62 - 3