Meisjes C4

4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
3
Craeyenhout MC5
6
Berkel-Rodenrijs MC4
12
Spijkenisse MC2
0
Evergreen MC2
3
Rijswijk MC3
2
Westland MC3
Zaterdag 7 september
1
Berkel-Rodenrijs MC4
4
Spijkenisse MC2
5
Westland MC3
1
Craeyenhout MC5
1
Evergreen MC2
2
Rijswijk MC3

Wedstrijdschema

MC4
Westland MC3
Thuis
21-09-2019 12:25
Veld 4
Nr. 240527
Scheidsrechters: Peter van Westrhenen, Edwin Hoogwerf, namens MC4
MC4
Rijswijk MC3
Thuis
28-09-2019 14:05
Veld 5
Nr. 240529
Scheidsrechters: Jimi Lansbergen, + ouder MC4
Evergreen MC2
MC4
Uit
05-10-2019 13:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 240532
Vertrektijd: 12:45

Poule stand (4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse MC2220016106
2.Rijswijk MC322005306
3.Westland MC321017403
4.Berkel-Rodenrijs MC421017703
5.Craeyenhout MC5200241100
6.Evergreen MC2200211400

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
vr
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

CraeyEvergBerkeWestlSpijkRijsw
Craeyenhout MC53 - 6
Evergreen MC21 - 2
Berkel-Rodenrijs MC41 - 4
Westland MC35 - 1
Spijkenisse MC212 - 0
Rijswijk MC33 - 2