Meisjes C4

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse A
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC4
HCKZ MC6
Thuis
07-03-2020 14:30
Veld 2
Nr. 399837
Scheidsrechters: Tijmen Lansbergen, Edwin Hoogwerf, (MC4)
Roomburg MC5
MC4
Uit
15-03-2020 09:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 399840
Vertrektijd: 07:45
MC4
Pijnacker MC3
Thuis
21-03-2020
Nr. 399843
Uit
28-03-2020 11:15
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 399845
Vertrektijd: 10:00
Let op: Reserve tenue
MC4
Alphen MC6
Thuis
04-04-2020
Nr. 399848
Pijnacker MC3
MC4
Uit
16-05-2020
Nr. 399859
Thuis
06-06-2020
Nr. 399860
Alphen MC6
MC4
Uit
13-06-2020
Nr. 399863

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse I".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop MC15410123013
2.Alecto MC3530214709
3.Forescate MC3530214809
4.Berkel-Rodenrijs MC4530213909
5.Roomburg MC55113111704
6.HGC MC4500542400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse MC25500391015
2.Berkel-Rodenrijs MC454012213012
3.Rijswijk MC35302161609
4.Westland MC35203121906
5.Evergreen MC2510462003
6.Craeyenhout MC5500563200

Team nieuws

MC4 zaalkampioen!

Zondag 9 februari

Op 2 februari maakte MC4 zich op voor een dubbelslag tegen Victoria MC6 en Gouda MC2 voor het kampioenschap. Victoria moest op papier lukken, maar Gouda zou spannend worden. Gouda was de nummer 2 en hadden we de vorige keer net van verloren. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (7)

Spelers (14)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse I".

BerkeRoombNieuwHGC MForesAlect
Berkel-Rodenrijs MC44 - 17 - 2
Roomburg MC51 - 13 - 8
Nieuwkoop MC12 - 11 - 0
HGC MC40 - 31 - 8
Forescate MC32 - 02 - 1
Alecto MC34 - 3
CraeyEvergBerkeWestlSpijkRijsw
Craeyenhout MC53 - 60 - 8
Evergreen MC24 - 11 - 31 - 2
Berkel-Rodenrijs MC41 - 44 - 2
Westland MC35 - 12 - 0
Spijkenisse MC212 - 07 - 08 - 0
Rijswijk MC39 - 13 - 2