Meisjes Onder 16 - 2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
Forescate MO16-2
1
Rotterdam MO16-5
4
Gouda MO16-2
3
Roomburg MO16-2
0
Berkel-Rodenrijs MO16-2
4
Voorhout MO16-1
Zaterdag 16 maart
0
Roomburg MO16-2
2
Forescate MO16-2
3
Rotterdam MO16-5
5
Voorhout MO16-1
2
Berkel-Rodenrijs MO16-2
1
Gouda MO16-2
Zaterdag 9 maart
2
Rotterdam MO16-5
1
Roomburg MO16-2
2
Voorhout MO16-1
1
Gouda MO16-2
4
Forescate MO16-2
1
Berkel-Rodenrijs MO16-2
Zaterdag 2 maart
1
Roomburg MO16-2
2
Voorhout MO16-1
5
Berkel-Rodenrijs MO16-2
2
Rotterdam MO16-5
3
Gouda MO16-2
1
Forescate MO16-2
Wedstrijdschema
Roomburg MO16-2
MO16-2
Uit
06-04-2024
16:00
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1304709
Vertrektijd: 14:45, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Rotterdam MO16-5
MO16-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1304713
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO16-2
Forescate MO16-2
Thuis
11-05-2024
Nr. 1304716
Gouda MO16-2
MO16-2
Uit
25-05-2024
11:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1304718
Vertrektijd: 10:15, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Voorhout MO16-1
MO16-2
Uit
01-06-2024
Nr. 1304723
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
MO16-2
Roomburg MO16-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304724
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorhout MO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 12 |
2. | Forescate MO16-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 | 9 |
3. | Gouda MO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 0 | 6 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 11 | 0 | 6 |
5. | Rotterdam MO16-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 15 | 0 | 3 |
6. | Roomburg MO16-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 10 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Roomburg MO16-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 3 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO16-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 5 | 0 | 12 |
3. | Zoetermeer MO16-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 11 | 0 | 7 |
4. | Cartouche MO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 18 | 0 | 4 |
5. | Wateringse veld MO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 14 | 0 | 3 |
6. | Ypenburg MO16-4 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 15 | 0 | 2 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
do
18:30
-
19:30
Veld 4 (CD)
Team resultaten
Voorh | Rotte | Roomb | Gouda | Fores | Berke | |
Voorhout MO16-1 | 2 - 1 | |||||
Rotterdam MO16-5 | 3 - 5 | 2 - 1 | ||||
Roomburg MO16-2 | 1 - 2 | 0 - 2 | ||||
Gouda MO16-2 | 4 - 3 | 3 - 1 | ||||
Forescate MO16-2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-2 | 0 - 4 | 5 - 2 | 2 - 1 |
Ypenb | Water | Zoete | Roomb | Carto | Berke | |
Ypenburg MO16-4 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
Wateringse veld MO16-2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 7 | |||
Zoetermeer MO16-4 | 2 - 1 | 0 - 4 | ||||
Roomburg MO16-2 | 6 - 0 | 5 - 0 | ||||
Cartouche MO16-4 | 1 - 2 | 0 - 6 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-2 | 6 - 0 | 1 - 2 | 8 - 1 |