Meisjes Onder 18 - 6
Uitslag
Dinsdag 16 april
4
Rotterdam MO18-7
0
Victoria MO18-5
Zaterdag 13 april
4
Rotterdam MO18-7
0
Leonidas MO18-3
2
Victoria MO18-5
1
Dordrecht MO18-3
6
Barendrecht MO18-5
0
Berkel-Rodenrijs MO18-6
3
IJssel MO18-2
1
Schoonhoven MO18-1
Woensdag 10 april
1
Dordrecht MO18-3
4
IJssel MO18-2
Zaterdag 6 april
4
Berkel-Rodenrijs MO18-6
3
Rotterdam MO18-7
1
Dordrecht MO18-3
4
Barendrecht MO18-5
11
Schoonhoven MO18-1
0
Victoria MO18-5
0
Leonidas MO18-3
6
IJssel MO18-2
Zaterdag 23 maart
1
Victoria MO18-5
1
Leonidas MO18-3
1
Rotterdam MO18-7
2
Barendrecht MO18-5
6
IJssel MO18-2
0
Berkel-Rodenrijs MO18-6
5
Schoonhoven MO18-1
2
Dordrecht MO18-3
Wedstrijdschema
Dordrecht MO18-3
MO18-6
Uit
11-05-2024
14:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1204019
Vertrektijd: 13:15, Locatie: Schenkeldijk, Dordrecht
MO18-6
Leonidas MO18-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1204021
Schoonhoven MO18-1
MO18-6
Uit
01-06-2024
13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204026
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | IJssel MO18-2 | 12 | 9 | 3 | 0 | 47 | 8 | 0 | 30 |
2. | Barendrecht MO18-5 | 11 | 8 | 3 | 0 | 39 | 10 | 0 | 27 |
3. | Schoonhoven MO18-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 37 | 20 | 0 | 23 |
4. | Rotterdam MO18-7 | 12 | 4 | 4 | 4 | 30 | 20 | 0 | 16 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO18-6 | 11 | 3 | 1 | 7 | 19 | 35 | 0 | 10 |
6. | Dordrecht MO18-3 | 12 | 2 | 3 | 7 | 22 | 42 | 0 | 9 |
7. | Victoria MO18-5 | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 48 | 0 | 8 |
8. | Leonidas MO18-3 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7 | 29 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Tempo '34 MO18-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 26 | 5 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO18-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 3 | 0 | 12 |
3. | HUDITO MO18-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 8 | 0 | 9 |
4. | Schiedam MO18-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 26 | 0 | 6 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO18-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 13 | 0 | 3 |
6. | Craeyenhout MO18-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 32 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
19:30
-
20:30
Veld 5 (AB)
Team resultaten
Berke | Victo | Baren | Leoni | Dordr | Schoo | Rotte | IJsse | |
Berkel-Rodenrijs MO18-6 | 6 - 0 | 1 - 7 | 2 - 5 | 1 - 2 | 4 - 3 | 1 - 2 | ||
Victoria MO18-5 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 5 | |||
Barendrecht MO18-5 | 6 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 5 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | ||
Leonidas MO18-3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 6 | |||
Dordrecht MO18-3 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 2 - 6 | 2 - 2 | 1 - 4 | ||
Schoonhoven MO18-1 | 11 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 5 - 2 | 0 - 4 | |||
Rotterdam MO18-7 | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 5 | 1 - 1 | |
IJssel MO18-2 | 6 - 0 | 7 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 10 - 2 | 3 - 1 |
Schie | Berke | HUDIT | Rijsw | Craey | Tempo | |
Schiedam MO18-6 | 3 - 1 | 1 - 13 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO18-6 | 0 - 5 | 5 - 0 | 0 - 2 | |||
HUDITO MO18-3 | 5 - 2 | 0 - 1 | ||||
Rijswijk MO18-2 | 7 - 0 | 3 - 1 | 9 - 1 | |||
Craeyenhout MO18-3 | 0 - 3 | 1 - 9 | ||||
Tempo '34 MO18-1 | 4 - 3 | 1 - 0 | 6 - 1 |