Meisjes B1

Subtopklasse Meisjes B regulier Poule A

1e in poule Subtopklasse Meisjes B regulier Poule A
2e in poule 1e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
4
Alphen MB1
1
Pijnacker MB1
2
Alecto MB1
4
Ring Pass Delft MB1
3
Berkel-Rodenrijs MB1
0
Rotterdam MB2
1
Dordrecht MB1
2
Westland MB1
Zaterdag 9 maart
1
Pijnacker MB1
2
Berkel-Rodenrijs MB1
2
Rotterdam MB2
0
Alecto MB1
4
Ring Pass Delft MB1
2
Dordrecht MB1
0
Westland MB1
1
Alphen MB1

Wedstrijdschema

MB1
Ring Pass MB1
Thuis
23-03-2019 14:15
Veld 1
Nr. 22952
Scheidsrechters: Lucas Reusen, Aad de Jager
Westland MB1
MB1
Uit
30-03-2019 14:15
Waterveld
Nr. 23071
Vertrektijd: 13:00. Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK - Rabobank Veld (1)
MB1
Dordrecht MB1
Thuis
06-04-2019 14:15
Veld 1
Nr. 23242
Scheidsrechters: Aad de Jager, Wim van Leeuwen
Uit
13-04-2019 16:00
Semiveld
Nr. 23407
Vertrektijd: 14:45. Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 3
Let op: Reserve tenue
Alphen MB1
MB1
Uit
11-05-2019
Nr. 23536
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
MB1
Pijnacker MB1
Thuis
18-05-2019
Nr. 23599
Rotterdam MB2
MB1
Uit
25-05-2019
Nr. 23752
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MB176102213019
2.Alphen MB17511196016
3.Westland MB17322108011
4.Rotterdam MB273221012011
5.Ring Pass Delft MB173131715010
6.Dordrecht MB17214111407
7.Pijnacker MB17124101605
8.Alecto MB1700772200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB15410213013
2.Berkel-Rodenrijs MB15401199012
3.Westland MB1522110708
4.Derby MB15212171107
5.Klein Zwitserland MB2510432103
6.Rapid MB1500542300

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 1 (CD)
di
18:30
-
20:00
Veld 4 (CD)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AleAlpBerDorPijRinRotWes
Alecto MB10 - 50 - 12 - 32 - 4
Alphen MB14 - 11 - 23 - 0
Berkel-Rodenrijs MB15 - 33 - 33 - 03 - 2
Dordrecht MB10 - 22 - 32 - 21 - 2
Pijnacker MB11 - 21 - 31 - 1
Ring Pass Delft MB12 - 34 - 22 - 3
Rotterdam MB22 - 03 - 20 - 0
Westland MB12 - 00 - 11 - 13 - 2
BerDerKleNooRapWes
Berkel-Rodenrijs MB15 - 41 - 2
Derby MB15 - 04 - 0
Klein Zwitserland MB22 - 40 - 80 - 4
Noordwijk MB14 - 20 - 0
Rapid MB11 - 70 - 10 - 7
Westland MB10 - 22 - 24 - 3