Meisjes Onder 16 - 3
Uitslag
Zaterdag 11 mei
Pijnacker MO16-3
Ypenburg MO16-4
Klein Zwitserland MO16-7
Wateringse veld MO16-2
Berkel-Rodenrijs MO16-3
Craeyenhout MO16-4
Zaterdag 13 april
3
Berkel-Rodenrijs MO16-3
2
Wateringse veld MO16-2
1
Ypenburg MO16-4
1
Klein Zwitserland MO16-7
Wedstrijdschema
MO16-3
Craeyenhout MO16-4
Thuis
11-05-2024
12:10
Veld 2 - Mobiel.nl
Nr. 1305096
Scheidsrechters: Tijne Ringburg, + ouder
Pijnacker MO16-3
MO16-3
Uit
25-05-2024
12:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1305098
Vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Ypenburg MO16-4
MO16-3
Uit
01-06-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305103
Vertrektijd: 15:30, Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO16-3
HCKZ MO16-7
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305104
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wateringse veld MO16-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | 8 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO16-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 0 | 15 |
3. | Ypenburg MO16-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | 0 | 10 |
4. | Craeyenhout MO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 12 | 0 | 4 |
5. | Pijnacker MO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | 0 | 4 |
6. | Klein Zwitserland MO16-7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 16 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ypenburg MO16-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 9 | 0 | 12 |
2. | Schiedam MO16-3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 4 | 0 | 11 |
3. | Westland MO16-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 4 | 0 | 10 |
4. | Pijnacker MO16-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 9 | 0 | 7 |
5. | Delfshaven MO16-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 21 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO16-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 13 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:30
-
20:30
Veld 3 (CD)
wo
19:30
-
20:30
Veld 4 (CD)
Team resultaten
Ypenb | Water | Pijna | Klein | Craey | Berke | |
Ypenburg MO16-4 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
Wateringse veld MO16-2 | 4 - 0 | 5 - 1 | 6 - 1 | 1 - 0 | ||
Pijnacker MO16-3 | - | 1 - 0 | 2 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 3 | - | 1 - 3 | 1 - 2 | ||
Craeyenhout MO16-4 | 3 - 4 | 1 - 4 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | - |
Delfs | Schie | Ypenb | Westl | Pijna | Berke | |
Delfshaven MO16-1 | 0 - 7 | 5 - 2 | ||||
Schiedam MO16-3 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||
Ypenburg MO16-3 | 5 - 4 | 3 - 2 | 2 - 0 | |||
Westland MO16-3 | 1 - 4 | 1 - 0 | ||||
Pijnacker MO16-2 | 4 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs MO16-3 | 0 - 2 |