Meisjes C4

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C

6e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C
5e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
Berkel-Rodenrijs MC4
5
HCRB MC2
1
Zoetermeer MC4
2
HDS MC2
2
Gouda MC2
4
Waddinxveen MC2
Zaterdag 11 mei
3
HDS MC2
2
HCRB MC2
8
Gouda MC2
2
Berkel-Rodenrijs MC4
1
Waddinxveen MC2
0
Zoetermeer MC4

Wedstrijdschema

MC4
Waddinxveen MC2
Thuis
25-05-2019 13:00
Veld 3
Nr. 54311
Scheidsrechters: Lex van der Zande. + ouder MC4
Zoetermeer MC4
MC4
Uit
01-06-2019
Nr. 54291
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MC27700327021
2.HCRB MC27421209014
3.Zoetermeer MC483141410010
4.Waddinxveen MC283141126010
5.Gouda MC28215232107
6.Berkel-Rodenrijs MC48116123904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout MC2109104111028
2.Rotterdam MC7106224613020
3.HGC MC4105232814017
4.Voorne MC2103162130010
5.Berkel-Rodenrijs MC4103162644010
6.Klein Zwitserland MC101001955501

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 2 (AB)
vr
18:30
-
19:30
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerGouHCRHDSWadZoe
Berkel-Rodenrijs MC41 - 03 - 51 - 61 - 6
Gouda MC28 - 21 - 52 - 40 - 3
HCRB MC23 - 02 - 25 - 0
HDS MC28 - 13 - 25 - 03 - 1
Waddinxveen MC23 - 32 - 90 - 21 - 0
Zoetermeer MC42 - 11 - 11 - 20 - 1
BerHGCKleRotVooVoo
Berkel-Rodenrijs MC42 - 26 - 12 - 60 - 64 - 3
HGC MC46 - 05 - 11 - 01 - 23 - 2
Klein Zwitserland MC101 - 70 - 70 - 90 - 20 - 3
Rotterdam MC710 - 11 - 15 - 01 - 19 - 2
Voorhout MC26 - 34 - 29 - 04 - 14 - 2
Voorne MC23 - 12 - 02 - 21 - 41 - 3