Meisjes Onder 16 - 4
2e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Berkel-Rodenrijs MO16-4
2
Rotterdam MO16-9
7
Ommoord MO16-3
1
IJssel MO16-3
0
Rapid MO16-3
6
Derby MO16-3
Zaterdag 16 maart
2
Ommoord MO16-3
4
Berkel-Rodenrijs MO16-4
4
Rotterdam MO16-9
2
Rapid MO16-3
3
Derby MO16-3
0
IJssel MO16-3
Zaterdag 9 maart
2
Derby MO16-3
0
Rotterdam MO16-9
0
IJssel MO16-3
9
Berkel-Rodenrijs MO16-4
0
Rapid MO16-3
6
Ommoord MO16-3
Zaterdag 2 maart
2
Rotterdam MO16-9
1
IJssel MO16-3
8
Berkel-Rodenrijs MO16-4
5
Rapid MO16-3
1
Ommoord MO16-3
3
Derby MO16-3
Wedstrijdschema
Derby MO16-3
MO16-4
Uit
06-04-2024
12:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1305300
Vertrektijd: 11:20, Locatie: Sportpark Bakestein, Zwijndrecht
Rapid MO16-3
MO16-4
Uit
13-04-2024
15:00
Rabobank Veld (Veld 2) (Waterveld)
Nr. 1305302
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark Molenvliet, Gorinchem
MO16-4
IJssel MO16-3
Thuis
20-04-2024
Nr. 1305307
MO16-4
Ommoord MO16-3
Thuis
25-05-2024
Nr. 1305308
Rotterdam MO16-9
MO16-4
Uit
01-06-2024
Nr. 1305311
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO16-4
Derby MO16-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305315
Poule stand (2e in poule Zuid-Holland - D)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Derby MO16-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 0 | 12 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO16-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | 9 | 0 | 9 |
3. | Rotterdam MO16-9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 0 | 9 |
4. | Ommoord MO16-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 8 | 0 | 6 |
5. | Rapid MO16-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 24 | 0 | 0 |
6. | IJssel MO16-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 21 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
17:30
-
18:30
Veld 3 (CD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 1 (CD)
Team resultaten
Ommoo | IJsse | Rapid | Derby | Berke | Rotte | |
Ommoord MO16-3 | 7 - 1 | 1 - 3 | 2 - 4 | |||
IJssel MO16-3 | 0 - 9 | |||||
Rapid MO16-3 | 0 - 6 | 0 - 6 | ||||
Derby MO16-3 | 3 - 0 | 2 - 0 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-4 | 8 - 5 | 1 - 2 | ||||
Rotterdam MO16-9 | 2 - 1 | 4 - 2 |