Meisjes A6

5e in poule Meisjes A regulier 5e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
5
Craeyenhout MA3
1
Cartouche MA6
2
Ommoord MA3
4
hdm MA7

Wedstrijdschema

Craeyenhout
MA6
Uit
04-04-2020 15:50
WK veld (Waterveld)
Nr. 291596
Vertrektijd: 14:35
MA6
Ommoord MA3
Thuis
18-04-2020
Nr. 291600
HCRB MA4
MA6
Uit
09-05-2020 13:15
Veld 1 - Bodegraven (Zandveld)
Nr. 307598
Vertrektijd: 12:15
HGC MA7
MA6
Uit
16-05-2020
Nr. 307603
MA6
W'se Veld MA4
Thuis
06-06-2020
Nr. 307605

Poule stand (5e in poule Meisjes A regulier 5e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord MA365013214015
2.hdm MA76501187015
3.HCRB MA464021813012
4.HGC MA76303161009
5.Berkel-Rodenrijs MA66303202009
6.Craeyenhout MA36213141807
7.Cartouche MA6610562803
8.Wateringse veld MA4601551901

Begeleiders (5)

Spelers (16)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerkeWaterHGC Mhdm MHCRB OmmooCartoCraey
Berkel-Rodenrijs MA63 - 13 - 43 - 4
Wateringse veld MA41 - 21 - 81 - 2
HGC MA74 - 02 - 3
hdm MA73 - 12 - 14 - 0
HCRB MA43 - 46 - 1
Ommoord MA38 - 12 - 47 - 3
Cartouche MA61 - 5
Craeyenhout MA31 - 11 - 25 - 1