Meisjes B9

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
1
Forescate MB6
3
Rotterdam MB7
4
Alphen MB7
3
Klein Zwitserland MB11
Zondag 12 september
4
Klein Zwitserland MB11
1
Forescate MB6
Zaterdag 11 september
0
Berkel-Rodenrijs MB9
8
Alphen MB7
5
Rotterdam MB7
4
Roomburg MB5

Wedstrijdschema

MB9
Rotterdam MB7
Thuis
25-09-2021 16:05
Veld 4
Nr. 562175
Scheidsrechters: Anna Biewenga, + ouder MB9
MB9
Forescate MB6
Thuis
02-10-2021 14:15
Veld 4
Nr. 562176
Scheidsrechters: Gwen van Adrichem, + ouder MB9
HCKZ MB11
MB9
Uit
09-10-2021 11:00
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 562182
Vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MB7220012306
2.Rotterdam MB722008506
3.Roomburg MB521018503
4.Klein Zwitserland MB1121017503
5.Forescate MB620022700
6.Berkel-Rodenrijs MB9200201200

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
do
18:30
-
19:30
Veld 4 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerkeKleinAlpheForesRotteRoomb
Berkel-Rodenrijs MB90 - 8
Klein Zwitserland MB114 - 1
Alphen MB74 - 3
Forescate MB61 - 3
Rotterdam MB75 - 4
Roomburg MB5