Meisjes C4

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C

4e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C
5e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Berkel-Rodenrijs MC4
0
Gouda MC2
0
Zoetermeer MC4
1
Waddinxveen MC2
HCRB MC2
HDS MC2
Zaterdag 9 maart
8
HDS MC2
1
Berkel-Rodenrijs MC4
0
Gouda MC2
3
Zoetermeer MC4
0
Waddinxveen MC2
2
HCRB MC2

Wedstrijdschema

HCRB MC2
MC4
Uit
23-03-2019 13:30
Zandveld
Nr. 54630
Vertrektijd: 12:30. Locatie: Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal', REEUWIJK - Veld 2 - Reeuwijk
Waddinxveen MC2
MC4
Uit
30-03-2019 16:00
Zandveld
Nr. 54488
Vertrektijd: 15:00. Locatie: Sportp. 'De Sniep', WADDINXVEEN - Veld 1
MC4
Zoetermeer MC4
Thuis
06-04-2019 17:30
Veld 4
Nr. 54308
Scheidsrechters: Stijn Gerritse
MC4
HDS MC2
Thuis
13-04-2019 13:00
Veld 2
Nr. 54309
Scheidsrechters: Nikki Koot. + ouder MC4
Gouda MC2
MC4
Uit
11-05-2019
Nr. 53780
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
MC4
HCRB MC2
Thuis
18-05-2019
Nr. 54310
MC4
Waddinxveen MC2
Thuis
25-05-2019
Nr. 54311
Zoetermeer MC4
MC4
Uit
01-06-2019
Nr. 54291
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MC211008103
2.Zoetermeer MC421013103
3.Waddinxveen MC211001003
4.Berkel-Rodenrijs MC421012803
5.HCRB MC200000000
6.Gouda MC220020400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout MC2109104111028
2.Rotterdam MC7106224613020
3.HGC MC4105232814017
4.Voorne MC2103162130010
5.Berkel-Rodenrijs MC4103162644010
6.Klein Zwitserland MC101001955501

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld 2 (AB)
vr
18:30
-
19:30
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerGouHCRHDSWadZoe
Berkel-Rodenrijs MC41 - 0
Gouda MC20 - 3
HCRB MC21 - 0
HDS MC28 - 1
Waddinxveen MC2
Zoetermeer MC40 - 1
BerHGCKleRotVooVoo
Berkel-Rodenrijs MC42 - 26 - 12 - 60 - 64 - 3
HGC MC46 - 05 - 11 - 01 - 23 - 2
Klein Zwitserland MC101 - 70 - 70 - 90 - 20 - 3
Rotterdam MC710 - 11 - 15 - 01 - 19 - 2
Voorhout MC26 - 34 - 29 - 04 - 14 - 2
Voorne MC23 - 12 - 02 - 21 - 41 - 3