Meisjes C5

4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
3
Ypenburg MC4
1
Craeyenhout MC4
6
Roomburg MC4
1
Kieviten MC3
1
Forescate MC5
9
Berkel-Rodenrijs MC5
Zaterdag 7 september
0
Kieviten MC3
8
Ypenburg MC4
1
Berkel-Rodenrijs MC5
2
Roomburg MC4
9
Craeyenhout MC4
0
Forescate MC5

Wedstrijdschema

Kieviten MC3
MC5
Uit
21-09-2019 15:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 237162
Vertrektijd: 14:45
MC5
Craeyenhout MC4
Thuis
28-09-2019 13:00
Veld 2
Nr. 237164
Scheidsrechters: Sander de Bakker, + ouder MC5
Ypenburg MC4
MC5
Uit
06-10-2019 09:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 237169
Vertrektijd: 08:15

Poule stand (4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg MC4220011106
2.Roomburg MC422008206
3.Craeyenhout MC4210110303
4.Berkel-Rodenrijs MC5210110303
5.Kieviten MC3200211400
6.Forescate MC5200211800

Team nieuws

MC5 - Roomburg MC4 - de foto's

Dinsdag 10 september

Op het gloednieuwe Veld 5 was Roomburg de tegenstander van MC5. Het team uit Leiden won net met 1-2, maar het was toch een prima wedstrijd van ons MC5.

Foto's: Erik van Dort

Insta: erikvandort_hockey

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
18:30
-
19:30
Veld 5 (CD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 3 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbBerkeRoombKieviForesCraey
Ypenburg MC43 - 1
Berkel-Rodenrijs MC51 - 2
Roomburg MC46 - 1
Kieviten MC30 - 8
Forescate MC51 - 9
Craeyenhout MC49 - 0