Meisjes C4

3e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse A
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Roomburg MC5
1
Nieuwkoop MC1
2
Forescate MC3
0
HGC MC4
Zaterdag 2 november
4
Berkel-Rodenrijs MC4
1
Roomburg MC5
2
Nieuwkoop MC1
1
Forescate MC3
1
HGC MC4
8
Alecto MC3

Wedstrijdschema

Nieuwkoop MC1
MC4
Uit
16-11-2019 13:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 294098
Vertrektijd: 12:00
MC4
HGC MC4
Thuis
23-11-2019 13:15
Veld 2
Nr. 294099
Scheidsrechters: Emily Broeze, Edwin Hoogwerf
Forescate MC3
MC4
Uit
30-11-2019
Nr. 294103
Uit
01-12-2019 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 310254
Vertrektijd: 09:45
Let op: Reserve tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop MC121103204
2.Alecto MC311008103
3.Berkel-Rodenrijs MC411004103
4.Forescate MC321013203
5.Roomburg MC520112501
6.HGC MC4200211000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse MC25500391015
2.Berkel-Rodenrijs MC454012213012
3.Rijswijk MC35302161609
4.Westland MC35203121906
5.Evergreen MC2510462003
6.Craeyenhout MC5500563200

Team nieuws

Winst voor MC4

Zondag 6 oktober
Lisa op weg naar de cirkel

De meiden van MC4 zijn deze competitie lekker bezig. Ze staan tweede en vandaag de laatste wedstrijd uit tegen Evergreen MC2. Alle wedstrijden, op 1 na tegen Spijkenisse MC2, zijn tot nu toe gewonnen. De meiden gaan dan ook zelfverzekerd het veld op. Evergreen staat een na laatste.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (6)

Spelers (14)

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 5 (AB)
vr
19:00
-
20:00
Veld 2 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerkeRoombNieuwHGC MForesAlect
Berkel-Rodenrijs MC44 - 1
Roomburg MC51 - 1
Nieuwkoop MC12 - 1
HGC MC41 - 8
Forescate MC32 - 0
Alecto MC3
CraeyEvergBerkeWestlSpijkRijsw
Craeyenhout MC53 - 60 - 8
Evergreen MC24 - 11 - 31 - 2
Berkel-Rodenrijs MC41 - 44 - 2
Westland MC35 - 12 - 0
Spijkenisse MC212 - 07 - 08 - 0
Rijswijk MC39 - 13 - 2