Meisjes C5

4e klasse Meisjes C Poule F

3e in poule 4e klasse Meisjes C Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
3
Ring Pass Delft MC5
2
Berkel-Rodenrijs MC5
0
Krimpen MC2
5
Ring Pass Delft MC5
0
Krimpen MC2
5
Berkel-Rodenrijs MC5
7
Victoria MC6
3
Rotterdam MC11
2
Victoria MC6
2
Ommoord MC6
3
Ommoord MC6
2
Rotterdam MC11
Zondag 13 januari
3
Rotterdam MC11
3
Ring Pass Delft MC5
2
Berkel-Rodenrijs MC5
2
Ring Pass Delft MC5
5
Berkel-Rodenrijs MC5
2
Rotterdam MC11
4
Schoonhoven MC1
1
Krimpen MC2
7
Schoonhoven MC1
0
Ommoord MC6
4
Krimpen MC2
1
Ommoord MC6
Zondag 6 januari
2
Krimpen MC2
2
Victoria MC6
3
Rotterdam MC11
4
Krimpen MC2
2
Rotterdam MC11
4
Victoria MC6

Wedstrijdschema

Krimpen MC2
MC5
Uit
20-01-2019 12:10
Nr. 44791
Scheidsrechters: Bart van 't Wout. Vertrektijd: 11:10. Locatie: RingPass Hockey Dome, DELFT - Veld 3. Zaalleiding: Ring Pass Delft
Ring Pass MC5
MC5
Uit
20-01-2019 12:50
Nr. 44885
Scheidsrechters: Bart van 't Wout. Vertrektijd: 11:50. Locatie: RingPass Hockey Dome, DELFT - Veld 3. Zaalleiding: Ring Pass Delft
Victoria MC6
MC5
Uit
27-01-2019 09:00
Nr. 45437
Vertrektijd: 08:00. Locatie: Topsportcentrum Rotterdam, ROTTERDAM - BSH2. Zaalleiding: Victoria
MC5
Krimpen MC2
Thuis
27-01-2019 09:40
Nr. 45532
Locatie: Topsportcentrum Rotterdam, ROTTERDAM - BSH2. Zaalleiding: Victoria
Rotterdam MC11
MC5
Uit
03-02-2019 09:30
Nr. 44358
Vertrektijd: 08:45. Locatie: Schuttersveld, Sporthal, ROTTERDAM - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
MC5
Ommoord MC6
Thuis
03-02-2019 10:10
Nr. 44285
Locatie: Schuttersveld, Sporthal, ROTTERDAM - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
Schoonhoven MC1
MC5
Uit
16-02-2019 14:10
Nr. 45131
Vertrektijd: 12:55. Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 4. Zaalleiding: Ommoord
Ommoord MC6
MC5
Uit
16-02-2019 14:50
Nr. 45033
Vertrektijd: 13:50. Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 4. Zaalleiding: Ommoord

Poule stand (3e in poule 4e klasse Meisjes C Poule F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC585213314017
2.Schoonhoven MC165012712015
3.Berkel-Rodenrijs MC564112812013
4.Victoria MC683232528011
5.Krimpen MC2103251931011
6.Ommoord MC68224133108
7.Rotterdam MC118017193601

Team nieuws

Toon al het nieuws

Team resultaten

BerKriOmmRinRotSchVic
Berkel-Rodenrijs MC52 - 25 - 24 - 310 - 2
Krimpen MC20 - 54 - 10 - 54 - 22 - 32 - 2
Ommoord MC62 - 22 - 63 - 22 - 1
Ring Pass Delft MC53 - 24 - 07 - 13 - 4
Rotterdam MC113 - 43 - 32 - 62 - 4
Schoonhoven MC14 - 17 - 0
Victoria MC62 - 27 - 33 - 4