Meisjes Onder 14 - 4
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Roomburg MO14-4
3
Gouda MO14-2
4
Cartouche MO14-5
1
Zoetermeer MO14-7
0
Berkel-Rodenrijs MO14-4
1
Schoonhoven MO14-1
Zaterdag 16 maart
2
Berkel-Rodenrijs MO14-4
1
Roomburg MO14-4
0
Zoetermeer MO14-7
3
Schoonhoven MO14-1
0
Gouda MO14-2
0
Cartouche MO14-5
Zaterdag 9 maart
1
Cartouche MO14-5
2
Berkel-Rodenrijs MO14-4
0
Zoetermeer MO14-7
2
Gouda MO14-2
3
Schoonhoven MO14-1
0
Roomburg MO14-4
Zaterdag 2 maart
0
Roomburg MO14-4
5
Cartouche MO14-5
4
Berkel-Rodenrijs MO14-4
0
Zoetermeer MO14-7
2
Gouda MO14-2
1
Schoonhoven MO14-1
Wedstrijdschema
Gouda MO14-2
MO14-4
Uit
06-04-2024
14:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306109
Vertrektijd: 13:45, Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Zoetermeer MO14-7
MO14-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1306113
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO14-4
Cartouche MO14-5
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306116
Roomburg MO14-4
MO14-4
Uit
25-05-2024
12:45
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1306118
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Schoonhoven MO14-1
MO14-4
Uit
01-06-2024
11:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306123
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
MO14-4
Gouda MO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306124
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gouda MO14-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 | 10 |
2. | Schoonhoven MO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 9 |
4. | Cartouche MO14-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 | 7 |
5. | Roomburg MO14-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 0 | 0 |
6. | Zoetermeer MO14-7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Feijenoord MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | 3 | 0 | 15 |
2. | Capelle MO14-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 25 | 14 | 0 | 9 |
3. | Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 24 | 13 | 0 | 9 |
4. | Pollux MO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 15 | 0 | 9 |
5. | Dordrecht MO14-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 17 | 0 | 3 |
6. | Victoria MO14-6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 49 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 2 - Mobiel.nl (CD)
do
17:30
-
18:30
Veld 5 (AB)
Team resultaten
Zoete | Berke | Schoo | Roomb | Gouda | Carto | |
Zoetermeer MO14-7 | 0 - 3 | 0 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
Schoonhoven MO14-1 | 3 - 0 | |||||
Roomburg MO14-4 | 1 - 3 | 0 - 5 | ||||
Gouda MO14-2 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
Cartouche MO14-5 | 4 - 1 | 1 - 2 |
Feije | Victo | Berke | Pollu | Dordr | Capel | |
Feijenoord MO14-1 | 6 - 1 | 2 - 0 | ||||
Victoria MO14-6 | 0 - 15 | 0 - 10 | 0 - 6 | |||
Berkel-Rodenrijs MO14-4 | 0 - 3 | 7 - 2 | ||||
Pollux MO14-2 | 8 - 1 | 5 - 2 | ||||
Dordrecht MO14-4 | 0 - 4 | 2 - 4 | ||||
Capelle MO14-1 | 2 - 4 | 10 - 1 | 3 - 5 | 6 - 2 |