Meisjes C4

3e klasse Meisjes C Poule F

7e in poule 3e klasse Meisjes C Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
2
Cartouche MC4
5
IJssel MC12
2
Berkel-Rodenrijs MC4
8
IJssel MC12
Zondag 13 januari
7
Waddinxveen MC1
0
Leonidas MC3
3
Cartouche MC4
5
Waddinxveen MC1
1
Leonidas MC3
2
Cartouche MC4
Zaterdag 12 januari
2
Gouda MC2
2
Capelle MC12
5
Gouda MC2
1
Berkel-Rodenrijs MC4
5
Capelle MC12
1
Berkel-Rodenrijs MC4
Zondag 6 januari
0
Gouda MC2
4
Waddinxveen MC1
0
Cartouche MC4
2
Leonidas MC3
1
Berkel-Rodenrijs MC4
7
Cartouche MC4
2
Berkel-Rodenrijs MC4
2
Leonidas MC3
5
IJssel MC12
3
Waddinxveen MC1
5
IJssel MC12
1
Gouda MC2

Wedstrijdschema

MC4
IJssel MC12
Thuis
20-01-2019 14:10
Nr. 44552
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld B. Zaalleiding: Cartouche
Cartouche MC4
MC4
Uit
20-01-2019 14:50
Nr. 44600
Vertrektijd: 13:50. Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld B. Zaalleiding: Cartouche
Waddinxveen MC1
MC4
Uit
02-02-2019 09:00
Nr. 45214
Vertrektijd: 08:00. Locatie: Plataan, MFC De, BOSKOOP - Veld 1. Zaalleiding: Waddinxveen
IJssel MC12
MC4
Uit
02-02-2019 09:40
Nr. 45164
Vertrektijd: 08:40. Locatie: Plataan, MFC De, BOSKOOP - Veld 1. Zaalleiding: Waddinxveen

Poule stand (7e in poule 3e klasse Meisjes C Poule F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel MC1285033320015
2.Capelle MC126420147014
3.Cartouche MC473131815010
4.Waddinxveen MC16303221309
5.Gouda MC28233151809
6.Leonidas MC38233112009
7.Berkel-Rodenrijs MC49216173707

Team resultaten

BerCapCarGouIJsLeoWad
Berkel-Rodenrijs MC41 - 21 - 73 - 22 - 82 - 24 - 3
Capelle MC125 - 1
Cartouche MC40 - 02 - 50 - 23 - 5
Gouda MC25 - 12 - 23 - 12 - 20 - 4
IJssel MC123 - 41 - 45 - 15 - 15 - 3
Leonidas MC33 - 21 - 20 - 0
Waddinxveen MC10 - 17 - 0