Meisjes B7

4e in poule Meisjes B Lente 5e klasse G
5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse G
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
Berkel-Rodenrijs MB7
Voorne MB4
9
Victoria MB7
2
Goeree Overflakkee MB1
2
Hoeksche Waard MB4
2
Dordrecht MB6
Donderdag 12 mei
4
Hoeksche Waard MB4
5
Voorne MB4
Zaterdag 23 april
0
Dordrecht MB6
2
Victoria MB7
2
Goeree Overflakkee MB1
5
Berkel-Rodenrijs MB7
4
Voorne MB4
3
Hoeksche Waard MB4

Wedstrijdschema

MB7
Victoria MB7
Thuis
21-05-2022 15:50
Veld 2
Nr. 708851
Scheidsrechters: Eva den Hartog, + ouder MB7
H'kse Waard MB4
MB7
Uit
28-05-2022 12:10
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 708853
Vertrektijd: 10:55, Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
MB7
Voorne MB4
Thuis
04-06-2022 00:00
Nr. 737394
MB7
Dordrecht MB6
Thuis
11-06-2022 15:45
Veld 5
Nr. 708856
Scheidsrechters: Margriet Hoebee-Dik, + ouder MB7

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorne MB465012216015
2.Victoria MB774122315013
3.Dordrecht MB674121710013
4.Berkel-Rodenrijs MB76402219012
5.Hoeksche Waard MB47124212605
6.Goeree Overflakkee MB17007124000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord MB454103410013
2.HCRB MB35311128010
3.Forescate MB75302171509
4.Nieuwkoop MB2521211807
5.Berkel-Rodenrijs MB7510481603
6.Gouda MB4501432801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MB74310143010
2.Capelle MB34310122010
3.HUDITO MB441128804
4.Rotterdam MB1241128804
5.Ommoord MB6400412200

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

wo
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
Movella
vr
19:00
-
20:00
Veld 3 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

VictoDordrGoereHoeksBerkeVoorn
Victoria MB71 - 39 - 22 - 12 - 4
Dordrecht MB60 - 26 - 31 - 01 - 2
Goeree Overflakkee MB12 - 40 - 42 - 5
Hoeksche Waard MB43 - 32 - 24 - 3 -
Berkel-Rodenrijs MB79 - 03 - 2 -
Voorne MB45 - 34 - 32 - 3
OmmooBerkeHCRB ForesGoudaNieuw
Ommoord MB45 - 08 - 3
Berkel-Rodenrijs MB70 - 20 - 3
HCRB MB34 - 74 - 12 - 0
Forescate MB74 - 16 - 1
Gouda MB40 - 112 - 70 - 0
Nieuwkoop MB23 - 3 - 4 - 0
RotteOmmooCapelBerkeHUDIT
Rotterdam MB125 - 00 - 43 - 3
Ommoord MB61 - 80 - 3
Capelle MB31 - 01 - 1
Berkel-Rodenrijs MB76 - 0
HUDITO MB40 - 22 - 3